nasiona marihuany

scinanie...

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
mam takie pytanie bo niewiem czy dobrze zrozumialem a mianowicie czy gdy juz sie zblizy okres scinania to te wieksze liscie ktore sa przy topach mam wycinac juz i wyrzucac czy zostawiac calosc tak jak urosla i suszyc tutaj daje wam linka do obrazka czy tak scinac liscie przy tym jak juz bede chcial sciac i wyszuszyc caly krzak
http://sk8boards.ska.w.interia.pl/scinanie.jpg

mam nadzieje ze mnie zrozumieliscie?
 

depres15

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
155
Buchów
0
Jak pucinasz cale liscie to cala moc pujdzie w topki czyli bedziesz miec wieksza moc proste :):D:D:D:D:D
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Skąd czerpiesz tę nic nie wartą, bezsensowną wiedzę ? Te liście ucina się, by topy miały lepszy smak i łatwiej się suszyły . Zabieg ten nazywa się trimowanie. Z liści można zrobić hasz, olejek itp.
 
G

Green

Guest
Jak pucinasz cale liscie to cala moc pujdzie w topki czyli bedziesz miec wieksza moc proste

hahhaha strzesz mnie panie od takich postow

dodam tylko zeby trimowac na swiezo zaraz poscieciu a nie juz po wysuszeniu
pozdr.
 
D

delete

Guest
a wiec jak wytne krzak caly to nic niebede wycinal zadnych lisci tip zostawie cala odwroce dogory nogami i bede suszyl w piwniczce a po tygodniu do sloika ;) czyli wychodzi na to ze moc w topach jest taka sama jak w lisciach tak?
 
G

Green

Guest
a wiec jak wytne krzak caly to nic niebede wycinal zadnych lisci tip zostawie cala odwroce dogory nogami i bede suszyl w piwniczce a po tygodniu do sloika czyli wychodzi na to ze moc w topach jest taka sama jak w lisciach tak?

nie liscie sa zawsze slabsze poniewaz jest na nich mniej zywicy dlatego je odrzucamy. Pozatym obnizaly by jakos ziela pod wzgledem mocy jak i smaku ze wzgledu na zawarty w nich chlorofil jak rowniez sybstancje zapasowe rosliny tj cukry itp.
liscie trzeba zawsze usowac im mniej lisci jest w budsach(bez przesady oczywsicie) tym palenie jest samczniejsze
z reszty lisci mozesz zrobic np haszysz lub ekstraktowac je, wyjdzie ci wtedy olejek tzw honey oil
 
D

delete

Guest
a na co by mi byla taki olejek potrzebny? do czego on sluzy??
 
C

Canabis_16

Guest
Nie tylko możesz sobie też zamiast miodu do mleka wlać i ugotować. Mniam, mniam.
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
O konopiach wiem dużo, ale nie wiem jak się robi taki olejek i co dokładniej się z nim robi, jaką ma moc około i jak extraktować? Czy nie lepiej jednak skopcić jointa :scratch:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
tez o olejkach, zupach, herbatach wiem malo ;]
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
najlepszy sposob to zrobic budyn z lisci (niebo w gebie) :queen:
 

hlor

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
127
Buchów
2
Dajesz kilka kropel olejku na jaranie albo chociaz szlugi i mozesz sie normalnie zjarac:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół