nasiona marihuany

Siewka młoda coś złego się dzieje.

Wyszukiwarka Forumowa:

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236


Siemka. Sprawa wygląda tak. Siewka ma 10 dni, trzymam ja pod ledami, rozwijała się super do momentu w którym to nie musiałem jej niestety z powodów osobistych wrzucić do ciemni na 4 dni. Planowałem ją w przyszłym tygodniu zanieść na spota, niestety zauważyłem że dzieje się coś złego i obawiam się czy jest sens ją trzymać dalej. Czy ktoś moglby powiedzieć co jej ewentualnie dolega i czy jest sens trzymać ją dalej ?
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
A jaka ziemia? Coś więcej o warunkach w jakich przebywa? Czy nawozisz czy nie jaka temperatura
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Coś tam się ***ie ja dolnych liściach, nowe już ładne. Wygląda okej.
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Jest taki problem jeszcze że jak ja po tej ciemni wyjąłem na zewnątrz to zebrałem trochę pleśni z górnej warstwy ziemi, myślicie że dobrze było by przesadzić do świeżej ziemi ?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Możesz przesadzić do świeżej. Napewno to nie zaszkodzi.
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Jest taki problem jeszcze że jak ja po tej ciemni wyjąłem na zewnątrz to zebrałem trochę pleśni z górnej warstwy ziemi, myślicie że dobrze było by przesadzić do świeżej ziemi ?
Oczyść pierw ziemie z korzeni, nie przenoś pleśni do nowej ziemi. Otrzep korzenie w ciemni, przesadź, uklep, nie podlewaj do jutra.
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Raczej brak światła, i pleśń wyszła z powodu braku ciepła, przewiewu, i gleba była mokra. Tak te 4 noce ją zestresowały, roślina musi mieć min 18h przy 24h światła rosną bez problemu, problem stwarza brak światła. Powodzenia.
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Raczej brak światła, i pleśń wyszła z powodu braku ciepła, przewiewu, i gleba była mokra. Tak te 4 noce ją zestresowały, roślina musi mieć min 18h przy 24h światła rosną bez problemu, problem stwarza brak światła. Powodzenia.
Uważasz że dobrze było przesadzić do świeżej ziemi póki jest taka mała ?
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Uważasz że dobrze było przesadzić do świeżej ziemi póki jest taka mała ?
Zależy od Ciebie. Ja do namiotu nie wchodzę w ciuchach w których byłem na zewnątrz, na dodatek szukam od razu oznak pleśni/insektów etc. Jak znajdę, to roślina leci cała do izolatki by dalej nie poszło. Jak ziemia spleśniała to mogą i korzenie zacząć, więc jeżeli istnieje taka możliwość…. Prawo Murphiego.
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Przesadziłem do świeżej ziemi mam nadzieję że będzie poprawa. Jak nie, to w tym roku odpuszczam bo już za późno.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół