nasiona marihuany

sezon na grzybensy sie rozpoczął

Wyszukiwarka Forumowa:
F

foger

Guest
to moze wogule przestane pisać i oddychać ?

[ Dodano: 2006-08-13, 16:22 ]
trepanacja czaszki przypomina mi otweranie konserwy,sposób działania jest ten sam ale róznią sie tylko narzędzia,mozna otwerać widelcem ale nie polecam,lepsza jest malutka łyżka
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
foger napisał:
trepanacja czaszki przypomina mi otweranie konserwy,sposób działania jest ten sam ale róznią sie tylko narzędzia,mozna otwerać widelcem ale nie polecam,lepsza jest malutka łyżka

próbujesz naśladować sleję?
 
F

foger

Guest
lubo, >> to jestem fokus ? sleja ? czy foger ? jesli robie muzyke to naśladuje kogo ? jeśli gram w piłke naśladuje kogo ? chodze na zakupy kim jestem wtedy ? zgaduj >> a moze sleja to ja ? a Ty lubo, to foger ? kim jestes ze mnie osądzasz ? nikim
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
abbbbbrrrryyyyy wrzuci ktos fotki grzybów które rosną w polsce na łąkach czy gdzieś tam?? z góry dzieki za pomoc
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
foger napisał:
jesli robie muzyke to naśladuje kogo ?
fokus?
foger napisał:
jeśli gram w piłke naśladuje kogo ?
rasiak?
foger napisał:
chodze na zakupy kim jestem wtedy ?
panienka?

:D zartuje ;)

a sezon na grzybki rozpoczety :) dzis jak wybylem z psem widzialem jedna lysiczke :)
 
G

Green

Guest
Matrio napisał:
foger napisał:
jesli robie muzyke to naśladuje kogo ?
fokus?
foger napisał:
jeśli gram w piłke naśladuje kogo ?
rasiak?
foger napisał:
chodze na zakupy kim jestem wtedy ?
panienka?

:D zartuje ;)

a sezon na grzybki rozpoczety :) dzis jak wybylem z psem widzialem jedna lysiczke :)

ekstara w nagrode masz u mnie 10 nasion, dalsze instrukcje via PW (czyli adres :) )

ps. This is not a bullshit
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Mógłby ktoś zarzucić link bądź wkleić zdjęcia kołpaczków?? chciałbym przeanalizować różnice między łysiczką a kołpaczkiem ....dziś na łące na której pasą się krówki widziałem grzybki 2 koło siebie zółtawo brązowawe kapelusik lekko wydłużony a końcówki tego cypelka prawie nie było widać nie jestem pewien czy to kołpaczek...
 
M

muniek

Guest
ejj ku**a weźcie sie uspokujcie !! gdzie można znaleźć grzyby na mokradłach czy na łąkach gdzie krowy sie pasą ??
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
w
muniek napisał:
ejj k****** weźcie sie uspokujcie !! gdzie można znaleźć grzyby na mokradłach czy na łąkach gdzie krowy sie pasą ??

einwóg ywork onwepan zsedzijanz ikbyzrg iknyculah...
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
proponuje zrobic dla was nowy dział rozsterki miłosne!!i tam spokojnie sobie debatowac o tym co was dreczy!!a co do mojej prozby ma ktos moze jakies zdiecia grzybków??pozdrawiam
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ja wrzuciłem taki mini poradnik w dziale "gribale, jeść czy nie jeść". Może się komuś przyda
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół