nasiona marihuany

Shaman

Wyszukiwarka Forumowa:

X_voodoo_X

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2007
Postów
102
Buchów
1
urban napisał:
No skoro wiecie lepiej to dobra, tylko powiedzcie mi jak ma zwiekszyc ta moc niby?

Curring sprawia ze zioło nabiera eleganckiego zapachu a dym staje sie gładki i niegryzący w gardlo

nikt nie napisal ze wie lepiej, porostu tak pisze w FAQ:



- Czy curing wpływa na moc zioła?

Krótka odpowiedź: TAK. W bardzo dobry sposób. Curing zioła po ścięciu prze kilka dni do kilku miesięcy poprawi jego moc, także smak i strukturę pąków.

wiec jak jest naprawde? jesli to jest blad to niech ktos to poprawi :)

a to link do tego tematu z FAQ http://www.haszysz.com/indexuprawa....l&id=1164106405&archive=&start_from=&ucat=12&

peace
 
R

Rider

Guest
pufinlahh napisał:
może ten dym po curingu jest taki ze więcej thc zostaje w tobie,czy coś takiego
zalozmy ze twoja teoria pokrywa sie z zeczywistoscia, ale co to ma wspolnego ze zwiekszeniem mocy suszu? ;) lol

Dym jest lagodniejszy analogicznie mozna sciagac wieksze chmury i trzymac je dluzej w plucach a co za tym idzie wiecej substancji czynnej jest w stanie dostac sie do krwioobiegu przez sciaganie jednego macha ot co.

Jesli ziolo lezy dlugo w sloiku np rok moze sie wydawac ze jest mocniejsze bo rosnie ilosc CBD w suszu , a CBD powoduje hmm jakby to powiedziec takie otepienie - indyjki maja w sobie duzo CBD dlatego ich dzialanie jest taie a nie inne.
Co najwyzej leszcze moga myslec ze moc sie zwieksza a tak naprawde zwieksza sie ilosc CBD ktore powoduje ten stan typowo 'indyjkowego upalenia'

Co do FAQ to scun sie tym chyba powinien zajac, bo to on je redaguje o ile sie niemyle

CHLOPAKI PRZYPOMINAM TEMAT O SHAMANIE - offa o curringu jutro wydziele w osobny temat i chyba bedzie kosz
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
urban napisał:
Dym jest lagodniejszy analogicznie mozna sciagac wieksze chmury i trzymac je dluzej w plucach a co za tym idzie wiecej substancji czynnej jest w stanie dostac sie do krwioobiegu przez sciaganie jednego macha ot co.

Jesli ziolo lezy dlugo w sloiku np rok moze sie wydawac ze jest mocniejsze bo rosnie ilosc CBD w suszu , a CBD powoduje hmm jakby to powiedziec takie otepienie - indyjki maja w sobie duzo CBD dlatego ich dzialanie jest taie a nie inne.
Co najwyzej leszcze moga myslec ze moc sie zwieksza a tak naprawde zwieksza sie ilosc CBD ktore powoduje ten stan typowo 'indyjkowego upalenia'

Co do FAQ to scun sie tym chyba powinien zajac, bo to on je redaguje o ile sie niemyle


No ładnie przedstawione,mozliwe bardzo,wsumie dobrze ze przedstawiłeś bo np. ja takiej widzy nie mam więc dobrze wiedzieć takie rzeczy.. zwracam honor.
 
R

Rider

Guest
To jest tak dokladnie - im ziolo dluzej lezy tym czasteczki THC rozpadaja sie a wzrasta poziom CBD.
hmm chyba wszystko , dlatego chlopaki nietrzymajcie ziola dluzej niz rok tylko palcie i palcie zeby potem was CBD niezamulało hehe :D
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
shaman co moge napisac o tej odmiance jest bardzo produktywna, mocna ale szkoda że na strone indicy trochę główka boli :)

8/10 :thumright:

[ Dodano: Wto 08 Sty, 2008 11:03 ]



2 fotki shamana
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
Ja chcialem tylko dodac ze 10/10 shaman mi wykielkowalo (moj pierwszy raz, to dowod ze jak sie cos dobrze prezczyta i skuma to, to dalej jest juz z gorki, ale trzeba umiec wykorzystac wiedze w praktyce) zobaczymy co bedzie dalej z ich wzrostem...
Kostek: to nie temat o kiełkowaniu
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

siersciuh

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
197
Buchów
0
tyle to ja wiem ale czy indoor sie nada czy ktos chodowal pod lampa???
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
pewnie że da rade.. jak każda Outdoorowa odmiana.. szkopuł tylko w wysokości twojego boxa :) jak dasz 2 tyg veg i będziesz ją trenować nie będzie zbyt wysoka
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
Mam pytanie odnosnie tej odmiany do osób które miały z nią doświadczenie, jak z jej zapachem, czy jest intensywny? co przypomina? obawiam sie ze moze byc dosyc mocny i bedzie ją mocno czuc gdyz m.in. jest hybryda skunka czy sie myle?
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
jest intensywny taki nie do opisania bardzo przyjemny
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
To zdjecia tegoroczne? (cos mi sie wydaj ze nie..., ale moge sie mylic)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół