nasiona marihuany

Siłownia

Wyszukiwarka Forumowa:

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
WItam. Kto z was trenuje bądz trenował na siłce? Jakis lemacik mozna by było rozkrecic:)? Jakis konkurs na najwiekszego bica:D
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
Już był jakiś temat o siłowni chyba...
Ja przerzucam żelastwo już ponad 5 lat
 

explozja

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2009
Postów
287
Buchów
0
Cześć trenowałem kiedyś (dość długa przerwa) teraz znowu powracam do formy i będę się starać utrzymywać ją. Jeżeli chodzi o konkurs to nie jestem kompletnie zainteresowany robię to tylko i wyłącznie dla siebie jak i zdrowia ,które jak wiemy w dzisiejszych czasach jest jak najbardziej potrzebne. Pozdrawiam ćwiczących & uprawiających sporty :)
 

Alexiej

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2009
Postów
663
Buchów
0
Ja z 2 lata intensywnie cwiczyłem:) Pozniej juz tak rekreacyjnie a obecnie nie trenuje. Ale na zime pewnie wznowie serie na siłce jakies dobre odżywki zakupie diete dobrą ułoże i jade z tym koksem:) Pozdro
 

czasowstrzymywywacz

Active member
Rejestracja
Lip 1, 2009
Postów
36
Buchów
1
Wcześniej koszykówka+ siłownia, potem kontuzja i wyjazd do UK. Spasłem się na sztucznym żarciu jak świniak, od czerwca wróciłem do ćwiczeń i 12 kilo w 3 miesiące poszło w niepamięć :) Ostro przerzucam żelastwem teraz i już nie przestane :) Więcej tego błędu nie popełnię :)
 

Fisti

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2010
Postów
118
Buchów
0
3 lata na siłowni,wiele supli, saa w tym roku;p
 
D

delete

Guest
Mam i to i to. Jaka ilosc cie interesuje ? Jak cos mam zestaw na cały cykl + odblok.
 

Fisti

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2010
Postów
118
Buchów
0
Wiesz juz co dokładnie bedziesz brał ?
Kupiłes juz saa?

Jak cos to mam troche pierdulek na cykl i odblok.

No oczywiście ,ze mam a mianowicie::freak::freak::freak:
1-10TYG deca duarabolin 200mg c7d
1-12 tyg testosterone propionate 100mg c2d
I mam wątpliwości co do odbloku,nie wiem ile w łączonym cyklu brac clomidu i od którego dnia po zakończeniu cyklu,...ktoś wie? Jeszcze mam trochę czasu do pierwszego shota więc spokojniue zbieram opinie w tyn temacie od innych userów.A tak a propo teraz jadĘ SHOCK THERAPY od UNIVERSALA xDD
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
No oczywiście ,ze mam a mianowicie::freak::freak::freak:
1-10TYG deca duarabolin 200mg c7d
1-12 tyg testosterone propionate 100mg c2d
I mam wątpliwości co do odbloku,nie wiem ile w łączonym cyklu brac clomidu i od którego dnia po zakończeniu cyklu,...ktoś wie? Jeszcze mam trochę czasu do pierwszego shota więc spokojniue zbieram opinie w tyn temacie od innych userów.A tak a propo teraz jadĘ SHOCK THERAPY od UNIVERSALA xDD

Ale to nie ciebie się pytał, ty mati tez bys pomyslal i na pw chociaz napisał a nie targowisko na forum robisz
co do odbloku z cyklu powyżej 3 liście clomidu i nolva, jak ci się jajka skurczą to hcg chociaz nie sądze, a clomid bierzesz 3 dni po ostatnim strzale z propa
 

Fisti

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2010
Postów
118
Buchów
0
JUŻ mam wszystko dopięte na ostatni guzik ;p;p;p;p;p kontaktowałem sie z ekspertem
1-10 tyg. deca 200mg co 7 dni
1-12 tyg prop 100mg co 2 dni
1-12 tyg nolvadex 10mg (pół tabletki) dziennie
12-13 tyg HCG 2500iu e4d, ostatni trzeci strzał 2000iu
13 tyg clomid, pierwsze 2 dni po 2 tabletki, dalej po jednej do konca
tak to wygląda.:freak:
 
2

2King

Guest
Ile kosztuje tamoxifen? bo mam to za darmo w dużych ilościach a niewiem po ile gonić wcześniej sprzedawałem 1zł za tab.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół