nasiona marihuany

[Sez Fem ok 20 / AF reg 15|15 fem]

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Gdzie zdjęcie z filcem?! Gaj piękny się zrobił widać ,że wkładasz w to wszystko dużo serca jak i pracy. Powodzonka facet ! :harvest:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Zdjęcia z filcem nie zrobiliśmy gdyż ciężko ująć w kadr rośliny tej perspektywy, za to wstawię zdjęcie z guźcem :D

Upload - ze spota z automatami i Red Purpsami

Roślinki dostały dawkę gnojówki z odchodów gołębi & biohumus.
Koniec pie****enia czas na foto.

Automat od Warr Seeds na szczęście już się określił i wypuścił pierwsze włosy.



Automaty mają potencjał, mimo słabej pogody nieźle rosną.



4 x Red Purps, jeden będzie karłem he he


To by było na tyle jeśli chodzi o ten spot.

Teraz zapraszam do obejrzenia jeszcze kilku fotek ze spota z Warrami.

Choineczka



Fiolecik puchnie :lol3:


Łodyzia :D



Jest i Guziec... <peace>


...teraz w gąszczu :)


Dzięki za buszki i komentarze.
Następna aktualizacja planowana za około 10 dni.
Z fartem Panie i Panowie. Udanych zbiorów i oby bez przypału się obyło.


:queen: :weed:
 
Ostatnia edycja:

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
widać miejcówa nie do końca nasłoneczniona albo może się mylę ale planty pną się, już lada chwila wybuchną floveringiem i zacznie się prawdziwy seans. Kolejny spot z Warrami który idzie super ale qwa i tak będą narzekać, że chu**we ziarno. Też mi rok temu za***ał koleś krzaki ale odnalazłem zabrałem swoje i jego XD. Karma to suka, sprawiedliwa suka.
 

SmogJaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2015
Postów
53
Buchów
0
Jak batman w tym płaszczu wygladasz :D ładnie porosły z fartem :D
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Romek dobre oko masz :)
Rośliny mają 7-8 h bezpośredniego słońca a i tak ładne porosły.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Wieczorem będzie up ze wszystkiego ,podobno ma grzać przez dwa tygodnie także w planach jest pierwsze obfite podlanie roślin plus oprysk z astvitu
 
W

Weed44

Guest
Też używam astvit. Najlepiej połączyć go z melasą ;) pomaga namnożyć bakterii i obniży ph pożywki. nie wiem czy widziałeś, że astvit ma ph 7.5, na flo jest zdecydowanie za wysokie. Pozdroo
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Mini up


Dziewczynki domagaly sie o wode hehe.
Zostały podlane wadą z dolomitem i astvitem plus oprysk i zawijka.









PS. Wczoraj zostały odwiedzone także afy ,nie mam zdj(będą za kilka dni) ,progres przeokrutny :)
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Upload ze spota z automatami.

Dziewczynki ładnie podskoczyły, jeden tylko jest tyczką i jeszcze nie odpalił flo jako jedyny.
Na pierwszych fotkach jest 9 roślin w jednym kopcu, za gęsto posadzone ale już nic z tym nie zrobię.
Mogą znajdować się tam Big Devil, Sweet Skunk, Purple Ryder lub Maxi GOM, nie wiem dokładnie ile czego bo dałem dupy i mi się wsio pomieszało.


28 lipca



11 sierpnia







Prowizoryczne LST przy pomocy badyli



Na koniec automat od Warr Seeds & 4 x Red Purps






Dziękuję za buszki i odwiedziny. Next up postaramy się dodać więcej fotek.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Marzy mi sie spot na ktorym bym mogl sie pojawiac chociaz raz w tygodniu. Nie wiem czy za rok nie zaryzykuje czy juz zupelnie dam sobie z tym spokoj. Jednak takie partyzanckie spoty nie sa tym czyms co by mnie tu trzymalo. Praktycznie od 2 miechow nic sie u mnie wielkiego nie dzieje. Jak nie brak witamin to susza... fajnie Ci poroslo:yeahh:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Marzy mi sie spot na ktorym bym mogl sie pojawiac chociaz raz w tygodniu. Nie wiem czy za rok nie zaryzykuje czy juz zupelnie dam sobie z tym spokoj. Jednak takie partyzanckie spoty nie sa tym czyms co by mnie tu trzymalo. Praktycznie od 2 miechow nic sie u mnie wielkiego nie dzieje. Jak nie brak witamin to susza... fajnie Ci poroslo:yeahh:

No nie każdy może często odwiedzać spociki, dlatego najlepiej przygotować sie na następny sezon juz teraz. Poukładać sobie wszystko w głowie i przede wszystkim zacząć działać. Podstawa to przygotować podłoże już teraz i nie ma co się oszukiwać im większe medium tym lepiej. Kwestia słonka tez jest oczywista ,bez niego można sobie kombinować a i tak nic Cie nie zadowoli.
 
N

Nik Fiend

Guest
Racja im większe medium na rosline tym lepiej. Kopie teraz super medium na super monstera 2016 , będzie coś czego jesscze nie było. Ganja, robimy prywatny konkurs pomiędzy nami? taki mały wyścig? Zapierniczj koparką jak chcesz wygrać. Wchodzisz?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ostatnio mam dość jakichkolwiek konkursów, powoli zaczynam planować wykopaliska :)
 
N

Nik Fiend

Guest
Dziwnie wyszło z tym konkursem, sam nie wiem jak mogłem pominąć, że tam można głosować jak ma się konto rok....
Leć po koparkę i w 2016 tak bez konkursu będziemy sie porównywać, będą jaja zobaczysz.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Mysle ze bym z wami wygral na samym dolomicie i asahi <piwofuck>
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół