nasiona marihuany

seedsnl@wp.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Niedawno na allegro zobaczyłem aukcję z nasionami Swazi skunka.Cena to było około 80zł za 10 nasion.Miły pan napisał że ma je od angielskiego bredera i że to nie jest karma dla papug.Zaproponował mi darmowe 3 sztuki na test,Nasionka przyszły w porządnym opakowaniu (bardzo profesjonalna wysyłka) i są 3 sztuki nasionek w miarę dużych,prezentują się ładnie.Więcej info piszcie do niego seedsnl@wp.pl
Zobaczę co z nich będzie i napiszę w tym wątku.
 

czeryna

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
54
Buchów
0
hmm, tez dostalem od niego 3 nasiona :) hehe... narazie czekam az wykielkuja :)
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Napisalem do goscia zobaczymy co z tego bedzie zdam relation z uprawy tych roslin bo na OS u quakeminda juz sie nie zalapie :D zobaczymy co to przy okazji uprawy WS sprawdzi sie i to :)


Jak narazie ten mily pan nie raczyl nawet odpisac na maila wiec wesze tu walka :pr:
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
mi wykiełkowały wszystkie nasionka,ładnie rosły,pachniały od 2 tygodni zycia ale zachorowały... hmm
 

czeryna

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
54
Buchów
0
mi wykielkowaly 3/3 2 dni temu wsadzilem :p
Gazometer, czyli to prawdziwy Swazi Skunk ? :D
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Nie jestem przekonany do tego goscia napisalem do niego maila z kilkoma pytaniami na ktore bez problemu powinien odpowiedziec tym czasem nawet nie raczyl odpisac :scratch:
kto wie moze ma i dobre sionka i tu sie nie wypowiem bo nie sprawdzalem ale jesli ma takie podejscie do potencialnego klijeta to nie zapowiada mu sie zbijanie kokosow :thumbdown:
 

czeryna

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
54
Buchów
0
VipGrower, mi tez nieodpowiada, przeciez sa wakacje i moze gdzies wyjechal.
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh wsumie racja :D

Moze do hodowli kanarkow w celu zakupienia wiekszej ilosci nasion ;)

A tak zupelnie serio to uprawiajcie moze akurat ma dobre kto wie nie zaprzeczam a jesli uprawiasz to zdawaj relacje z postepow moze sie ktos skusi choc watpie w to skoro jest sprawdzone cannabis.fr i seed.pl Pozdro :)
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
mam 2 rosliny po 15 cm,dzis kolega przyszedł i sie pyta co tak stuffa czuć,fakt ładnie pachną.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
podajcie linka do aukcji bo nie moge znalezc. moze juz tego nie ma?
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Mi typ na maila odpisal po 1,5 tygodnia ze niema nasion testowych zobaczymy jak bedzie toczyla sie uprawa tych co maja od tego goscia ja w kazdym razie wole pewne miejsca :)
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Ja jestem już pewny że to nie jest jakiś wał.Swazi ma wielkie liscie,takie jak powinien,ładnie pachnie na wegu.Jesli ten gosciu jeszcze zyje to polecam :silent:
 
D

delete

Guest
Kolega kupił na allegro 50 nasion, z czego wykiełkowały 3... 2 padły, 1 oddał koledze, kolega jego podlał to kawą bo tak mu poradził kuzyn >.< i z 50 nasion mieli uja ; d
Najleprzy był człowkeik który to przedawał xD
Kolega miał mu zapłacic 125zł na konto, i on miał przyjechać z warszawy (ponad 400km) bo bał sie wysłać listem. Kolega powiedizł że wpłacił 100zł, i że jak przyjedzie to dostanie 25. Koelś przyjechał, dał nasiona wzioł 25zł... A kolega nie zapłacił mu tej stówu ;d szkoda tylko ze te nasiona to taki syf...
 

czeryna

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
54
Buchów
0
Typ wyslal mi maila zebym rozleklamowal jego oferte :) Mi niestety sadzonki padly z mojej przyczyny ale wszystko bylo ladne oto jego cennik...


Swieze nasiona: Swazi (7zl), Jock Horror (8zl) i White Rhino (8zl).
Polecam.

[ Dodano: 2006-10-31, 14:31 ]
powstala strona ;) www.cannabis.yoyo.pl niedlugo poddamy sie weryfikacji na kanabie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół