nasiona marihuany

Seedy z allegro

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
oppisała!!
"cannabis to konopia indyjska.
a nasiona mam od kolegi, ktory zamowil je nigdys w sklepie internetowym, jedno nasionko kosztowalo 8zl.
pozdrwiam."
a ja jej napisałem
wiem że cannabis to konopia!!!!
ale to nie odmiana konopi!!!!!!
są rożne odmniany!! np passion #!1 to na out.
t44,c99 i nie ma podziału na warunki czy to są pestki pod lampy czy na zewnątrz!!!!
 

Habakuk

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2006
Postów
427
Buchów
0
Nastepny matoł :pl: :pl: :pl:

Kod:
http://www.allegro.pl/item149012152_nasiona_konopii_cannabis_ganja_marihuana_kozaki.html
 
P

pawciode

Guest
habakuk dla czego uzwazasz ze to wałek?? Niby ma w orginalych opakowaniach i wogole... Bo watpie zeby kupił kiedys tyle nasion zeby miec od nich teraz opakowania i sprzedawac w nich. I tez mało mozliwe ze je sobie sam zrobił. No nie wiem dziwna sprawa. Trzeba by było cos bardziej wywęszyc
 

minnetou

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
67
Buchów
0
Zdecydowanie wałek. Gościu założył nowe konto, a ten screen z komentami o niczym nie świadczy, też sobie moge zrobić zrzut z czyjegoś konta jak ludzie piszą tylko "OK". Zresztą nigdzie nie jest napisane skąd pochodzą, tylko te zdjęcia w błąd mogą wprowadzać.
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
O ku**a, cyt "nasiona o intensywnym zapachu pomaranczy" - a to nowosc :D Nie chce mi sie wierzyc ze w takiej cenie bylyby femi, zreszta regularne tez :D FemaleSeeds nie pakuje 10 nasion w paczce tylko po 4 sztuki :)
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
minnetou napisał:
FemaleSeeds nie pakuje 10 nasion w paczce tylko po 4 sztuki

po 10 tez pakują. a na dodatek ten koles mogł kupic se kiedys sionka i zrobic fotke paczki i teraz wciska kity ze ma w h*j oryginalnych nasion a tak naprawde to kupił je w wedkarskim :pl:
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
Wszystko zależy na jakiego kolesia się trafi...
Kiedyś kupiłem za 10zł trzy pestki, aby spróbować.
Niestety moi rodzice mi je zabrali... :thumbdown:
Ale jakieś dwa tygodnie temu je znalazłem
i rośnie mi ładnie jedna roslinka bo dwie pozostałe
pestki oddałem koledze wzamian, że jak razem z nim
zamawialiśmy za drugim razem na allegro 30 szt.
to koleś wzioł kase, aukcje usunięto, konto zablokowali.
i kontaktu żadnego nie ma... od długiego czasu...

lepiej wydać więcej na pewne pestki w cannabis.fr.pl
niż denerwować się i tracić kasę na niewiadomo co.! :pale:
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
no pewnie, lepiej nie zalowac zlotowki i kupic cos pozadnego IMHO
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
Ostatnio na allegro wychwycilem jakas akucje na ktorej sprzedawano nasiona konopii. Wydala mi sie dziwnie uczciwa. Zagadalem do sprzedajacego i powiedzial ze brat mu je przywiozl z holandii w duzych ilosciach. Spytalem jakiego sa producenta i odpowiedzial mi ze sa oryginalnie zapakowane ale producenta nie zna. Poprosilem wiec o zdjecia i mi przyslal. Aukcja dawno sie skonczyla ale mozliwe ze koles jest wiarygodny. Sam nie wiem... Teraz czekam na odpowiedz o cenach i odmianach jakie posiada.

http://www.image-share.net/image/7333/opakowanie.jpg

http://www.image-share.net/image/7333/opakowanie (1).jpg
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
skorupa znasz takie przyslowie "kto drogi skraca ten do domu nie wraca" ? bo w innym topicu pisałeś że kasy nie masz na cośtam a tutaj sie bawisz w allegro lepiej kup droższe nasiona od cannabis albo seed ... bo tutaj kupisz i w hooja cie potną a i tak bedziesz musiał kupić nasiona prawdziwe czyli wydasz troche wiecej kasy ;] ja bym nie ryzykował ;p

pozdro
 

Ph0en!x

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2006
Postów
356
Buchów
0
ja też bym nie ryzykował, kup sobie pechy na sztuki i też cię tanio wyjdzie. tylko w tym wypadku jak planty będą rosły to będziesz wiedział że to oryginal :p
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
Dzisiaj otrzymalem od tego kogos taka wiadomosc:

"hehe smieszny pan jest jak moze sie data zdjecia nie zgadac jak zdjecia robilem wczoraj... nie sa sciagane ze stronki ! nizej podaje wszystkie odmiany a z feminizowanych mam tylko jedna odmiane "super skunk" pozdrawiam"

Zastanawiam sie jednak nad Jego wiarygodnoscia. w koncu nie kazdy musi byc oszustem i moge stracic niepowtarzalna okazje do kupna takich dobrych i niebywale tanich nasionek :p
Postanowilem go o zrobienie jeszcze conajmniej dwoch zdjec w innej pozycji tego samego opakowania :) W sumie wtedy bede mial wieksza pewnosc... :bounce:
 

Ph0en!x

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2006
Postów
356
Buchów
0
w sumie nie ma co cie namawiać, bo i tak zrobisz swoje.
Jak zamówisz to daj tylko znac czy dobrze wygladaja pestki, i zamieszczej foty co ci tam z nich wyrośnie, może ktoś na tym skorzysta, a może ktoś straci. pożyjemy zobaczymy :santa:
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
wyglada wiarygodnie, ale ja tez bym umial takie cos zrobic :)) wystarczy mi opakowanie :) i cyfrowka :p
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół