nasiona marihuany

Shooting Powder - Produkt doktora Mengele?

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Witam, tym razem rzuce temat produktu shooting powder firmy house & garden.
Miałem z nim styczność podczas moich pierwszych działań na oucie i do teraz mnie nurtuje.

https://www.onestopgrowshop.co.uk/products/house-and-garden-shooting-powder-5-x-65-gram-sachets

Skład = [FONT=&quot]NPK 0-39-25

Chcę was zapytać, czy ktoś z was to stosował jako profesjonalista? bo ja jako amator, także ciężko mi go ocenić, a na trzeźwej ocenie tego produktu mi zależy, czy jest sens korzystania z niego?

Ja nie ukrywam, że mimo krótkiego, bo zaledwie tygodniowego flusha, czułem w smaku najprawdopodobniej ten stymulator, bo nic innego tydzień przed podaniem tego powdera i flushowaniu nie dodawałem.

Cena nadal zaskakuje ~40 zł za 30% więcej plonów brzmi jak interes życia, a podejrzewam, że nim nie jest.[/FONT]
 
U

Usunięty 65798

Guest
chemia w ch*j, odpuśc sobie jak cenisz smak i zapach zioła = jakośc zioła
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
chemia w ch*j, odpuśc sobie jak cenisz smak i zapach zioła = jakośc zioła
Tak też myślę, że w składzie jest o wiele więcej niespodzianek, nie tylko NPK :)
Przydałoby się na forum zrobić jakąś czarną liste produktów, tylko nie wszystkie da się jednoznacznie opisać - taka wolna myśl mi wpadła.

Do przeznaczenia biznesowego może się sprawdzić, ale do indywidualnego na pewno nie.
Chciałem tylko się upewnić co do tego produktu i jego "wartości", Toxic Powder pod komerchę dwoma słowami.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Do przeznaczenia biznesowego może się sprawdzić, ale do indywidualnego na pewno nie.
Chciałem tylko się upewnić co do tego produktu i jego "wartości", Toxic Powder pod komerchę dwoma słowami.
Nie powiedziałbym, że te drapiące topy i nie smaczne są komercyjne. Może i są z punktu widzenia, że na tej chemmi idzie wiecej=szybciej ogarnać gramów, no ale tak nie schodzą dobrze jak te organiczne. Zresztą każdy na przykład w moim otoczeniu, weżmie te lepsze, nawet jakby miał dopłacać, i lepiej też schodzą ;) Nie bierz tego za pewnik, ja mówie o swoim otoczeniu a wiadomo bywa różnie ;)
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Nie powiedziałbym, że te drapiące topy i nie smaczne są komercyjne. Może i są z punktu widzenia, że na tej chemmi idzie wiecej=szybciej ogarnać gramów, no ale tak nie schodzą dobrze jak te organiczne. Zresztą każdy na przykład w moim otoczeniu, weżmie te lepsze, nawet jakby miał dopłacać, i lepiej też schodzą ;) Nie bierz tego za pewnik, ja mówie o swoim otoczeniu a wiadomo bywa różnie ;)

No nie ma co, u mnie dystrybucja testuje, też nie chcą tracić swoich klientów.
Od tych testów cena zależy od 15 do 20 zł za 1.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół