nasiona marihuany

[SEZ/AUTO/PÓŁAUTO] Wiadome Ruchy w powieści ~ "Co Wiosną pościeli w Jesień będzie tufać"

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Jeszcze Suszarka i ostatki z Spota Automatycznego przed kosą.




















Trochę chaotycznie powrzucalem te foty ale mam teraz za mało czasu na fr. cały czas trym, uciskanie tego gdzieś plus namiocik do ogarnięcia. Na dniach podsumuje elegancko każdego Spota z kolorkami i wynikami przejrzyście kulturalnie. Trzymajcie Leśne Skarby Dla Leśnych Mędrców. Piona :wed:

 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano :jaraczz:

Dawno tu nie zaglądałem. Automaty pokoszone już wszystkie w sumie 833g. Teraz tylko doprowadzam do końca sezonóweczki. co tydzień szedł oprysk kolejno Topsin - Amistar - Topsin i za każdym razem do tego Tytanic, wapno i żelazo z mikroelementami . mniej więcej co tydzień też zapodaje nawozy Adwanceta (mikro + grow + Bloom ) + B52, Bud Candy, Sensizym, Rizo Skin, Vodo juice.


















Zapodaje jeszcze fotki z PRZED DWÓCH TYGODNI.
















i Jeszcze turbo zabójcze ciastka z oszromków.



Trzymajcie się mordeczki <peace>

Pozdro !
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Ciasteczka wyglądają apetycznie ale zastanawia mnie fakt czy wysoka temperatura pieczenia ciastek nie nieszczy związki THC oraz CBD ?
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Ciasteczka wyglądają apetycznie ale zastanawia mnie fakt czy wysoka temperatura pieczenia ciastek nie nieszczy związki THC oraz CBD ?

Kolego
Poczytaj o Dekarboksylacji

Pozdro
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemasz czytałem że temperatura może być max do 170 stopni. Ja piekę w 155 stopniach ciasteczka na bazie masła, które wcześniej tworze z oszromków i moc mają potężna. jak ktoś będzie zainteresowany mogę zagłębić się co i jak. Pozdro :smileys-passing-joi
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Siemasz czytałem że temperatura może być max do 170 stopni. Ja piekę w 155 stopniach ciasteczka na bazie masła, które wcześniej tworze z oszromków i moc mają potężna. jak ktoś będzie zainteresowany mogę zagłębić się co i jak. Pozdro :smileys-passing-joi

Daj przepis ?
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano
:skul:

Dosyć puźno kończe te fotorelacje ale lepiej poźno niż wcale. Końcówa sezonu to siedzenie, trymowanie, upychanie oudorka w legal ale też nie będę pisał że nie mialem czasu, bo czesto gęsto siedziałem, pizgałem bonie i troche mi sie nie chcialo. Troche zabrakło żeby osiągnąć zamierzony cel jakim było pobicie wyniku z zeszlego roku o 100 % czyli 2kg suszu. Co utwierdza mnie w przekonaniu że pierwszego kloca w życiu warto wydziarać. :420:

Przechodząc do rzeczeczy ostatni up z Spota Sezonowego

WYNIKI

Early AK47 - 110g
Early Ak 47 - 137g
Passion#1 - 93g
Passion#1 - 161g
Early Widow - 121g
Early Widow - 76,5g
2x Early Widow - 158,5g

W sumie : 857 g

5 auto (ww + bb + Amnesia + Gorrila) 101g
Kolejna seria auto (ww + old mandarine) 116,8g

Co razem daje 1074,8g


Spot Sezonowy + Spot Automatyczny + Spot Malana + Zagajnik

1074,8g + 316,4g + 214,4g + 71,5g

Co daje w tym roku równo:

1677,1g





















Troche za długo je przetrzymałem niestety... foty przed samą kosą :chili:
















Pozdro # !!!! Do zobaczycha w tegorocznym sezonie :weed-4: 5 !

 
Ostatnia edycja:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Szybkie streszczenie Spota Automatycznego ... :bounce:


Spot sprawdza sie kolejny rok z rzędu... w tym sezonie robie bunkier na baniaki z wodą i sieje sezony albo go odpuszczam. Za daleko na niego na rower z wodą w plecaku. Tym bardziej na 3 dychy z krzaka :sunny:

WYNIKI

OG KUSHE
-34,5g
-11g
-18,7g
-31,3g
28,2g

Ak 47
-14,3g
-37g
-32g
-18g

NL (x2) 27,7g
White Widow XXL (x2) 37,2g
Critical +2.0 26,5g

W Sumie : 316,4g































 
Ostatnia edycja:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Podsumowanie Spota Malana

.... Przedewszysktkim wielki ukłon w strone [MENTION=4887]Karmex[/MENTION] za zasilenie pestkami z OS. Pozdro bratku :salut: Tym projektem zyskałem troche swojego palenia (najwieksze zaskoczenie Malana x NYCD ogromny +) oraz pewność że raczej nikt mnie nie o***ie w tym roku z spota z naprawde dobrą glebą. Foto ducki duzoooo wydajniejsze od reszty jednak w inaczej naslonecznionym miejscu.


WYNIKI:

OG Kush (x5) 71,6g
NL x Malana (X2) 24,1g
Big Bang x Malana 10,3g
NYCD X Malama 14.8g
Malana 10g
Foto Duck (x3) 83,6g

W sumie : 214,4 g




























 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół