nasiona marihuany

Santa Maria F6

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jest to odmiana żeńska. Więcej na jej temat nie wiem :oops:

Może ktoś chodował tą odmianę i wiecoś o niej. Można ją kupic na cannabis.fr Sprzedaja tam te nasiona pojedyńczo. Kupiłbym sobe ze trzy nasionka.

Opłaca się? Bo jak zawsze istnieje ryzyko, że przyślą jakieś gówno. No i podjelem sie sprawdzenia tego sklepu.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
nie znalazłem nic na temat tej roslinki ale zapytaj o nią sprzedawce z cannabis.fr.pl. tutaj masz linka do strony producenta nasion http://www.nomercy.nl/pl/framesets/welcome.html moze tam dowiesz się czegoś więcej. fajnie by było gdyby ktoś przetestował nasionka z tego sklepu. powiedz cos więcej jak już zamówisz i otrzymasz pestki.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Taaaa.... zmienilem zdanie co na zakup SM. :mrgreen:

Moze jeszcze kupie p[are pestek.... ale po rozowie z kolesiem z cannabis.fr doszedlem do wniosku ze kupie LR i peyote. :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Teraz jużnie :p Wysprzedał wszystko. Na następny sezon będzie mial. 9zł za sztuke.
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
heh nakreciles mnie misiu na ta SM, chyba sie skusze, tylko znajde kogos zeby sie zlozyc :p
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
hehe... no fajna jest tylko dla mnie za droga :p ja potrzebuje czegos taniego... :mrgreen:

[ Dodano: 2005-07-14, 22:19 ]
aaaa... bym zapomnial.... to nie jest feminizowana odmiana... tak mowil koles z cannabisu. 50 na 50
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
BiaLy_MiS napisał:
Teraz jużnie :p Wysprzedał wszystko. Na następny sezon będzie mial. 9zł za sztuke.

Widac ze gośc z cannabis.fr.pl jest wiarygodny bo w przeciwnym razie sprzedałby ci byle co i powiedział ze to LR. A co do odmiany Santa Maria to równiez bym sprobował ale nie mam warunków na indoorka a to chyba odmiana pod lampę :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
To jest in i out. Ale raczej na indoor by sie nadawala. Po wyglądzie widać :p

[ Dodano: 2005-07-15, 10:55 ]
Ale na outdoor też można... :D Byleby dużo słońca miała. Po kwiatach widać, że lubi słońce. Ona do mnie przemawia... mowi mi... mowi... KUP MNIE BO MI CIASNO W WORKU!
 
D

dvn333

Guest
santa maria

Santa maria nie jest feminizowana, :twisted: , ludzie przeciez nomercy teraz nie ma feminizowanych nasion, wystarczy wejsc na ich cofeeshop, sprzedaja po 250sztuk w paczce, maja same standard, santa maria F6tez jest standard, na cannabis.fr.pl, tez nic nie pisza ze to feminizowana wiec pewnie nie jest

[ Dodano: 2005-07-16, 11:29 ]
feminizowane nasiona z nomercy mozna dostac ti:
http://www.drchronic.com/products.asp?category=No++Mercy
po 35funtow :twisted: , czyli na zlotowki 220pln placi sie 5$ za wysylke, polecam dr chronica, chyba zostalo im tych nasion na magazynie
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Gdybys dokladnie czytal t bys wiedzialze sie poprawilem i napisaem zeto nie jest feminizowana odmiana.
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Re: santa maria

dvn333 napisał:
Santa maria nie jest feminizowana, :twisted: , ludzie przeciez nomercy teraz nie ma feminizowanych nasion

Ale na ich stronce pisze
nomercy napisał:
99.9% Żeńskie nasiona - Rewolucja w Świecie Hodowli

to sam już nie wiem czy są feminizowane czy nie, mi sie wydawało że są.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Gosc z cannabisu mowi lze nie sa. Wlasnie mnie tez napis na stronce zmyli... i cena :p
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
eee jak nie sa feminizowane to nie kupuje
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
to drogo wychodzi za jedno nasionko za 10 niefeminizowanych by wyszło 160 zł a za to mozna w nirvanie smiało kupić 20 pestek, ale mimo to roslinka wygląda dośc fajnie, macie może więcej fotek Santa Maria?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół