nasiona marihuany

sezon na grzybensy sie rozpoczął

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jazzmad

Guest
Wlasnie chcialem poinformowac ze sezon sie rozpoczal
wczoraj na laczce u siebie znalazlem 30 łysiczek i 130 kołpaczkow ..... dzisiaj ide znowu
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
jesteś pewien, że to te gatunki? :sunny: nie wyrywaj z grzybnią to będziesz mógl tam chodzić kilka razy :).
Do kiedy trwa sezon na grzybki ? wrzesień, październik jeszcze można zbierać?
 
J

Jazzmad

Guest
co roku zbieram w tym miejscu .... bo to dobra miejscowka jest no i sa moje ulubione kołpaczki wg mnie leprze od łysiczek zdaje sie ze fachowo jakos w nazwie maja słowo "kubenis" czy jakos tak. i wogole jest chyba nawet mocniejsza 30 kolpaczkow = 60 łysiczek
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
wlasnie wybieram sie do pobliskiego lasu na polowanie ;]
 
F

foger

Guest
a czemu by nie ?? grzyby rosną w miejscach bardzo mokrych :thumleft: mokradła,koło padlin i takich ciulstw,osobiscie nie zbieram,bo sie nie znam,niechce sie otruć :thumright: :puker: ale miałem z grzybami stycznosc :sunny: :bounce:
 
G

Green

Guest
a czemu by nie ?? grzyby rosną w miejscach bardzo mokrych mokradła,koło padlin i takich ciulstw,osobiscie nie zbieram,bo sie nie znam,niechce sie otruć ale miałem z grzybami stycznosc

wez ty sie lepiej nie wypowiadaj na tematy o ktorych neimasz pojecie po pie****isz takie glupoty ze slabo
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Tak , powodzenia w lesie zapewne mnustwo znajdziesz.

wiem wiem, ale ja ide do takiego w ktory sa juz posadzone...
 
H

haszyszekk

Guest
W U.S. every thing's psb. :) Na uprawie grzybow sie znam amatorsko (czyt. wiedza teoretyczna), ale nie da sie "zasadzić" grzyba w lesie???
Oczywiście mam na myśli terrarium z grzybami, które jest w lesie ;) pzdr
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
urban napisał:
Shogo napisał:
wiem wiem, ale ja ide do takiego w ktory sa juz posadzone
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Nie koniecznie. Sporo gatunków można uprawiać outdoor. W USA raczej nie mają dostępu do naszych łysiczek...

Aż się dzisiaj wybiorę i sprawdzę, czy coś już jest na łąkach...
 
F

foger

Guest
Green, co ty mi będziesz pie****ił, nie zbierałem grzybów ale jadłem i nie raz ,a głupoty pie****isz tylko ty,wiesz tyle co przeczytałes i to co ci kumple naopowiadali,więc nie szczekaj
 
M

muniek

Guest
niewiecie gdzie można kupić zarodniki grzybów :flower: ??

[ Dodano: 2006-08-12, 12:16 ]
albo odciski <lol>
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
niestety nie miałem możliwości uprawy grzybków chociaż nie raz się do tego przymierzałem, mam nadzieje, że kiedyś mi się uda to zrealizować.
Hm... w US coś rośnie halucogennego? w sumie do najbliższej łąki, lasu mam kilka godzin jazdy hehe :). Ale na cały dzieńmogę wyciągnąć wujka... może nawet dzisiaj bo nie ma co robić a wieczorkiem sesja z MJ :D (żona dzisiaj jedzie do rodziny wróci dopiero w niedziele).

Ide poszukać jakiś roślinek, grzybków w necie :)
 
F

foger

Guest
Green, mozesz zbierac jedynie pieczarki,i tez nie jestem pewien :pr: czy sobie poradzisz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół