nasiona marihuany

Schemat podłączeń kilku żarowek

Wyszukiwarka Forumowa:

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
mam do was prozbe czy ktos nie ma jakiegos schematu zeby podlaczyc kilka zarowek do grow boxa konkretnie 4, mniej wiecej wiem jak to sie robi ale nie chce sobie nic zwalic to sie pytam prosze o jakis schemat czy cos z gory dzieki
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
zaraz zroobie schemat to proste jak drut hehe... 5 min
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Już narysowałem patrz to proste kup tylko w sklepie kostke i juz ;]

1schemat.jpg
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
aha juz czaje bo tylko nie bylem pewny, kostke juz mam :D thx scun zabieram sie do pracy

[ Dodano: 2006-01-13, 12:43 ]
no juz skonczylem a oto efekt wszystko dziala jeszcze odblysnik zarowki i do grow boxa :D

---==ZDJECIE-1==---

---==ZDJECIE-2==---
 
M

MILKA

Guest
No nawet Ci to wyszło ale nie sądzisz że są za będą za blisko siebie te żarówki i jakiej powieszchni masz boxsa te boczne łodygi będą Ci się wyciągać moim zdaniem bo nie bedą miały nad soba świetlówki!!! zaraz ja Ci coś znajde!!!
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
no narazie nie mam boxa :D bo sytuacja w rodzinie mi na niego nie pozwala po 20-Sty-06 to sie zmieni wogole zrobilem to z nudow bo planuje kupic jakiegos HPS po cichu mi sie marzy "Lampa Sodowa HPS 250W SON-T Plus Pia PRO" :D
 
S

Sed

Guest
Już narysowałem patrz to proste kup tylko w sklepie kostke i juz ;]
Dzięki tego mi właśnie było potrzeba u siebie mam każdą oprawke połączonął jednym kablem z wtyczką wiec troche brak miejsca w przedłuzaczu
bede mial troche wolnego czasu to to zastosuje tylko obym chaty nie spalił :mrgreen:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Już narysowałem patrz to proste kup tylko w sklepie kostke i juz ;]

30.jpg

Nie dziala zdjecie :/ A jestem ciekawy jak to podlaczyc, bo w boxie mam gąszcz kabli, ktore chcetnie bym posprzatal
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół