nasiona marihuany

Siłownia

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Mnie jak chciałem troche niechcianej masy zrzucić dobrze poszło jak jeden dzień jadłem normalnie - zaznaczam że nie jadam fastfoodów i innego gównianego żarcia a na drugi dzień jadłem połowę albo mniej i tak dalej. Wiadomo że się ruszać trzeba ale tym sposobem szybko poszło, poza tym sporo białka i dużo wody tak ze 2-3L dziennie.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,722
Buchów
3,639
Odznaki
6
Ograniczyć jedzenie o jakąś połowę, nie fastfoody i dużo wincyj ruchu!
Ćwiczenia - Aerobiczna szóstka weidera
 

Sonny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
113
Buchów
481
Ja ze swojej strony polecam ograniczenie węglowodanów, nie mówię o przejściu na keto, bo większość z nas takiej diety nie przyswoi, ale rezygnacja z pieczywa, ryżu, makaronu , ziemniaków ( ja akurat ziemniaki zostawiłem tyle że w wersji gotowanej) plus ruch, te mityczne 10 000 kroków.

Ja się ostatnio zmobilizowałem i w 3 miesiące, zbiłem 10 kg plus , Body Fat dobił do 12 %, kratka na brzuchu się uwypukliła, a jestem 50+
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Low Carb jest git bynajmniej ja lepiej funkcjonuje na wiekszej podaży tłuszczy jak węgli. W keto kiedys byłem ale ciezka sprawa jak dla mnie lubie owoce i soki czasem lody takze dalem sobie spokój ale musze przyznac ze efekty w trakcie redukcji i utrzymania sylwetki (rekompozycja) mialem chyba najlepsze
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
958
Odznaki
8
Na dworze zimno , okres masowania w pełni.. ktos cos na jakims cyklu jest? :) jakie zalozenia na ten zimowy okres?
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja jestem na cyklu od nastu lat tym samym dobrze dopieta micha treningi z glowa i roztrenowanie ze dwa miesiace lata.ponad 45 lat sylwetka zeszlego sezonu byla kosa po wielu latach pideszlem znowu do t3go jak kiedys.jak nie zarabiasz na tym floty i nie startujesz na dechach to bym olal totalnie doping no chyba ze jara cie wjazd na bombe pokazac sie w lato a na odbloku plakac ze spadkow.od razu mowie ze nie jestem sezonowym sportowcem tylko siedze w tym bardzo długo
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
958
Odznaki
8
Tez troszke w tym siedze chociaz nigdy nie startowalem ale wiem co to znaczy trzymac miche i wiem jak spadki dzialaja na glowe 😅 tak jesten ciekaw jakie ludzie maja cykle 😉
 

kredHa

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
176
Buchów
221
Tłuszcze typu trans margaryny oleje rzepakowe słonecznikowe cukier mleko i wszystkie produkty z białej mąki .To jest nie potrzebne człowiekowi.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Po 40 jest wręcz wskazany testosteron...
 

crowncfh

Member
Rejestracja
Wrz 29, 2022
Postów
24
Buchów
2
na cyklu od nastu lat
na testosteronie czy cos wiecej?
i dawki "terapeutyczne" czy kulturystyczne?

pytam bo sam rozwazam za i przeciw
w wieku 20 lat slabo jadlem brak ruchu i ogolnie slaby tryb zycia i mialem kolo 250jednostek ale lekarz mi odradzil teraz(28) dbam o miche sporo wysilku i ciekawy jestem ile by wyszlo, ale czlowiek jest ciekawy jak to jest wejsc na chociaz male dawki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół