nasiona marihuany

Secret growbox DO WYGRANIA KOSZULKA VIP!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
S

Sławuś z council estate.

Guest
Byłem dziś w centrum handlowym i pytałem ile by kosztowała taka koszulka z prostym nadrukiem. Nie takie to tanie, £12,50 typ zaśpiewał. Więc kolega secretbox się wykosztował na was, jedna koszulka = 2 oryginalne nasiona sensi od dobrego breedera. Szacuken.
 
S

Synek z zawodu

Guest
W PL to za 30 zł też zrobisz , ale tu nie chodzi o pieniądze :)
 

KiedysSieNaucze

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2013
Postów
223
Buchów
1
Secret growbox intense :bounce:
o sieeeet ale gafa hahahah , jak mogłem nie zauważyć daty, przepraszaaaam :D
 

weed'ekk

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2012
Postów
438
Buchów
1
secretbox, kiedy wybierasz się na pocztę wysłać koszulki? :]
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
koszulek jak nie bylo tak nie ma zero info kiedy wysylka,,, Pi*da nie konkurs jednym zdaniem, organizator zaslania sie brakiem adresow od w szystkich, ale to nie jest powod do niewyslania nagrody zetelnym usera ktorzy podali adresy, moim zdaniem w takich przypadkach nagroda powinna przejsc na konto kolejnej edycji lub po prostu nie zostac wydana z powodu nie dostarczenia adresu <zalamka
 

Anaconda

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
889
Buchów
3
Trzeba sie postarac o odpowiednie odznaczenie dla gospodarza za walkowanie ludzi.
Daje 24h na to aby sie wytlumaczyl jesli sie nie odezwie zalatwie mu odznake.:)

A wydawal sie taki porzadny:pr:
 
Y

yooyoo

Guest
na pw pytałem go czy istnieje możliwość najzwyklejszego na świecie kupna tej koszulki bo nie wierzyłem w szczęście w konkursie. Dostałem odpowiedź co do ceny ale od razu darowałem sobie kiedy przeczytałem, że mile widziany odbiór osobisty. Odbiór osobisty? :pl::pl::pl:
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Organizator nawet nie raczy sie wytlumaczyc,,, wiecie co z nim zrobic BANG!BANG!BANG!
 

weed'ekk

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2012
Postów
438
Buchów
1
Z tego co wiem (rozmawiałem z nim na sb) to miał ostatecznie czekać do końca poprzedniego tygodnia na adresy dwóch ludzi, którzy jeszcze ich nie podali - Tak to jest z nowymi użytkownikami... Może warto się wstrzymać z tą odznaką i dać wytłumaczyć całą sytuację organizatorowi ;)

PS. Sam chciałbym mieć już tą koszulkę :D
 

Plener

New member
Rejestracja
Sie 7, 2013
Postów
1
Buchów
0
Fajna koszulka :p chciałbym taką mieć. Mam nadzieje że będzie jeszcze jakiś konkursik .
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Za***iście sracie ogniem za tymi koszulkami , chłopaka niema bo jest w delegacji na robocie . Koszulki widziałem i sam czekam na swoja, jak ogarnie wszystkie tematy napewno wam wysle . Rozluźnijcie zwieracze Panowie
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół