nasiona marihuany

[SEZ/AUTO/PÓŁAUTO] Wiadome Ruchy w powieści ~ "Co Wiosną pościeli w Jesień będzie tufać"

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano :smoking:



Czas najwyższy założyć fotorelacje także bez ociągania.
Spot Sezonowy po wstępnych obróbkach. Pokopałem 10 dołów po średnio ~ 30l. Medium sto procent kupne. Skład mieszanki:
-40% Ziemia do krzewów owocowych.
-40% humus.
-20% perlit.
- Obornik granulowany.
- dolomit El klasiko.
-mikoryza z czasem.

Aktualnie spot jest zalany i wszystko stoi pod wodą już drugi tydzień ale spokojnie, opadnie ;).
Wstępnie miało być po 5 sztuk Erly AK47 i Maroców, jednak dwa Maroki się troszkę za***ały w trakcie rozwóju i w ich miejsce lecą P1: aktualnie w wodzie. Panie wyszły nad ziemię 18 (1 AK 47 22 kwietnia).**** Ostateczny skład:

-5x Early AK 47 (Holenderski)
-3x Maroc (femaleseeds)
-2x Passion 1 (Dutch Passion)

Nieopodal spocik mam sześć dołków pod automaty średnio 15l. również czeka gotowy. Medium identyczne jak wyżej jednak teren już nie jest podmokły. Na stanowiska lecą:

1x Blueberry domina (ministry of cannabis)
2x Amnesia (Holenderski)
2x Gorilla Glue (Holenderski)
1x White Widow XXL (dinafem)

Panie również z 18 kwietnia oprócz GG i WW. Są z 22 kwietnia. Wszystkie od początku rosną w szklarni z okien w ziemi do siewek od pelargonu. Foteczki! :













Tak wyglądają Maroki które zamuliły :





Narazie niczym ich nie nawoże. Na początku zaaplikowana mikoryza i to wszystko. (OPRÓCZ JEDNEGO PLANTA DLA PORÓWNANIA) Spotów i krzaków z pewnością będzie więcej, o wszystkim będzie na bierząco.
Narazie nie miałem więcej czasu biegać Zy szpadlem. Pozdro Haszysz Kapela! :smoking-banana-smil

 

probot

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2016
Postów
40
Buchów
0
No narobiłeś mi apetytu na ładne krzaczki. Powodzenia :)
 

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
mialeś w zeszłym roku te maroki? jak wyszły? bo dostalem w gratisie pestke i jestem ciekawy czy dojdzie mi jak w maju wykiełkuje. bede sprawdzal u ciebie jak idzie ;D
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Nie miałem. Maroki są sprawdzone od lat, na bank dojdą w Polsce. PS. Nie ma znaczenia kiedy kiełkujesz nasiona, odmiany pełno sezonowe kwitną przy określonym fotorepidzie (długości dnia). Czym wcześniej wykiejkujesz, tym bardziej wydłużysz sobie okres wegetacyjny właśnie do tego momentu zakwitniecia a co za tym idize - Wielkość planta. Podro <coolpalacz>.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Z Pamiętnika Growera :joint: :





Pierwszy maja jest warty zapisania. Tego dnia wyszły nad ziemie dwa Passion #1. Do szklarni trafia 4x Polish Devil w wieku 3 dni a kolejne 4 automaty już na chusteczkach dlatego, że ogarnąłem już nowego spota na 8 plantów z moją Panią.

Wyglada to mniej wiecej tak :











Bez większego namysłu spakowalem pierwszą kapele Automatów....




Ph wody wyregulowałem cytrynką....


I wypie****iłem je już na spota elegancko... Każda z pań podlana po 0,5l wody z mikoryza Orca oraz oprysk Asahi SL. Trzy w wieku 13 dni kolejne trzy w wieku 9 dni. Skład :

2x Amnesia
2x Gorilla Glue
1x Blueberry domina
1x White Widow XXL












Tu już skamuflowane...







Jak przetrwają na weekend po 1 stopień w nocy :freak:to będzie pierwsze palonko w tym roku. NIECH BĘDZIE POCHWLONY! <coolpalacz>​
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Za***iste wejście na początku fotorelacji :grin:

Blueberry domina - też mam 5 sztuk,właśnie mi kiełkują na wacikach,będę miał porównanie co nam urośnie z tego a z opisu ciekawa odmianka <joint>
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siema!

Zrobiło się TROCHE cieplej, więc i woda na Spocie Sezonowym opadła i wkońcu mogłem dokończyć pracę. Przedwczoraj Wyplewiłem tarnine w około każdego dołku. Do medium które nadal jest błotem dosypałem perlitu oraz połowę dawki obornika i garść dolomitu. (Pełną dawkę obornika dałem 3 tygodnie temu). Na doły z gotową już mieszanką nasypałem samej ziemi z worka żeby podnieść trochę poziom bo woda stoi jeszcze dosyć wysoko. Ostatecznie na Spota Sezonowego Trafia :

-4 x Maroc (18 kwietnia).
-4 x Early AK47 (18 kwietnia).
-2 x Passion#1 (1 maja).

Foty z remontu :




Moje błotko: (za***iste wrażenia z Mieszania jak obornik się rozłoży).













Po Boniu... :zjarany:





Na dwóch Paniach LST. Zapomniałem czegokolwiek na zwierzynę... Wszystkie foty z przedwczoraj. Nieopodal partia Automatów.

-2 x Amnesia
-2 x gorilla Glue
-1 x Blueberry domina
-1 x White Widow XXL

Pogoda w maju nie rozpieszcza... Oprysk biohumus life.
















W zwolnione miejsce w szklarni trafia:

5x Amnesia.
4x AK 47.
2x Critical 2.0
1x White Widow XXL

Ich wyjście z Ziemi datuje na 11 maja. Tymczasem... :smoking:




 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Wonżua <coolpalacz>

Spot Sezonowy
Tutaj walczymy o przetrwanie. Po ciągu kilku dni opadów, woda bardzo się podniósła. Był dzień że panie stały całkiem pod wodą :freak2:. Wczoraj, wybierając wodę kuflem z dołków wbijałem go tak, że porobiły się takie wysepki i lekko wyszły nad poziom wody. Niestety zgubiłem Asahi. Panie, nie zsyłaj deszczy...















Kawałek dalej kapela Automatów. Jedną GG poszła już się je**ć na hołd zwierzynie. Była jak gdyby wykopana z dołka i uschnięta. Mam nadzieję że na tym się skończy albo ogarnę sobie jakąś wiatrowkę. Amnesie i B.Berry mają na zdjęciach równo miesiąc. Pozostałe dwie są o cztery dni młodsze. Na B. Berry i ładniejszej Amnesii Lst. W sumie od wsadzenie nawet ich nie podlewałem..














Ogarnąłem już kolejne dwa spoty, każdy po 22 stanowiska na automata. Na jednego mam już kilku dniowe siewki, na drugiego pestki trafiły dzisiaj do ziemi. Wszystko wam pokaże jak już coś się ruszy ;). Jeden dosyć specyficzny...



##​
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
W tym roku każdemu chyba ch*j w oko strzelił na starcie ! :pl:
U mnie okaże się jak się sprawy maja dzis .
Powodzenia tam w tych moczarach ! :tiphat:
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Arsenał na dwa spoty po 22 doły. W Roli głównej:

CBD Remedium (jeszcze raz wielkie dzięki za pestki [MENTION=4887]Karmex[/MENTION] <peace>. Wyszły wszystkie 18/18.) :

-13 x Foto Duck (reg).
-2 x NL/Malana.
-1 x NYCD/Malana.
-1 x Big Bang/Malana.
-1x Malana.


-10 x Auto Kush (femaleseds).
-3 x Auto NL (femaleseds).
-4x Auto AK-47 (Holenderski).
-2x Auto Amnesia (jakiś gratis z IN).
-2x Auto Critical + 2.0 (dinafem).
-1x White Widow XXL (dinafem).












Na jednego ze spotów trafiły już i niestety nie ma ich na zdjęciach:

2 x Polish Devil (Holenderski)
2x Amnesia (nie wiem)
3x Blueberry Domina (MINISTRY OF)
1 x Gorilla Glue (Holenderski)

Tymczasem!
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Spot Sezonowy

Tutaj katastrofa żywiołowa mianowicie powódź. 4 z 10 przetrwałych sezonów podsypalem ziemią i jakby wyciągnęłem je trochę nad poziom wody. Spota raczej spisuje na straty bo jeszcze całą noc padało. Szkoda bo to były jedyne sezony do tej pory. W ramach pocieszenia na wacie:

-5 Early Widow (Holenderski)
-3 Early AK47 (Holenderski)
-3 Passion 1 (Duch Passion)






Tuż obok seria automatów. Amnesia, B. Berry domina, gorilla glue, WW XXL. oprysk biohumus, w korzeń biohumus + mikoryza orka, posypane dolomitem i humusem z targetu.











Tego samego dnia, tj. Wczoraj :sunny: spakowalem kolejną serię automatów i wywiozłem na spota

14/8/3

Trafia tam :

4 x Auto AK 47 (Holenderski)
2 x Critical + 2.0 (dinafem)
2x Amnesia (???)
1x White Widow XXL (dinafem)

Wszystko w automacie. Spota opiszę całościowo wraz z ostatnim desantem. Wszystko oczywiście pyknięte mikoryzką.










:smoking:Salut:smoking:
[​
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Ciężko żeby tamte przetrwały. Dobrze,że nowe kiełkujesz. U mnie też Wisła prawdopodobnie zaleje całe 2 spoty. Jutro się okaże.
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1

  1. Czołem :bounce:
    Czas na wieści. Tak wszystko wyglądało 5 dni temu w szklarni....








    W jeden dzień wybrałem się na spacer w poszukiwaniu spota, a na następny (15 maja) przygotowałem podłoże. Do spotowej gleby spod pokrzyw dosypałem szklankę dolomitu i szklankę kurzaka granulowanego + do 10 dołów perlitu.







    Trzy dni temu przed wsadzeniem poleciało jeszcze po 2 garście dolomitu i na spota którego nazwe Malana Trafia:

    -13 x Foto Duck (reg).

    w 12 dołów i kawałek dalej:

    -5x Auto Kush
    -2x NL x Malana
    -1x Big Bang x Malana
    -1x NYCD x Malana
    -1x Malana

    W sumie 23 autosy, wszystkie z OS bądź Miss # także jedyna inwestycja to obornik i dolomit =30 zł. W korzeń poszedł BioGrow. Terenu nie znam. Liczę na farta...













    Wczoraj byłem również odwiedzić kapele Automatów Na Spocie Sezonowym. Wszystkie Panie wjechały na flo. Kończę resztki także wszystkie dostały 3 letnią podstawę od Advanced 2 x Party B Bloom. Oraz oprysk z juz nie przeterminowanych :sunny: Asahi SL oraz Tytanic kolejno w dawkach 1ml/1l oraz 0.8 ml tytanicu mam nadzieję że stosunek preparatów dobry, bo sprawdzane szybko przed wyjściem.












    Czymtasem.... :smoking:
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
[
W ramach spaceru na Spota Sezonowego:

Uzupełniam powoli doły po stratach jakie narobiła mi powódź na Spocie. Narazie trafia tam:
- 2x Early Widow
-1x P#1






Wszystko dostało oprysk z Asahi i Tytanitu. Na dniach leci tam kolejne 5 sztuk. Dalej kapela automatów. Wszystko zalewane przeterminowanymi :sunny: Grow party B Oraz Bloom party B. Nie złego się nie dzieje. W wolny dołek po utraconym plancie trafia NL od FS. Wszystko zraszone Asahi oraz Tytanit kolejno w dawkach 1,5 ml i 1 ml na litr wody. Wiem, że w słonko nie wolno ale mam narazie niewiele czasu na latanie po spotach pozatym nic złego jeszcze po takich opryskach mi się nie zdarzyło.











To by było na tyle. Taka lekturka do pracy...



[​
/SIZE]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół