nasiona marihuany

Sezony od Warr-a z f2, co jest?

Wyszukiwarka Forumowa:

Ryjek123

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2015
Postów
122
Buchów
0
Co jest z tymi regularami od niego? no na 20 nie wyszła ani jedna. Automaty ok, idą zacnie. Ktoś coś? nie z***ałem nic napewno, po tyg zrobilem test precrushing na 10szt to jeden lekko wyszedl ale stanal. A jak u was?
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Ja od warr miałem jedynie JackBerry i to fem. Rośnie jak Pan Bóg przykazał, niemam zastrzeżeń. Zobaczymy co będzie na flo. Oby dużo i kolorowo :)
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Ja miałem 3 ambrosie x hashkush fem w tym roku. Jedna okazała się męszczakiem po 3 tygodniach życia, pozostałe dwie mają 30 cm i zaczęły kwtinąć... a miały to być sezony. Pewnie coś poszło nie tak, albo dostałem automaty zamiast sezonów. Zawiodłem się na tym producencie póki co. Zobaczymy, może te 2 pozostałe jeszcze zrobią revega i odbiją, jeśli nie to będą małe automaty.
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
Ja miałem 3 ambrosie x hashkush fem w tym roku. Jedna okazała się męszczakiem po 3 tygodniach życia, pozostałe dwie mają 30 cm i zaczęły kwtinąć... a miały to być sezony. Pewnie coś poszło nie tak, albo dostałem automaty zamiast sezonów. Zawiodłem się na tym producencie póki co. Zobaczymy, może te 2 pozostałe jeszcze zrobią revega i odbiją, jeśli nie to będą małe automaty.

Kolega też chyba na pestkomani robił zakupy...mam podobny problem
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Czyli w pestkomani robio warowwi w koło dupy. Mieszają pestki specjalnie? Bo chlopisko robi dobre pestki po mojemu i wątpię by cisnol wala na sklepy.
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
Nidy nie narzekałem na pestki od Warra zawsze konkrety na out wychodziły ale tutaj ewidentnie to nie jest to co miało być pomyłka jakaś ? Najlepiej żeby sam Warr się wypowiedział ewentualnie sklep mógł by wyjaśnić sprawe....
 
S

SKL

Guest
3 odmiany w tym roku od Warr'a mam

Dwie 100% w kiełkowaniu, a trzecia : G13 x WW x SD IBL x AK47 x NYCD REG 0%

Tyle moge od siebie dodać.
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Tegoroczne pechy od warra to wał jak sk***ysyn. 50 pestek ambrosia x hk (fem), wyszło 35-40 nad glebe, z tego połowa to samce i automaty. Mamy zaraz 20 czerwca, a one maja 60-80cm i topy jak po 3 tyg flo.
 
M

Manto

Guest
Stare pestki pewnie maja , warr maił dobre pestki swojego czasu teraz to raczej magazynowe sa .
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Niestety to nie wina sklepu, ja kupilem w f2 7szt i tylko jackberry przezyl i to ledwo, sam sie pozbyl szczyta w ogole dziwnie ta roslina rosla. Takze chyba producent dal w du*e
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Ja nastawiłem przedwczoraj od Warra Sour Diesel Haze Auto Regularne 10 sztuk na test i na razie wszystkie się otwierają... Ja tylko w wodzie kiełkuje nie przekładam ich na wate ani nic i fajnie mi wszystko kiełkuje... Nawet te co słabiej wychodzą ogonki to po włożeniu w ziemie fajnie wychodzą choć nieco później.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Warr juz nie robi nasion, rzucil na sklepy jakies stare pestki co mu zalegaly zeby pare groszy jeszcze zarobic, stad wasze problemy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół