• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Sezon 4 Out 2021. Os. P.Pestka i Biogenetic

popapraniec

Well-known member
Buchów
28
Dziś zacząłem przygotowanie do sezonu :) niektórym może się wydać to wcześnie ale w Irlandii powoli widać wiosnę. Pracę domową z zeszłego roku odrobiłem i mam nadzieję nie popełnić tych samych błędów. Nawozy jakie będę stosował to Azofoska i na kwitnienie Polifoska. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi nawozami to chętnie posłucham opinii. Rabata ma wymiary 7m/2m i druga na rośliny cbd 2m/2m

LukexOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Buchów
2,396
Odznaki
2
Ciekawie to wygląda , u mnie też już ciepło.idzie dużymi krokami i.wsumie jestem już przygotowany tylko czekać na odpowiedni moment żeby wrzucić pestki do wody a potem do ziemi Jeszcze że 3 tygodnie i zaczynam kiełkowanie. Pozdraiwm

simba

Member
Buchów
2
Stosowałem azofoske wymieszaną z hydrożelem i dolomitem.Jeśli chodzi o mnie to bardzo wygodne rozwiązanie,mało odwiedzin na spocie a zero niedoborów.Jedynie durban był głodny w późniejszej fazie😏Nie zapomnij czegoś na ślimaki bo potrafią nie miło zaskoczyć.Powodzenia i z fartem✌️

popapraniec

Well-known member
Buchów
28
W tygodniu przyniosłem 4wory ziemi po 75l każdy+ 2 po 50. Co razem daje 400l i jestem dopiero w polowie.. te dziury na które starczyło posyłałem juz Azofoską

simba

Member
Buchów
2
Jak to mówi przysłowie :
Gdzie się z chęcią zejdzie praca, tam się hojnie trud opłaca😉

Góra Dół