nasiona marihuany

siemanko jakiego boxa sklepac do oswietlenia 400w hps??

Wyszukiwarka Forumowa:

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
elo jakie powinny by najlapesze wymiary boXa do oswetlenia 400w hps i czy to wystarczy czy mozna dozucic jeszcze 100tke hps??? czy 400 zdecydowanie styknie
 
S

SOLARR

Guest
Czy to wystarczy? - do czego? :king:

Fantastycznie zadane pytanie:D

A serio..
Poszukaj kalkulatora oświetlenia i dopoasuj wymiary.
Jeżeli to twój pierwszy box to startuj tylko z jedną lampą. ;)
POzdro
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
przeciołem przezucilem i wyszła chojnia hehe włascwie sie zakreciłem chodziło mi o 250w hehe nei no pytaja o to wiec pomyslałem ze to tez wazne hehe:D:) :thumleft:

[ Dodano: 2006-07-07, 21:53 ]
a konkretnei chodziło mi czy 250w sodowka jedna wystarczy jako oswietlenie czy moge jeszcze jedna 250w dorzucic pytam bo nie wiem zeby nie przysmazyl zbyt szybko roslinki hehehehe :joker: :joker:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
zalezy ile roslin chcesz uprawiac... w sumie to niewiem czy o to ci chodzi bo tak formulujesz pytania ze nichuja nie mozna tego rozkminic :D
 
R

rasta

Guest
triq napisał:
jakie powinny by najlapesze wymiary boXa do oswetlenia 400w hps i czy to wystarczy czy mozna dozucic jeszcze 100tke hps???
solarr napisał:
Fantastycznie zadane pytanie:D
czy ty wiesz czego chcesz??
triq napisał:
a konkretnei chodziło mi czy 250w sodowka jedna wystarczy jako oswietlenie czy moge jeszcze jedna 250w dorzucic pytam bo nie wiem zeby nie przysmazyl zbyt szybko roslinki hehehehe
czy ty wiesz czego chcesz??

w związku z tym temat do kosza.

zanim zadsz tego typu pytanie to;
1 poszukaj najpierw
2 poczytaj
3 zastanów się o co chcesz zapytać
 
B

blancik

Guest
triq, jak podlączysz 250W to ci zostanie 400W, minus wysokość i pól szerokości i wychodzi box bez przyszlości, do tego daj 100W, podziel przez zero, i masz obliczone tym sposobem że starcza na 17 roślinek w doniczkach o pojemności 50L :sunny: heh

A tak bardziej szczegulowo luknij tam www.forum.haszysz.com/viewtopic.php?t=485

Elooo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół