nasiona marihuany

sieja!!???

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pxr

Guest
hbsh napisał:
w Polsce naturalnie wystepuja 3 sativki (nie pamietam lacinskiej nazwy Cannabis sativa i cos tam dalej)
Te gatunki konopi to:
Cannabis Sativa - konopie siewne
Cannabis Indica - konopie indyjskie
Cannabis Ruderalis - konopie dzikie
hbsh napisał:
To tez mozna nazywac siejka ale ja klasyfikuje je raczej do przemyslowek
Jak komu wygodniej, lepiej nie przemęczać mózgu, no nie? Miomo wszystko prosze nie wprowadzać przez to w błąd reszty forumowiczów.
hbsh napisał:
bo w moim towarzystwie siejka zwyklo sie nazywac konopie ktore kopia!
Widać obcujesz w strasznie ograniczonym towarzystwie. Kto z kim przestaje, takim się staje.
maniekdasz napisał:
a tak na oko to da rade odróznic czy to przemysłówka czy nie bo nie jestem pewny moze ktos to tam sadzi ?
Najprościej sprawdzić czy ziemia na której rośnie ta siejka, mogła być w jaki kolwiek sposób przygotowana przez człowieka do uprawy (chyba każdy wie jak wygląda taka ziemia). Jeżeli rośnie ona na zwykłej glebie (często przy drogach) i w okolicy jest jej więcej to z pewnością jest to samosieja. Jest oczywiście szansa na to, że ktoś pare lat temu posadził w okolicy, wszystkie krzaki mu zapłodniły się i tak co roku wyrastają nowe, ale szanse są minimalne.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
pxr czlowieku przeciez wszystkie konopie wlokniste to sativy nie rozumiesz ze jak jeszcze 10, 20 lat temu w Polsce pelno bylo upraw to mogly one poprostu zdziczec i rozsiac sie! I teraz wszyscy biegaja bo znalezli KONOPIE! A to zwykle polskie konopie nalezace do rodzaju sativa ktore rosna tu od lat, piszesz ze w Polsce wystepuja jedynie ruderalisy a czy one maja 2 m??? Chyba nie, a wlasnie takie konopie kosi policja i okazuje sie ze to sa konopie wlokniste!!!
 
P

pxr

Guest
Co do tego to się jednak pomyliłem, to nie czyste ruderalisy, ale mają je w genach. Nie są to również czyste sativy bo ich chemotyp to CBD, a sativy mają chemotyp THC
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
a co myliscie o easy sativa ? bo jak widze te wasze komentarze... to tez taki syf jest jak ta sieja ? bo tez wkoncu sativa ... ??
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
hbsh, czytam te twoje wypociny i mi sie ku**a plakac chce... Ograniczeni ludzie nie powinni wchodzic na to forum... Ile ty wogole masz lat? Bo jak wiecej niz 13 to znaczy ze zatrzymales sie w rozwoju.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
pufinlahh napisał:
a co myliscie o easy sativa ? bo jak widze te wasze komentarze... to tez taki syf jest jak ta sieja ? bo tez wkoncu sativa ... ??

Głupi jesteś. Haze to też sativa, i co z tego? Myślisz, że każda sativa jest hujowa, bo ktoś ci napisał, że dziko rosnące siejki to sativy? Ehh, dzieci, dzieci
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
dlatego sie zapytałem ... ten znaczek " ? " to znak zapytania wiesz? co za kobieta ..
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
do sativ nalezy od chu* odmian zarowno psychoaktywnych jak i nie! Durban, purple power itp. Sativy sa nawet dla mnie lepsze od indica ze wzgledu na faze :thumleft:
 
R

Rider

Guest
ŁOKÓRVA hbsh, jak ty pie****isz , bedzie sie trzeba postarac o kilku dniowy odpoczynek od forum dla ciebie :sunny:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Co jest nieprawda z tego co napisalem? Oswiec mnie!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół