nasiona marihuany

Sezony x 8 by LukexOG / CFL 185W - 0,36m2 / 250W HPS / 400W HPS - 0,72m2

Wyszukiwarka Forumowa:

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
fajnie az smaka narobiłeś :smoking-smiley:
fajna kiepaczka hehe
czekam na wyniki ciekawy jestem jak wyjdzie
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema po 4 dniach suszenia z osuszaczem powietrza w pomieszczeniu gdzie wisiały planty mysle ze byly gotowe do sciencia i trymowania, ogolem zajeło mi to jakies 4 godziny lekkim hu*em .

Podsumowując grow jest spoko zadowolonyjestem nie wazylem nic jeszcze , zrobie to jak dziewczyny polezą około tygodnia w slojach (mowa o dzisiejszych trymach ).
Z dzisiejszego trymu wyszło 4,5 / 900ml słojów .



Z pierwszej kosy wyszedl jeden pełen słoj wypchany po brzegi , juz duzo wypalone , troche pogonione, rozdane na testy itd.
Nie mam ich w slojach juz tylko w bagach.




Troche haszu sie nazbierało z trymu no i jedna pestka sie znalazla , moze jest wiecej i przeoczylem ale nie sadze ze wiele ich bedzie .
Z wedding cake'a miałem trzy pestki dałem dziewczynie , zaczami hermy daja za***iste zenskie pestki , jak aktualny bubble gum :) ktory jeszcze roslnie w boksie.



No i trym tez jest na jakis haszych na pozniej lub masełko.


 

CannabisCrosser

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2017
Postów
81
Buchów
187
Siemanko, sztossowo wyglądają te Tropicanny możesz coś napisać o jej zapachu? :D

Sam mam jedną sztukę i jak narazie jestem bardzo zadowolony mam nadzieję że trafię równie fajne feno :p
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema Tropicanna ma 3 rozne fenotyoy dwa sie trafily naprawde zacne , trzy pozostałe jako takie ale ladnie oblane zywiaca klejaca sie i ladnie pachna . palilem juz fajne pobudzajace palenie jak to sativka :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema wszytskim małe podumowanie co do ilosci i wagi poszczególnych krzakow , zaczynajac od najwiekszej do najmniejszej , oczewiscie jeszcze zejszcze troche z tego wagi podczas curringu.

Tropicanna Banana - 77g
Tropicanna Banana- 58.5g
Amnezja Haze - 43g @Gnomesgarden.ie
Tropicanna Banana - 43g
Tropicanna Banana- 29.8g
+
Wedding Cake - 35g+ conajmniej juz 10g wypalone.
Tropicanna Banana 21,5g + ok 8g wypalone.

325g calosci odjac ok 20/25g ze wszytskiego licze na 300g całosci. nie jest źle. wychodzi na to ze 0,75g z wata.

Licze jeszcze na ok 40g z bubble gumm i jakies 30g z dwoch s6.

jak wszystkeigo wyjdzie 350 bedzie zacnie. Yo. i dozobaczenie w krotce po przeprowadzce w nowym projekcie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół