nasiona marihuany

Sean Paul

Wyszukiwarka Forumowa:

MrGanja

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
28
Buchów
0
Siemka wszystkim co sadzicie o muzyce Seana i o jego polaczeniach z Maria :queen: macie moze jakies ciekawe materialy o nim jakies filmy?
 
S

Scoin

Guest
Nie przepadam za tym artystą chociaż ma kilka ciekawych utworów. Ale napenwo nie jest w czołówce moich ulubionych wykonawców
 
X

XnX

Guest
jedynie co mam to jego plyty ktorych i tak za bardzo nie slucham... para kawawlow ma za***istych... ale to kiedys go sluchalem.. teraz nie zabardzo mi sie pdoba jego album...

Greetz!
 

MrGanja

Active member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
28
Buchów
0
No naprawde na fazie miala wkretka w jego piosenki :thumright:
 
H

haszyszekk

Guest
Ma jedną za****** pioseneczke (pewnie nie jedyną, ale za dużo ich ogólnie nie mam :)) Coś tam wymienia imiona kobitek... Anabela, rebeca, czy jakoś tak :sunny:
Bardzo pozytywne fazy wchodzą ;) pzdr
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
to chyba do działu muzyka. Syyyyyyyyyyyf.

PS. To chyba mój ostatni post na tym forum, nie da się już nic czytać, total syf, powtarzanie tematów, od hu*a offtopów, zero jakiegokolwiek porządku.

pozdrawiam i do usłyszenia
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
To chyba mój ostatni post na tym forum
Daj spokój... to właśnie jest to za co jesteśmy wdzięczni moderatorom - pożądek...
Pewnie ten temat trafi dzięki nim do działu muzyka, chociaż w kanciapie też nieźle pasuje... pzdr
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jak dla mnie działów jest za dużo. Odpowiednia obsługa search'a by wystarczyła.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
bogusik2 napisał:
Daj spokój...

Po co się je**ć z gnojkami które nie chcą czytać postów tylko są na forum 5 minut i zadają pytanie typu: "jaką mam dać donice?", "co to jest fotoperiod?" w dziale o muzyce (przykład)? Załóżę własne forum ( to z mojego opisu na razie tylko takie próbne, jak bedzie normalne to dam znać) i będę tam pilnował porządku, za każdy bezsensowny post - warn. Za 3 błędy ort. - warn. Za głupotę - warn. Nie ma zmiłuj. Bany będą się sypać.
Co z tego, że ScUn cieszył się że przy***aliśmy ponad 50Gb na miesiąc, skoro 3/4 z tych postów nadaje się do kosza? Zmarnowałem tu za dużo czasu na idiotów. Dziękuję tym nielicznym, którzy naprawdę pisali tu coś z sensem, od których dowiedziałem się czegoś. Tak tak, to do Ciebie bogusik2, to też do Ciebie sleja i do kilku nielicznych, którzy nie mają 13 lat i przejaranego mózgu (tak, tak sierściuh niedouczony h**u, to o tobie). Pozdrawiam też wszystkich idiotów i wałkarzy, typu Predator (widziałem projekt twojego sklepu matole, po co ci ten Sonic?). Niech wam się dobrze żyje.
Pewnie będę wpadał tu nieraz, ale nie będę tu już nic pisał, bo jaki jest tego sens, skoro młodzi i tak tego nie czytają?

Pozdrawiam wszystkich Pedałków, do usłyszenia/zobaczenia w sieci lub może poza nią.

Pokój.
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
Tak tak, to do Ciebie bogusik2
Dzięki miło że tak uważasz :)
Jak dla mnie nowe forum nie ma większego sensu... zanim sie rozkręci i nabierze userów, sponsorów, wyrobi renome to minie sporo czasu a ty stracisz wiele nerwów i pewnie troche kasy... Takie cos byłoby fajne. niepowiem, ale... byloby b. mało userów skoro by nie mogli bez sensu czasem popisać ;) może w goóle by sie nie chcieli podpożądkować i forum by w końcu umarło... :pale:
Myśle że to forum jest jak na polskie realia b. dobre, z klimatem i pomocne wielu userom... Pożądek też tu panuje całkiem niezły i wg mnie to nie ma na co narzekać :)
Napisz tu co jakiś czas :) albo w ogólne zostań... pomyśl o tym tak:
"Jeżeli ja nie pomoge polskim matołkom z podwórka to moze już nikt..." :)
Wszystkie głupie pytania i tematy są potrzebne zeby trzymać suchą masę wiedzy teoretycznej w sensownym "kupsku" ;) bez tego forum nudne by było a tak.... milo poczytać. Pomyśl jeszcze... pzdr :salut:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
a jednak trochę popiszę tutaj.
Ale na miejscu modów wypie****iłbym tych typków (tego typka?!) któr(z)y załoyl(i) temat o tych nasionach z allegro. h*j w du*e wałkarzom.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Są tam argumenty za i przeciw. Kazdy neich wybierze sam.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:
Są tam argumenty za i przeciw. Kazdy neich wybierze sam.

gdzie? W tym temacie o nasionach?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
W tych sprowadzanych niby Female Seeds.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół