nasiona marihuany

Shark

Wyszukiwarka Forumowa:

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
dostałem nasionka tylko nie wiem co to wogóle jest i czy istnieje??Jezeli jest co
s takiego to jakby ktos mgł wstawic szczegółowe informacje na temat tej odmiany. aha i podstawa czy nadaje sie na outdoor?? Z góry dzieki
 
X

XnX

Guest
Great White Shark marijuana seeds - $305.00

Like the silent achiever of the sea it shadows the shadow of the uncharted depths. It is almighty yet smooth, mystical yet adventurous, and misunderstood by the masses of people who are only frightened by their lack of knowledge. It is nat a criminal, maybe an outlaw at times but not without reason. The great white shark commands respect and carries with it the power to prey.. only a few still do. So when your grow a Shark, grow with respect and the knowledge that you too have the power to prey.
Shark Special - Shark to stworzona w Polsce hybryda roślin dostosowanych do naszego klimatu oraz White Widow. Efekt eksperymentu mającego na celu połączenie wczesnego kwitnienia z ogromną mocą. Są to bardzo zróżnicowane rośliny - co krzak to indywidualność. Prawdziwa gratka dla eksperymentatorów i ludzi lubiących niespodzianki. Nasiona Shark Special pochodzą z najlepszych egzemplarzy - silnie rozkrzewionych, o fioletowym zabarwieniu i ślicznym fiołkowym aromacie.
Shark (zwykły) - to samo co powyżej. Te nasiona pochodzą z krzewów, które nie wyróżniały się niczym szczególnym, co wcale nie oznacza że są gorsze. Shark to nadal hybryda, czyli pełen wachlarz różnych genów. Może kryć niejedną niespodziankę, a mocą zadowoli każdego.
 
S

sub

Guest
kamil846 napisał:
dostałem nasionka tylko nie wiem co to wogóle jest i czy istnieje??Jezeli jest co
s takiego to jakby ktos mgł wstawic szczegółowe informacje na temat tej odmiany. aha i podstawa czy nadaje sie na outdoor?? Z góry dzieki

jeśli to to co było na OS.. to ładnie to wyglada: slinie pachnie. Ma maze żywicy i prawie wcale nie kopie
 
X

XnX

Guest
great-white-shark.jpg


wyglada mniej wiecej tak...
 

kamil846

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
168
Buchów
0
a czy ta roslinka jest łatwa w hodowli >? czy nadaje sie na outdoor??
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
XnX napisał:
Obrazek

wyglada mniej wiecej tak...

To z fotki to Great White Shark. Shark to słaba, polska odmiana przeznaczona na out. Nie mieszajmy.
 

zork

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
7
Buchów
0
nie oplaca sie uprawiac tej odmiany w boxie jezeli to OpenSeedowy shark to jest nie ciekawy, prawie sie nie rozkrzacza slabo kopie ale mozna z niego zrobic duzo haszyku wiec puki masz czas to posadz go sobie outdoor podszkolisz sie w uprawie
 
G

Green

Guest
nie oplaca sie uprawiac tej odmiany w boxie jezeli to OpenSeedowy shark to jest nie ciekawy, prawie sie nie rozkrzacza slabo kopie ale mozna z niego zrobic duzo haszyku wiec puki masz czas to posadz go sobie outdoor podszkolisz sie w uprawie

przylanczam sie do wypowiedzi shark to bardzo lightowa odmina prawe niekoppie ogolnie z tego co ja widzialem wyglada ladnie topy oblane zywica tyle ze w zywicy sladowe ilosci THC
 
S

sub

Guest
zork napisał:
nie oplaca sie uprawiac tej odmiany w boxie jezeli to OpenSeedowy shark to jest nie ciekawy, prawie sie nie rozkrzacza slabo kopie ale mozna z niego zrobic duzo haszyku wiec puki masz czas to posadz go sobie outdoor podszkolisz sie w uprawie

Shark nie koniecznie sie nie rozkrzacza - niektóre krzewia sie jak diabli. Reszta ie zgadza. dosyć wczesne ładnie wyglada- żywicy dużo, ma bardzo ciekawy zapach - niektóre sztuki dosyć silny. Cześć roślin purpurowa - Moc okolice bardzo kiepsko.
 

spelth

Active member
Rejestracja
Wrz 19, 2006
Postów
32
Buchów
0
sub napisał:
zork napisał:
nie oplaca sie uprawiac tej odmiany w boxie jezeli to OpenSeedowy shark to jest nie ciekawy, prawie sie nie rozkrzacza slabo kopie ale mozna z niego zrobic duzo haszyku wiec puki masz czas to posadz go sobie outdoor podszkolisz sie w uprawie

Shark nie koniecznie sie nie rozkrzacza - niektóre krzewia sie jak diabli. Reszta ie zgadza. dosyć wczesne ładnie wyglada- żywicy dużo, ma bardzo ciekawy zapach - niektóre sztuki dosyć silny. Cześć roślin purpurowa - Moc okolice bardzo kiepsko.


white shark z mocy bardzo slabo??? po czm wnisokujesz - w sumie to biala odmianka powinna byc z siekajacym powerem.
 
G

Green

Guest
spelth napisał:
white shark z mocy bardzo slabo??? po czm wnisokujesz - w sumie to biala odmianka powinna byc z siekajacym powerem.
piszesz tu o zupelnie innej odmianie
 
S

sub

Guest
spelth napisał:
sub napisał:
Moc okolice bardzo kiepsko.


white shark z mocy bardzo slabo??? po czm wnisokujesz - w sumie to biala odmianka powinna byc z siekajacym powerem.

Piszesz o zupełnie innej odmianie. Przypadkowa zbieżność nazwy.

Shark o którym mowa to niestabilna krzyżówka – made in polska.

[purple?/dziczka] X White widow -> Fx po tym.

Jej nazwa powstała w czasach listy M4U – ktoś kto rozdawał jeszcze wersje F1 i F2- o dziwo dosyć znośną.. zapytany co to jest: .. spojrzał na gazetę lezącą na biurku: - zobaczył zdjęcie rekina.. i..

Ten Shrak jest byle jaki. / o ile jeszcze istnieje/ wiele sztuk kwitło bardzo wczesne: często miały żywicy tyle co białe odmiany: ale mocy wiele nie było.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
XnX napisał:
Shark Special - Shark to stworzona w Polsce hybryda roślin dostosowanych do naszego klimatu oraz White Widow. Efekt eksperymentu mającego na celu połączenie wczesnego kwitnienia z ogromną mocą. Są to bardzo zróżnicowane rośliny - co krzak to indywidualność. Prawdziwa gratka dla eksperymentatorów i ludzi lubiących niespodzianki. Nasiona Shark Special pochodzą z najlepszych egzemplarzy - silnie rozkrzewionych, o fioletowym zabarwieniu i ślicznym fiołkowym aromacie.

Ja miałem sharka special. Wyrosła mi dwudziesto gramowa pałka z purpurową łodygą.
Moc ? Hehehe każdy który palił zgadza się z pojęciem One Shooter. Faza trzymała około 2.5-3h. Smak ziemisty. Zapach bardzo słaby nie przypominający typowej ganji.

Tak szczerze to przydał by mi się klon tej rośliny. Sadził bym je co roku.
 
S

sub

Guest
PoTHeaD napisał:
Tak szczerze to przydał by mi się klon tej rośliny. Sadził bym je co roku.

no cusz: 2 miesiace temu: moglbys jeszcze dostac ze 100 nasion Sharka Specjal :lol: :tongue: / kilku letnie ale z 50% by wzeszlo/

Trzeba bylo wczesniej ;D. Mowisz dosyc dobre? - raczej wyjatek od reg: wiekszosc roslin bardzo slaba: chemotyp CBD.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół