nasiona marihuany

sieja!!???

Wyszukiwarka Forumowa:

SZTAMA

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2006
Postów
58
Buchów
0
jaki to waszym zdaniem odmiana ? czy to sie jakos nadaje do wykozystania np. przesazdic w jakies ładne miejsce do ladnej ziemi ?, albo poczekac do wrzesnia i zobaczyc oc z tym?
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Co masz na mysli piszac "sieja"????
 

SZTAMA

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2006
Postów
58
Buchów
0
sieja zanczy samosieja :) taka dzika jakby nikt jej tam nie sial a jest
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Jesli to nie jest przemyslowka tylko prawdziwa siejka to tak.
 

thcsmoker

Member
Rejestracja
Maj 20, 2006
Postów
18
Buchów
0
przesadź roślinke na miejscówke i moze coś z tego bedzie :p;d
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Niektóre siejki są niezłe... wiekszosc siejek jest słabych ale zdarzają się kopiące ;) spróbuj i tak nie masz nic do stracenia !
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Jesli co roku odrasta i jest jej pelno to zapewne nie jest to siejka tylko najzwyklejsza przemyslowka! Czyli sznurowka ze znikoma iloscia THC! Ma co prawda troche CBD ale duzo trzeba jej spalic zeby sie ujarac! BBBAAARRDDZZZOO duzo! A i tak bania bedzie nieprzyjemna (CBD powoduje sennosc i otepienie) Ja bym sie taka konopia nie zajmowal! PEACE
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Moim zdaniem samosieja to nie to samo co przemyslowka! Samosieja to dzika konopia ktora ma wlasciwosci psychoaktywne ale jak sama nazwa wskazuje sama sie zasiala czyli rosnie dziko! Autor tego tematu najprawdopodobniej nazwal siejka zwykla przemyslowke!
 
P

pxr

Guest
Autor tego tematu mówi o dzikiej konopi rosnącej w jego okolicy, pojawiającej się co roku na tych samych terenach. Jeżeli to Twoim zdaniem przemysłówka to, najprawdopodobniejsze by było to, że maniekdasz mieszka na polu dystrybutora lin konopnych. A ta konopia nie jest dzika tylko co roku siana na nowo.
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Poczytaj troche w necie wiele jest artkulow o tym jak to wzywano policje bo znaleziono narkotyczne konopie! Policja przyjezdzala brali liscie do badania i okazywalo sie ze to przemyslowka. Ostatnio bylo tak w Zbąszczyniu! Niedawno o tym czytalem. Moze mnie zle zrozumiales bo dla mnie przemyslowka to taka konopia ktora nie ma praktycznie zadnych wlasciwosci psychoaktywnych a nie taka ktora koniecznie trzeba uprawaic dla lin! A siejka (dla mnie) to dzika konopia ale kopiaca :thumleft:
 
P

pxr

Guest
hbsh napisał:
Policja przyjezdzala brali liscie do badania i okazywalo sie ze to przemyslowka.
Nikt nie jest doskonały.
hbsh napisał:
Ostatnio bylo tak w Zbąszczyniu!
Wiesz ile jest takich akcji? W mojej okolicy mam dziesiątki samosiej regularnie wypalanych przez panów policjantów.
hbsh napisał:
Moze mnie zle zrozumiales bo dla mnie przemyslowka to taka konopia ktora nie ma praktycznie zadnych wlasciwosci psychoaktywnych a nie taka ktora koniecznie trzeba uprawaic dla lin! A siejka (dla mnie) to dzika konopia ale kopiaca :thumleft:
Ok, to może napisz czym się one różnią, ale poza właściwościami psychoaktywnymi (bo nie wiem po co mi to mówisz) - chodzi mi głównie o ich występowanie.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
hbsh, gadasz głupoty to co rośnie u tego gostka to na pewno siejka... sama zrzuca na ziemie nasiona ktore za rok wyrastają... pomyśl troche.. przemysłówki jak by tam rosłyto by jakaś firma je hodowała a ten ziomek mówi że w dziczy rośnie założe sie ze to samosiejka... zreszta PO CO TA KŁUTNIA?? i tak siejki słabo kopią i smakują :/
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
No w Polsce raczej trudno jest znalesc dzika konopie ktora posiadalaby THC! Poza tym w Polsce naturalnie wystepuja 3 sativki (nie pamietam lacinskiej nazwy Cannabis sativa i cos tam dalej) ale one prawie w ogole nie maja THC a maja CBD! To tez mozna nazywac siejka ale ja klasyfikuje je raczej do przemyslowek bo w moim towarzystwie siejka zwyklo sie nazywac konopie ktore kopia! A jesli chodzi o prawdziwe konopie przemyslowe to zapewne sa jakies specjale odmiany ktore maja najlepsze wlokno a na takich sie nie znam! Mam nadzieje ze mnie rozumiesz hm???
 

SZTAMA

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2006
Postów
58
Buchów
0
dobra luz, a tak na oko to da rade odróznic czy to przemysłówka czy nie bo nie jestem pewny moze ktos to tam sadzi ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół