nasiona marihuany

SimbaOut2k21/Orion/biogenetic i pare innych

Wyszukiwarka Forumowa:

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2


Jest to moja pierwsza fotorelacja, postaram się nie bałaganić i dociągnąć wszystko do końca?Sugestie i drobne z***y mile widziane bo mogę czegoś nie ogarniać na forum :jprd:Mam za sobą już pare sezonów z różnymi skutkami.Udało się zebrać ponad kg suchego jak i również tylko parędziesiąt. Jeśli coś poszło nie tak to tylko z mojej winy. Głównie źle zabezpieczony spot przed zwierzyną i brak doglądania. Na spocie chce się pojawiać jak najrzadziej. Zazwyczaj jest to raz na 3-4 tyg. Trochę częściej w okresie flo,aby podwiązać panny, zrobić oprysk na pleśń itp.

Nasiona:

3xPurple Maroc x Passion/BioGenetic
3xDurban Poison x Passion/BioGenetic
3xDurban x Passion/ Orion
2x Easy AK / ProSeeds
3x Guerilla Gold/ MjSeeds

2x GMH x CDG
Możliwe ze jeszcze będą jakieś auto ale to jeszcze nic pewnego.

Pestki trafiły 15.04 do wody na 24h,następnie do ziemi.Panny mają się całkiem dobrze jak na warunki parapetowe.Jeśli jest możliwość to trafiają na noc nazewnątrz aby się wzmocnić i zahartować.
Spot:
Na jesień zrobiłem przycinkę drzew które rosną w pobliżu bo dość mocno ograniczały już dostęp światła.
Podzielony na dwie części. Pierwszy służył kiedyś tylko do automatów,aktualnie trafiają tam też sezony.Zdaje sobie sprawę z tego że mają tam ciasno. Nie istotne. To co się nada to pójdzie na susz a reszta na wypieki i nalewki.Słońce gości tam od około godziny 10-17 w okresie wiosennym,w lecie wydłuża się to o 2-3h
Dołki około 30 litrowe,ze względu na gliniasty teren ziemia w dołkach jest kupna kronena do pelargoni z przed 5 sezonów. Co roku na wiosnę przekopuję,oczyszczam,dodaje nawozów i dosypuje świeżej.

Nawozy:
Na weg obornik kurzy granulowany który już się ładnie przegryza,perlit i hydrożel.
Jeśli chodzi o hydrożel to jest to najtańszy z internetu sprzedawany na kilogramy.Nic z ogrodniczego gdzie za 100gr.płaci się 10zł. Do tego jeszcze dojdzie asahi sl.
Na flo jeszcze nie wiem,możliwe że nic lub trochę polifoski albo coś z Hessi jak znajdę gdzie to wsadziłem.

Trening:
Na wszystkich napewno lst i fim a nad toppingiem się jeszcze zastanawiam.

Zwierzęta:
Na pewno snacol,bez tego ani rusz.Jeśli chodzi o narkosarny to mam zrobione ogrodzenie z drutu w newralgicznych punktach. Na wysokości kolan i pasa. Póki co sprawdza się to najlepiej.Tak wiem przypałowe itd.Spot jest na szczęście w takim miejscu ze jestem w miarę spokojny.A jeśli ktoś miał by się na niego w***ać to bez względu na to czy to będzie,ogrodzenie,szare mydło czy pieluchy i tak wszystko stracone.
Założenie mam takie aby oczywiście było jak najwiecej?Lecz patrząc na poprzednie lata jest to tak nie przewidywalne że lepiej podchodzić do tego na chłodno.Byle bez przypału✌️
 

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
Upewnij sie jakąś apka, że w październiku będziesz mieć z 6h słońca dla tych sezonów. Pozdro
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Od 4 sezonów stosuje najtańszy i nie mam zastrzeżeń.Co roku coś trzeba dosypać bo się rozkłada no i trzeba uważać z ilością?Kiedyś nie miałem umiaru i później szlak wszystko trafił jak dołek zrobił erupcje i stał się wulkanem?a sadzonki poza dołkiem były.Teraz sypie około 150ml.na dołek i mieszam go z połową ziemi,później dosypuje resztę ziemi bez hydro i tyle✌️
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Upewnij sie jakąś apka, że w październiku będziesz mieć z 6h słońca dla tych sezonów. Pozdro
Zrobiłem przycinkę na jesień bo już było kiepsko właśnie z tym słońcem.Byle główne były popuchnięte?Popatrzę na apke bo w sumie nigdy z tego nie korzystałem✌️
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Od 4 sezonów stosuje najtańszy i nie mam zastrzeżeń.Co roku coś trzeba dosypać bo się rozkłada no i trzeba uważać z ilością?Kiedyś nie miałem umiaru i później szlak wszystko trafił jak dołek zrobił erupcje i stał się wulkanem?a sadzonki poza dołkiem były.Teraz sypie około 150ml.na dołek i mieszam go z połową ziemi,później dosypuje resztę ziemi bez hydro i tyle✌️
Jeśli go dasz, to jak jest z podlewaniem? Dużo mniej trzeba latać? :D I czy masz jakiś punkt odniesienia jakie efekty były przed stosowaniem[wcześniejsze lata] i po zastosowaniu?
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Nie latam z wodą w ogole.Przy wysadzaniu sadzonek jedynie jak nie padało wcześniej to trochę podlewam.A takppTakże to jest chyba jedyna różnica.Na weg ani razu,na flo jedynie jakiś wspomagacz kwitnienia i tyle.
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Masz jakieś trochę podmokłe tereny? Jak wyglądało w najlepszym roku z plonami z jednej takiej rośliny?
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Teren jest trochę gliniasty wiec jak najbardziej woda w dołkach się utrzymuje,szczegolnie po wiośnie.Później nie wiem jak jest bo łap już tam nie wkładam?Z dwóch Easy Sativ miałem cos ponad 400 suchego i z Durbana ponad 200.Passiony srednio dały cos koło 160.Serious 6 dały koło 120 ale tez miały zdecydowanie mniej światła i przestrzeni niż Sativy i Durban.Wtedy też ani razu nie podlewałem jedynie dosypałem obornika granulowanego.No ale rok był idealny.Ciepło i co pare dni przelotne deszcze.
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Kolego sympatyczny, ale przecież na gliniastym podłożu jak jest mokro to ta woda jest wręcz błotem, jak jest sucho to jest skała :DD
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Nie jest to teren budowy?Nie ma błota ani skały.Wierzchnia warstwa jest normalna,po 20-30 cm zaczyna się glina i tak to wygląda.
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2

SIEMA WSZYSTKIM✌️
Dziś panny zrobiły papa i trafiły w docelowe miejsce.Pogoda ma być piękna wiec napewno będą szczęśliwe?Podsypałem je trochę podkorzeniaczem i ze względu na brak asahi sl dostały oprysk z biosept activ.Ponieważ pojawiły się nie planowane dodatkowe dołki( zawsze wrzucam do wody 2 pestki więcej w razie „W” )będę musiał zrobić przycinkę jednego drzewka wiec odwiedzę je wcześniej niż myślałem?







 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Znowu zamęczę pytaniem :D Czy porównywałeś działanie mikoryzy z tym podkorzeniaczem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół