nasiona marihuany

Simba?Out2k22 Os’Gnoma i Grzesia +Szila seeds!

Wyszukiwarka Forumowa:

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
A więc jednak coś chyba nie zagrało z tymi GGSami z osa? Pierwszą ocenę jaką na ich temat tu gdzieś wyczytałem to to, że kiełkują fantastycznie i mają mnóstwo wigoru. Ucieszyłem się myśląc, że cały nakład leci na moje indywidualne spoty... Swoje PPxGG kiełkowałem 6 dni temu z innymi pestkami od Szili i Sweet Seeds no i te Grzesiowe chyba póki co odstają lekko od innych plantów. Plus jeszcze takie oceny się teraz czyta na ich temat. Zaczynam się zastanawiać nad roszadami pestek przed finalnym przesadzaniem na spota :D
Tak mi sie skojarzyło…w wędkarstwie sportowym jest tak,że jeśli bierzesz udział w zawodach i nie chcesz dać dupy to raczej nie testujesz nowych przynęt.Łowisz tylko na te sprawdzone bo nie wiesz czy na tych innych możesz polegać,więc szkoda tracić na nie czas…może faktycznie zrób rozsady?
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Witam wszystkich.Dziś o świcie przetransportowałem Afy na spota razem z 80 litrami kupnej ziemi (prze***ane to noszenie) w każdym dołku trochę obornika,hydrożelu i perlitu.Niestety w każdym worku mrówek od za***ania razem z jajami,mam nadzieje ze zbytnio się nie wk***ią i sadzonki zostawią w spokoju.Na sezonach póki co żadnych strat,przy okazji trochę je podlałem bo od dawna nie padało i dość sucho jest.Myśle ze początkiem czerwca będą pierwsze cięcia.To tyle.Życzę wszystkim odwiedzającym powodzonka i farcika.Orient cały czas✌️

 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Piąteczka wszystkim odwiedzającym.

Wpadłem dzisaj dosadzić dwie panny od GGS/ Orange Sherbet x Guerilla Gold

Wszystkie kobity dostały Fim/Topping (znaczy chciałem fim ale może wyjść Topping)?Również poszedł oprysk z mikstury asahi/ortus+Maximus platinum w mniejszej dawce niż zaleca producent.Automaty trochę dostały po dupie,co jak co ale aura im ostatnio nie sprzyjała,deszcz i zimne noce napewno poskutkują niższym plonem.Do tego pare ślimaków sie dobrało i oszamały jedną sadzonkę.Podsypalem resztką snacola żeby miały zajęcie.Sezony/Fasty rosną dość dobrze a to cieszy.Póki co zero strat wiec jest dobrze?Jak tylko odbija po treningu będziemy je naginać,myśle że gdzies do dwóch tygodni to się stanie.Czołem załoga.Z fartem✌️

 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Kozak w krótkich spodenkach, pozwodzenia .Yo
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Kozak w krótkich spodenkach, pozwodzenia .Yo
W lecie raczej już to nie przejdzie?Komary i końskie muchy by mnie zjadły żywcem.Nawet jeśli się spryskam czymś to i tak zawsze cos gdzies dziabnie.Jeśli jest taka możliwość to staram się wtopić w tłum,czyli jakaś buteleczka w dłoni i jogging.Bliżej spota mam już zostawioną do spryskania mugge na komary i kleszcza.A pokrzywy,ostrężyny i dzika róża…no cóż taki urok tej zajawki?Ale zawsze po przyjściu ze spota prysznic i 100% oględzin.
 

Stoik

Marichuanen Cowboy
Rejestracja
Kwi 2, 2022
Postów
186
Buchów
430
Odznaki
3
Jakie czyściutkie buty! Czy ten spot jest w ogrodzie królowej Anglii?
Planty ładnie idą :)
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Jakie czyściutkie buty! Czy ten spot jest w ogrodzie królowej Anglii?
Planty ładnie idą :)
Hehe no właśnie dostałem za nie z***e w domu,bo po przyjściu już takie nie były?
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Siema.Kłębiące się myśli w głowie sprawiły ze dziś rano wpadłem obadać o co kaman.Na wszystkich pannach Fim wyszedł dość sprawnie i w nagrodę każda z nich dostała po małej garści kurzaka w granulacie.Obawy o GGsy i wirusa na szczęście skończyły się tylko na obawach.Dwa małe mutanty wy***alem,dwa większe które rosną ale nie wyglądają aż tak źle,wrzuciłem do jednego dołka,a na to miejsce poszła młoda sadzonka.Automaty poki co rosną sobie tak se,nie mam co do nich wygórowanych oczekiwań,prawdopodobnie za mało światła maja,ale lepsze miejsce na spocie(bardziej słoneczne)pozostawiłem na sezony.Widać już ze cos zaczyna je dziurawić,czyli standardowo jak co roku i do tego mszyce które chyba hodują sobie mrówki.Przez chwile patrzyłem na ich poczynania i wcale to nie wyglądało na zmasowany atak,wręcz przeciwnie,normalnie sobie je omijały albo delikatnie szczypały i odchodziły.Mix który przygotowałem(karate zeon/ortus/limocide/cal-mag i Maximus)dość sprawnie sobie poradził,bo już po chwili mszyce się nie ruszały?Miałem im sieknąć wszystkim LST lecz zapowiadają u mnie 3 dni deszczu wiec się wstrzymałem ponieważ wiem z doświadczenia ze panny na glebie+deszcz = horda ślimaków której nawet snacol nie ogarnie.Wiec jak tylko aura się poprawi wpadnę to zrobić.Ogolnie jestem bardzo zadowolony bo póki co żadnych strat,krzaczki dość duże i przede wszystkim grube łodygi.Z tego co kojarzę to zazwyczaj te łodygi byle liche,bo zawsze szukały światła a teraz…jest?Czołem załoga?Z fartem✌️


Tutaj skrzywdzone GGsy:te dwa małe odrazu wy***alem,dwa większe zostały


Mazyce+ mrówki i ma końcu automaty

 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Te GGS wyglądają jakby dostały strzał azotanem
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Jeśli chodzi o pestki GGS to jeśli masz z OS to wszyscy praktycznie na nie narzekają ponieważ się okazało że mają wirusa mozajka tytoniowa. Ja też mam z nimi problem. Uważaj żeby Ci nie zaraziły innych. Bo też będą mutować. Coraz ładniej to u Ciebie zaczyna wyglądać. Powodzonka ?
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Jeśli chodzi o pestki GGS to jeśli masz z OS to wszyscy praktycznie na nie narzekają ponieważ się okazało że mają wirusa mozajka tytoniowa. Ja też mam z nimi problem. Uważaj żeby Ci nie zaraziły innych. Bo też będą mutować. Coraz ładniej to u Ciebie zaczyna wyglądać. Powodzonka ?
Po tym co widze to niby rośnie,ale świeże szczyty są poskręcane i usychają ( przynajmniej u jednej sztuki tak to wyglada) u drugiej zaś szczyt jest zmielony i schyla się ku dołu zamiast wybijać do góry.Z tego co czytałem to jest pare opcji zarażenia innych sadzonek ale postarałem się je wyeliminować czyli…czynnik ludzki,zarażenia przez brudne narzędzia,przeniesienie bezpośrednio na roślinę poprzez dotyk,no i szkodniki ssące.Póki co,odpukać jest git✌️
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Witam wszystkich odwiedzających.Dziś szybki wypad i naginanie.Oprócz tego poszedł jeszcze jeden oprysk karate zeon/ortus/limocide/cal-mag i Maximus.Dosypane snacolu bo praktycznie po tych deszczach nic z wcześniejszego nie zostało.Słabe te foty bo nie było zbytnio czasu,no ale tez taki urok spota.Za miesiąc powinno być już ładniej?.Wszystko idzie gites także ...5✌️
Tutaj jedna fota automatów od Deutera:


A tu reszta

 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Dziś troszkę chłodniejszy dzień wiec śmiało można było coś podziałać w ogródku.Pielenie i szybki oprysk z karate zeon/ortus/limocide/cal-mag i Maximus bo kolejne świeże piętra cos sobie smacznie szamie.Poprawiłem wcześniejsze LST i w sumie tyle.Kilka fotek i do następnego✌️Black Demon OG


Tutaj fast od Szila Seeds lecz co do odmiany to w późniejszych postach będę pisał bo dokładnie nie wiem bo nie biore mapki na spota.


Automaty


Tutaj Grześki poskręcane


Kilka luźnych zdjęć


Dwa najmłodsze Grześki i całość po ponownym nagięciu:



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół