nasiona marihuany

Sezonowki

Wyszukiwarka Forumowa:

Hollyhunter

New member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
1
Buchów
0
Czesc. Do kiedy można sadzić sezonowki na outdoor? Czy jeżeli zaczną kiełkować na początku lipca to nie będzie za późno? Proszę o normalne odpowiedzi :)
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Czesc. Do kiedy można sadzić sezonowki na outdoor? Czy jeżeli zaczną kiełkować na początku lipca to nie będzie za późno? Proszę o normalne odpowiedzi :)

Zanim to napisałeś to mogłeś użyć wyszukiwarki szukaj. Sezonówki sadzi się w połowie maja im później zasadzisz tym później zbierzesz plon jeżeli Ci w ogole dojdą a jeżeli nie to będziesz miał mniej tego plonu i będzie nie w pełni dojrzały.
 

ŻadenRolnik

Member
Rejestracja
Cze 17, 2017
Postów
6
Buchów
0
W twoim przypadku odpuścił bym już sezony. Ryzyko dojdą nie dojdą. Walnij sobie jakieś solidne automaty co ida 90 dni i rosną w miare spore i też powinieneś być zadowolony.
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Zanim to napisałeś to mogłeś użyć wyszukiwarki szukaj. Sezonówki sadzi się w połowie maja im później zasadzisz tym później zbierzesz plon jeżeli Ci w ogole dojdą a jeżeli nie to będziesz miał mniej tego plonu i będzie nie w pełni dojrzały.

O! Do dziś myślałem ze sezownki reagują na światło.
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
O! Do dziś myślałem ze sezownki reagują na światło.

Kolego i masz rację ale jeżeli kolega co założył posta zasadzi na początku lipca to wiadomo że też urosną i też zakwitną tylko wiadomo jaka będzie jakość tych kwiatów.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Taka sama jak by posadził w maju. Tylko mniej ;)
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Taka sama jak by posadził w maju. Tylko mniej ;)

A no to, to wiem, ale przedmówca ma chyba jakies inne cenne info, dlatego pytam. Podejrzewam również, że nigdy w życiu nie sadził sezonówki outdoor w lipcu. Ja np sadziłem i było tak jak mówisz panie Zacier.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ja nie napisałem, że nie wiesz <lol> Też sadziłem w lipcu ;)
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Rolnik naczytałes sie glupot i powtarzasz dalej farmazony. W tamtym roku czy jakos tak bodajze uzytkownik Smieszek przeprowadzil eksperyment sadzac na przelamie lipca i nawet fajnie mu to wszystko wyszlo. Nie dajcie sie zwodzic tylko sadzcie ile wlezie na spot :D
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
A no to, to wiem, ale przedmówca ma chyba jakies inne cenne info, dlatego pytam. Podejrzewam również, że nigdy w życiu nie sadził sezonówki outdoor w lipcu. Ja np sadziłem i było tak jak mówisz panie Zacier.

Śmiejesz się ze mnie ale to nic ja też jestem na tym forum żeby się uczyć od doświadczonych rolników i wszystko przyjmę na klate ale z chęcią bym posłuchał twoich rad czy sadząc w lipcu miedzy 5 a 10 lipca sezonówki (bo takiak napisałeś nie sadziłem jeszcze w lipcu) czy dał bym rade coś z tego wyciągnąć? czy lepiej pól auto albo auto ?
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
nie śmieje się z ciebie tylko dziwie się ze mówisz komuś o czymś o czym nie masz pojęcia. a co lepiej posadzic nie wiem. trudne pytanie. zrób dla porównania 50/50 i wnieś wiedzę na forum
 

wwojtek019

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
48
Buchów
0
Siema podobne pytanko jeśli wykiełkowałem roślinki na początku czerwca to jest szansa że dojdą ? Odmiana to money maker.
 
S

SKL

Guest
O ezu... co roku te same pytania, na które już dawno padły odpowiedzi. Wystarczyłoby poczytać, poszukać. Namber 2, pierw sadzicie, potem szukacie informacji. Proponuję więc odwrotnie robić...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół