nasiona marihuany

Sezonówki czy AF

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Krótka piłka . Szukałem po relacjach zakończonych i widziałem ze AF tez ładne rosną i teraz pytanie. W styczniu zapewne zakończę aktualne grow. Są 3 sezonowki. Co następne? Zrobić 4af czy dwie sezonowki bo na 3 jest ciasno a może jedna sezonowke i wykorzystać cały box ?
 

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
Możesz dać tyle samo sezonów co AF. Przecież jak wybierzesz niską odmiane sezonową i dobrze dobierzesz długość weg. do swoich potrzeb to urosną takiej wielkosci jakiej potrzebujesz. Co do czasu uprawy na korzyść wypadają AF lecz nie znacznie i to duzo tez zalezy od odmian. Napewno efekt po paleniu jest znaczny. Większosc odmian AF ma podobna jak dla mnie fazę. Co do jednej rośliny z długim weg to jest zabawa na długo bo musisz sporo wyczekac na wegu.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
bier sezona, z 3tyg wegiem bedzie lepszy plon niz z automatu, zreszta af musisz świecić minimum 18/24, wiecej kosztów za prąd wyjdzie, af dojdzie Ci w te 75 dni a sezon ~90 a róznica znaczna
 

Pucki

Active member
Rejestracja
Lut 23, 2017
Postów
26
Buchów
0
Co wy pie****icie za głupoty bierz af przy dobrych płynach dostaniesz bardzo dobry sort. A plon porównywalny.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Co wy pie****icie za głupoty bierz af przy dobrych płynach dostaniesz bardzo dobry sort. A plon porównywalny.

stawiam dużo, że z ani jednym ani drugim nie miałeś doczynienia, więc nie wypowiadaj się bo jeśli ktoś tu pie****i to Ty :pr:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Af pod niebo. Indoor jest stworzony do sadzenia sezonów. Możesz vegować, revegować, tak ci tańczą jak im grasz. pozdro
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
jak jest problem z wilgotnością i temperaturą to tylko AF ale jak masz dobre warunki to bierz sezony
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
A jaki związek ma temperatura i wilgotność w wyborze nasion/odmian.

taki że sezonówki będziesz naświetlał 12h i przez 12h ciemni temperatura spadnie poniżej 10 stopni to chyba lipa nie ?
 
U

Usunięty 71376

Guest
2 tygodnie różnicy jak dla mnie to sporo czasu. Tylko teraz pytanie o ile ten plon z sezonowki może być większy. Czy warto jednak poczekać. Przy założeniu że jest to uprawa komercyjna - kosztów prądu nie bierzemy pod uwagę bo za niego nie płacę
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Sezonowki. AFy sa dla dziewczynek i gimbazy :freak:
 
U

Usunięty 71376

Guest
TNR™;1688892 napisał:
Sezonowki. AFy sa dla dziewczynek i gimbazy :freak:
A możesz dać jakiś konkretny przykład. Bo mała wartość merytoryczną ma twoja wypowiedź powiedzmy na poziomie tej gimbazy którą sam przytoczyles...
Heh . 8 tysięcy postów na forum i tylko tyle do powiedzenia. Masakra...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Johny_z_Arizony

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2017
Postów
112
Buchów
746
Odznaki
1
Nasiona AF posiadają geny rudealis dzięki którym samo zakwitaja. Rudealis posiadają niski potencjał jeżeli chodzi o kanabinoidy przez co roślina sezonowa zawsze będzie mocniejsza od jej wersji automatycznej. Kolejna sprawa jest to ze przy roślinach sezonowych sami wegujemy tyle ile potrzeba, nie ma problemu ze powierzchnia nie zostanie wykorzystana lub jej nam zabraknie. Jeżeli wykorzystamy jakieś szybkokwitnace sezony np critical i zrobimy krotki weg. to okres uprawy będzie praktycznie taki sam.
 
U

Usunięty 71376

Guest
Myślę że moc jaką dają automaty wystarczy. Czyli plon z sezonowki może być większy ale nie musi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół