nasiona marihuany

siatka do ScrOG domowej prostej roboty

Wyszukiwarka Forumowa:

dobra_buzia

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
201
Buchów
1
Witam, chciałabym zaprezentować swoją siatkę do ScrOG'a

nie wiem czy było ale generalnie uważam że warto pokazać by ktoś kto nie ma materiałów mógł sobie wykonać ją z ogólne dostępnych rzeczy i gdy np. nie ma drutu jak ja. :crazy:

całość to ok 4 zł. wystarczy kupić sznur na bieliznę w sklepie typu "wszystko po 5 zł" oraz w tym samym miejscu zaciski.

moja jest na wymiar 40x35 do mojego mini boxa.



beng! wiem zdjęcie robione klawiaturą.

tutaj ważnym jest to by pamiętać że supeł należy zrobić po ZEWNĘTRZNEJ STRONIE tak by móc dociągnąć sznurek by wszystko było napięte, ja zrobiłem błąd i zaznaczony jest czerwonym kółkiem (zostawiłam dla przestrogi)



no i tyle, pociąć sznurki na odpowiednią długość, zrobić "ramkę", potem poprzecznie a następnie PRZEPLATAJĄC jeden pod drugim poziomo :)

mam nadzieje że się komuś to przyda pozdrawiam DOBRA BUZIA :bounce:

aha i jak to zamontować jeszcze :D ja zamierzam na rogach przypiąć zaciskami do pałek bambusowych które umieszczę w małych szklaneczkach wypełnionych mokrym żwirkiem dla kota by było ciężkie i stabilne :)
 
Ostatnia edycja:
R

Raver

Guest
Jak ktoś potrafi szyć sieci na ryby, to przy pomocy kleszczki moment sobie zrobi.
Prosta sprawa ;) Szybko idzie się nauczyć, i masz siatkę do scroga jaką tylko chcesz ;)


Ja się uczyłem od tego typa -
A ta twoja, pizdowato wygląda... Oczka nie powinny się rozłazić, siatką bym tego nie nazwał...

Znalazłem swoją "siatkę" robioną właśnie kleszczką hehe...


Powinniście się rzemiosła uczyć, bo jak się ropa skończy to zdechnieta z głodu :D
W taką siatkę ryby na pewno nie złapiesz ;)
 
Ostatnia edycja:

dobra_buzia

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2013
Postów
201
Buchów
1
A ta twoja, pizdowato wygląda... Oczka nie powinny się rozłazić, siatką bym tego nie nazwał...

starałam się ;( :crazy:

tak rozchodzą się, obmyśliłam plan by jeszcze tam gdzie przecinają się oczka pozakładać zaciski, cóż, trening czyni mistrza, następna napewno będzie niebo lepsza :)
 
R

Raver

Guest
Luknij sobie jeszcze to ;)
Ogarniesz bez kleszczki.
Idealnie równa nie wyjdzie, ale już wiedzę sobie podłapiesz...
Podejrzewam że będzie o niebo lepsza niż ta pierwsza ;)
 

White Dragon

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2013
Postów
364
Buchów
1
Takie cos dzisiaj pozbijalem sobie ja. Chcialem zakladac nowy ale jak jest to sie podlanczam.

Cztery deseczki dla lepszego naprezenia i przy okazji troche obciazaja Scrog-a. Koszt: 16zl za 4*2000mm
Do tego gwozdziczki do kieszonki Koszt: 0zl
I sznureczek przed kasami do pakowania Koszt: 0zl

Reszte sprzetu potrzebnego do zbicia konstrukcji ma chyba kazdy. Mlotek ,metr ,pilke. Deski zbijamy na wymiar.
W moim przypadku 118cm / 118cm obijamy gwozdziami na pozadana wielkosc oczek i wiarzemy sznurki najpierw w jednym kierunku a pozniej w drogim zaplatajac.



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół