nasiona marihuany

Secret growbox DO WYGRANIA KOSZULKA VIP!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Anaconda

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
889
Buchów
3
Za***iście sracie ogniem za tymi koszulkami , chłopaka niema bo jest w delegacji na robocie . Koszulki widziałem i sam czekam na swoja, jak ogarnie wszystkie tematy napewno wam wysle . Rozluźnijcie zwieracze Panowie

Czy napeawde myslisz ze chodzi o koszulki?!
Tyle na forum jestes i takie glupoty piszesz.Chyba ze to twoj friend-wtedy zmienia postac rzeczy.
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Tak to mój frend :) wiem ze chodzi nie tylko o koszulki ;)

Po rozmowie telefonicznej z Panem Secretbox otrzymałem info ze wraca z delegacji 20 sierpnia . Tak wiec jeszcze te 12 dni wytrzymacie :) Później to juz on bedzie sie tłumaczył co i jak :D

pozdroooo
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
He he, niezłe jaja, myślałem że se bolek reklamę swojego sklepu robi, ale żadnego pod taką nazwą nie znalazłem, czyli przyszedł jakiś ziutek zchujwiekąd żeby kilkadziesiąt koszulek rozdać ot tak? Po czym wyjechał w delegację, pewnie pod klatkę schodową słonecznik wpie****ać :D
W sumie dobry żart, patrząc na ilość wpisów :D
 
S

Synek z zawodu

Guest
Za***iście sracie ogniem za tymi koszulkami , chłopaka niema bo jest w delegacji na robocie . Koszulki widziałem i sam czekam na swoja, jak ogarnie wszystkie tematy napewno wam wysle . Rozluźnijcie zwieracze Panowie


A ty rozumiem ,że musisz robić za sekretarkę kolegi bo on sam osobiście tak za***any robotą i pie****eniem na shout boxie ,że mu się zapomniało ,że jedzie na delegację ?!

Ma czas do wieczora na przypucowanie się osobiście w temacie i przeproszenie ludzi ,że robi ich w konia .

Chyba ,że następny konkurs chce przeprowadzić na forum GrowEnter :crazy:
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
koles znany na forum a taka maniane wali
wstydzilbys sie chlopie
 
D

delete

Guest
koles znany na forum a taka maniane wali
wstydzilbys sie chlopie

Jaki on tutaj znany ? nie slyszalem jeszcze nic o tym ziomku

Ps jak tylko zobaczylem ten temat ***alo mi walem :lol3:

I tak jak pisze JIM do wieczora czas mu dac:yeahh:

Pzdr Ekipa
 
D

delete

Guest
Wyjechał na szparagi? Żeby dorobić jak mu kazali rozdać więcej niż 2 sztuki ? :crazy:

Jak jest w delegacji, to powinniście się znać:lol3: Po ile za szparagi w tym roku płacą? <sex>

Jak w OSach trza foty sionek pokazać, to w innych konkursach powinny być nagrody pokazane ;)
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
proponuję zadzwonić na 997 i spytać o tego pana od koszulek<joint>
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Jak widziales to trzba bylo wziasc i rozeslac i bylo by dobrze.
Ostatni dzien czekamy na odzew jaki kolwiek inaczej dziekujemy.

Jak bym wiedział ze tak wyjdzie to tak bym zrobił.



Widze ze niektóre osoby się bardzo tym napawaja ze koledze troche nie poszlo :)) to takie ku**a Polskie :))

Najlepiej ***nijcie mu odrazu bana :) bo ja sekrtetarka mowie wam ze dzisiaj go tu raczej nie będzie :) :yeahh:
 
S

ShelbyGT

Guest
to takie ku**a Polskie )
To taki z***any argument. Wiele osób (Polaków) robiło OS czy konkursy i wszystko było git. Ale jak Twój ziomal poleciał w chu*a to jest takie ku**a polskie (z małej).

pie****isz


sklep się raczej dobrze nie przyjmie :sunny:
 
E

Eszterebeszte

Guest
To taki z***any argument. Wiele osób (Polaków) robiło OS czy konkursy i wszystko było git. Ale jak Twój ziomal poleciał w chu*a to jest takie ku**a polskie (z małej).

pie****isz


sklep się raczej dobrze nie przyjmie :sunny:

Albo dobrze utkwi w pamięci:) Też przeżywacie te koszulki jak mrówka okres, sobie sami zamówcie nawet kut*sy na nadruku możecie sobie zamówić (jak ktoś ciepły) i dużo was to nie wyniesie, skoro jest w delegacji to jest to odgórne i nie mógł nic poradzić, nie bronie nikogo tylko wy możecie ruszyć mózgownicą i nie wyżalać się o koszulce i zasadach bo w dupie macie zasady a o koszulce już pisałem.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół