nasiona marihuany

Shamana FIM

  • Autor wątku Usunięty 82478
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 82478

Guest
Nikt nie jest w stanie mi pomóc ? Nie wiem co robić bo roślina rośnie dalej.
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Wyglądają ok ale trzeba poczekać aż się dalej rozwiną.
Ps. Liście są napuchnięte, jak często podlewasz?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Podnies tez troche ta lampe, daj im troche pójść w góre
 
U

Usunięty 82478

Guest
Podlewam raz w tygodniu. Podlane były 2x od przesadzenia
Edit:
Co do wyżej światła to nie chciałbym żeby później mi się w boksie nie mieściły.
Takie pytanko jeszcze, jedna roślinka jest trochę mniejszą czy wplyw na to może mieć że jest najbliżej wentylatora ? To gratisową pestka więc też nie oczekuje szału z niej. I druga sprawa, rośliny są w doniczkach 7l czy to nie za mało ? Rozważam wyrzucić tego gratisa i dać dwie większe doniczki.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gooldwell

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2021
Postów
79
Buchów
185
Odznaki
1
Przy fimmowaniu albo innym stresogennym treningu rośliny ważne jest to aby troche więcej je po takich akcjach podlać żeby mogły dojść do siebie a co do żółknięcia to wyglądają okej tylko trochę przyschnięte, daj jakis miernik temperatury na wysokości liści i zobacz czy temperatura nie przekracza 25-26 stopni jak tak to daj lampe wyzej. Jak nie chcesz zeby wyrosły za duze na boxa to najlepiej zastosować LST
 

babyfacekiler420

Dr Przelanie
Rejestracja
Lip 6, 2021
Postów
159
Buchów
42
Jak raz w tygodniu to nie powinno być problemu, a co do lampy to też bym radził ją podnieść, roślina też się stresuje od nadmiaru światła, światło padając na przeszkodę zamienia się w ciepło a z nadmiarem ciepła roslina może sobie nie radzić :)
 
U

Usunięty 82478

Guest
Temperatura przy szczycie rośliny w pełnym świetle to 29C. Jutro zrobię lst i podniosę światło. Wstawię zdjęcia, do oceny.
 
U

Usunięty 82478

Guest
Lampę podniosłem o jakieś 15cm wyżej i zrobiłem LST ale jest rośliną tak zbita że ciężko jest każdy szczyt odchylić na bok.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
zbite są bo masz lampę nisko
 
U

Usunięty 82478

Guest
Dzień 22 Wega
Rośliny są bardzo gęste nic się nie wyciągnęły po podniesieniu lampy. Dziś wykręciłem 5 z 12 żarówek żeby trochę się wyciągnęły. Dodaje zdjęcia przed i po LST. Takie pytanko jeszcze mam, ile czasu trzymać jeszcze na wegu żeby się zmieściły w boksie? Dodam że doniczki są 7l.
 
U

Usunięty 82478

Guest
Przepraszam, że piszę post po poście ale, jestem początkującym rolnikiem i się martwię
 
U

Usunięty 79633

Guest
Jak dla mnie to powinieneś wywalić tą półkę z dołu żeby zyskać wysokość i lampa na max do góry. Masz niskiego boxolodówke to powinieneś wybierać niskie donice. W mikroboxach liczy się każdy cm wysokości. Ja próbowałem bańki 5l:


Przydałoby się wiedzieć jakie masz wymiary boxa i ile światła tam dajesz.
 
U

Usunięty 82478

Guest
Wymiary Boksa to 45x50x90 światło to 12x żarówkoledy 13w Philips. 6 ciepłych i 6 zimnych. Co do wysokości to mam jeszcze zapas tylko zapytałem ile trzymać na wegu żeby było ok bo mają tylko 7l doniczki. Rośliny wykiełkowały cztery tygodnie temu.

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 79633

Guest
Jak tak nisko to możesz już przełączać, na mikroboxach można lecieć od razu 12/12 od pestki. Abyś opanował te rośliny :)
Trochę dużo tego światła. 12*13=156w na 0.22mkw przy 1mkw to było jakieś 650w na mkw trochę za dużo chyba. Nie ma sensu takie świecenie.
Ja w podobnym boxie używam 7 lampek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół