nasiona marihuany

Seria "piątków" wg Ice Cube'a

  • Autor wątku haszyszekk
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
Wg. mnie są genialne, chociaż nie ma tam aż tyle o ziole co np. w "how high" (najwięcej jest w pierwszej cześci), wystąpuje w nich Ice Cube i inni znani raperzy.
Ogólnie fajny klimat, dialogi, wątki... dopiszcie jakieś ciekawostki... może wiecie kiedy będzie 4 cześć ;-)
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Nie oglądałem filmu ale jak o bakaiu to moze byc ciekawy pozdro ;)
 
S

StONeR

Guest
jasne że oglądałem :D jedynka rządzi drugi jes nieco gorszy ale z***y też sa :D
 
H

haszyszekk

Guest
To looknij sobie na 3 część... święta, prezenty, "merry christmas mother f*cker" ;)
 
X

XnX

Guest
Ja ogladalem tez 2 czesci... no i oczywiscie jak prawie w karzdej serii filmow czesc pierwsza duzo lepsza :) fajne mieli jaranie :D ale i tak How High lepsze :D


Greetz! :king:
 
H

haszyszekk

Guest
No... How High wymiata. Szkoda że nie zrobili więcej cześci ;( może kiedyś... :cheers: pzdr
 

sangria

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2006
Postów
73
Buchów
0
pierwsza część friday klasyk pozostałe dwie takie sobie
 
H

haszyszekk

Guest
Mnie styka najbardziej 3 chyba... w każdym razie DaDa (nie wiem jak to sie pisze - dej-dej ;)) jest przekomiczny. pzdr
 
M

mless

Guest
Pozyczylem kiedys w sumie z braku laku jakies dwie czesci. Chyba jedynke, ktora nie byla najgorsza, ale ta druga - wlasnie z jakims swiatecznym motywem.. Nie pamietam za bardzo tego filmu, ale wiem, ze sralem z zalu uszami..
 
D

delete

Guest
U mnie w wypozyczalni tylko dróga i 3 częsć są ; d Oby dwi efajne ; d ale ho high leprze ; ]
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
cnsdpg napisał:
pierwsza część friday klasyk pozostałe dwie takie sobie

Dokładnie sie z tobą zgadzam,
pierwsza to klasyk i rządzi !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół