nasiona marihuany

Sezonówki czy AF

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Bhang

Guest
Jak kto woli
Automat-szybki plon mniej zbiorów
Sezon -dluszszy czas rosnie ale odwszieczy sie plonem a co do automatów to mnie przymulają
Sezon lepiej wchodzi jak dlamnie i duzo duzej trzyma faza.yo:crazy:

U

Usunięty 71376

Guest
Mi tam na ostatnim grow auto ak47 z taniego siania doszły do wysokości lampy najwyżej zamieszczonej jak się da. Wiec chyba nie ma mowy o niewykorzystanym miejscu. Jakość też była dla mnie zadowalająca. Myślałem że może sezonowka daje większy plon w przeliczeniu na metr kwadratowy. No ale z tego co rozumiem tylko w tym przypadku jeśli automat urośnie mniejszy. A w seznowce są decydujesz ile ma urosnąć. Myślę że po tym Nast grow będzie jeszcze vna automatach. A na jeszcze następny przemyśle sprawę

Afroman

Well-known member
Weteran
Buchów
13
No jedź z atutosami, plon będzie taki sam, tylko nie możesz pozwolić sobie na błędy, sadź od razu w docelowej donicy w light-mix lub innej ziemi która ma mniejsza ilość nawozów i staraj się nie przelewać na weg bo korzenie się rozleniwią i będzie lipton. Zalety sezonówki to;
mniejszy rachunek za prąd, możesz wybrać jakąś egzotyczną odmianę z przewagą genów sativa, indica lub hybryda, cbd. Ponoć lepsze palenie... wg mnie, dzisiejsze automaty dotrzymują kroku sezonowym, jeżeli chodzi
o moc, szybki grow i reload, tylko haj jest taki hmm jednolity i za seedy trzeba bulic lub nie :D a sezon możesz z klonów cisnąć swoje ulubione pheno.

U

Usunięty 71376

Guest
No jedź z atutosami, plon będzie taki sam, tylko nie możesz pozwolić sobie na błędy, sadź od razu w docelowej donicy w light-mix lub innej ziemi która ma mniejsza ilość nawozów i staraj się nie przelewać na weg bo korzenie się rozleniwią i będzie lipton. Zalety sezonówki to;
mniejszy rachunek za prąd, możesz wybrać jakąś egzotyczną odmianę z przewagą genów sativa, indica lub hybryda, cbd. Ponoć lepsze palenie... wg mnie, dzisiejsze automaty dotrzymują kroku sezonowym, jeżeli chodzi
o moc, szybki grow i reload, tylko haj jest taki hmm jednolity i za seedy trzeba bulic lub nie :D a sezon możesz z klonów cisnąć swoje ulubione pheno.
Może jak kiedyś będę musiał płacić za ten prąd to wezmę to pod uwagę. Póki co korzystam z darmowej taryfy :p. Wydaje mi się że błędów nie popełniam. Od razu w docelowe walę. Ziemia light mix. Choć za pierwszym razem był batmix tylko papu zaczelem dawać w 5-tym tygodniu. Niby powinno starczyć na 6 ale zaczelem tydzień wcześniej bo zaczynały wykazywać niedobory. I tak jakość była lepsza od tego dostępnego na ulicy. A jest to dla celów bardziej komercyjnych więc jest ok :-; te klony to też dobry argument.
Jeśli dojdzie do skutku adaptacja piwnicy to może tam sobie pokombinuje z tymi klonami. Na razie jeszcze nie wiem jakie mam ulubione pheno. Ale teraz mam 6 odmian. Później jeszcze że 4 inne będą więc myślę że do tego czasu do tego dojdę :p. Na razie wiem że haj z ak47 mi bardzo odpowiadał podobnie jak innym co próbowali :p

mmmmm26

Member
Buchów
0
^up

Spytam z ciekawości. Też mam AK47 AF ......., już kwitną. Mógłbyś powiedzieć, ile gram uzyskałeś z jednej rośliny?

Wiem, że to zależy od umiejetnosci i warunków, ale fajnie będzie z kimś porównać xD

Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dumper

Well-known member
Buchów
0
Spójrz na to z tej strony ze w sezonów kach masz multum genów do wypróbowania a AF to zawsze ruderalis(czy jakoś tak)

U

Usunięty 71376

Guest
^up

Spytam z ciekawości. Też mam AK47 AF ......., już kwitną. Mógłbyś powiedzieć, ile gram uzyskałeś z jednej rośliny?

Wiem, że to zależy od umiejetnosci i warunków, ale fajnie będzie z kimś porównać xD

U mnie sprawa ilości plonów jest bardzo skomplikowana ( nie chce wchodzić w szczegóły) także się nie wypowiem. A z jakiej firmy masz te akacze? Ogólnie te z holenderskiego skuna są w porządku. Lepsze niż z tanie siane. Więc zostaję przy holenderskim skunie. Na następnym grow. Jeszcze chce przetestować royal AK od royal Queen seeds. W tym grow mam jedną odmianę 2 producentów. Amnesia Haze. 3 od royal Queen seeds. I jedna niby podróbkę od holenderskiego skuna. I widzę że ta niby podróbka spisuje się z nich najlepiej. Mam jeszcze 6 młodych siewek. Po jednej amnesia od tych samych producentów. Zobaczymy jakie będą plony. Wtedy dam oczywiście znać jak wyszło.

meko

Well-known member
Buchów
0
nad tym holdenderskim bym sie tak nie rozpływał mam je akurat w boxie i takie strucle wyszły że hej

U

Usunięty 71376

Guest
A z jakiej firmy akacze nie wyszły ci strucle? To może pomyśle o tym producencie na Nast grow :). Bo mi się od nich sprawdziły i na oucie też. Zresztą nawet tu na forum jest relacja jak koleś ściąga 70 gram z jednego krzaka. Mi z tych większych plantów na tym grow akacz rozkrzewil się najładniej

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Buchów
490
Są też tak zwane pół-automaty które mają wydłużony weg/indukcję, jednocześnie już kwitnąc - w połowie kwitnienia jeszcze rośnie (taki paradoks), dobrze zrobiona hybryda AF potrafi urosnąć do większych rozmiarów niż sezonówka w dłuższym czasie, i dać lepszy plon.

Tyle, że zrobić taką krzyżówkę nie jest łatwo, z tego co pamiętam taka odmiana Magnum jest przykładem takiej krzyżówki: http://en.seedfinder.eu/strain-info/Magnum/Buddha_Seeds/, widać po zdjęciach pod linkiem, że niezłe potwory ludziom wyrastają.

Odmiany pół-automatów od Grzecha (GGS) mają też dobrą opinię.

xxolaxx

Well-known member
Buchów
0
Podepnę się:
Automaty femi od początku do końca można dać na 18/6?
I ile od lampy na początek ( HPS 600 ) ogolnie znam zasadę żeby ręki nie parzyło

Dumper

Well-known member
Buchów
0
Można A nawet się powinno. Gdzies na forum masz prawidłowe odległości od lampy, sprawdź w dziale oświetlenie.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół