nasiona marihuany

Sklep HIDEANDSEED.NL -najtańsze nasiona z Holandii

Wyszukiwarka Forumowa:

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Jeśli robione pestki w sezonie(maj-wrzesień) to zdarzało się znaleść na nie zapylanej roślinie kilka pestek.
Trzeba tłumaczyć dla czego?
Wytworzone nasiona w tym okresie opisuję jako 95%-ale inni piszą 99%.
Te które powstają poza taką porą opisuję jako 99%-bo niby jakieś ryzyko jest?

Trzeba by mieć pecha żeby akurat trafić na takie jedno ziarno z pośród tylu;)
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Jest możliwość kupić je u Ciebie w NL?

Nasiona;


skunk półauto
black domina półauto
amnazia haze półauto
trance półauto
red critical
c99/red purps
shaman/s6
durban/s6
early pearl
purple#1



Możliwa wysyłka z Holandii.
Albo odbiór osobisty.
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
szefie!
w twoim bardzo dobrym sklepie którego wszystkim polecam z calego serduszka .:passing-joint-smile
a jest taka rubryczka 'zawartość thc'
wszędzie jest 'wyskokie' w dwóch znalazłem 'bardzo wysokie'.
powiedz jak to wygląda. czy jest jakas faktyczna różnica pomiędzy zawartośia thc w tych odminanach

zrobisz specjalnie dla mnie odmianę w której będzie widniał napis: niska zawartość thc?
(żeby też faktycznie miała mało)
:sou:

ps. najlepszy sklep hideandseed.nl za***iste topki, najbardziej trafiły w gusta ludzi których "karmię", że tak się wyrażę :oczy:
 
Ostatnia edycja:

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Zawartość THC jest opisana głównie z tego :smileys-passing-joi kilku osób które się jednogłośnie zgadzają.

Pomyślę nad zrobieniem odmiany z niską zawartością thc,Jak niską?(żeby można było na mieście smażyć,bez możliwości ingerencji władz?)-Tak się raczej nie da hehe,a szkoda.
Z zawartością CBD?Leczniczą?:lisc:


Trochę ciekawostek.
Trochę z innej beczki:
Naukowcom z University of Missouri udało się też odkryć, że rośliny mają też coś w rodzaju pamięci. Służy ona na przykład do jak najlepszego przystosowania się do dłuższego okresu opadów czy zachmurzenia. Ponadto, w przetwarzaniu sygnałów stosują skomplikowane algorytmy obliczeniowe. - Rośliny mają zdolności komunikacyjne i obliczeniowe, o jakich nam się nie śniło

rośliny nie tylko odróżniają dźwięki zjadania ich liści przez gąsienice od innych dźwięków. Potrafią także na zagrożenie reagować. Badacze nagrali dźwięki podjadania liści przez gąsienice bielinka kapustnika i odtwarzali je potem roślinom. Okazało się, że na takie dźwięki rośliny reagowały, zwiększając stężenie pewnych obronnych związków chemicznych. Gdy roślinom odtwarzano dźwięk wiatru lub inne dźwięki wydawane przez owady, stężenie obronnych związków chemicznych nie zmieniało się.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że rośliny są niezwykle złożone. Jednak często uważane są przez ludzi za obiekty nieożywione, które potrzebują wody i słońca, aby rosnąć, a nie żywe rozumne istoty. Wbrew pozorom ciche, nikomu nieszkodzące rośliny czują, myślą, komunikują się, a nawet płaczą.

Brak widocznych ośrodków odczuwania zmysłów, takich jak oczy, uszy czy nos utrudnia nieznacznie zrozumienie zmysłów roślinnych. Ale wielu naukowców, którzy zostali wierni swoim przekonaniom, dzięki wielu technikom badawczym, zdołali prześledzić zmysły, reakcje i uczucia zielonych roślin. Nauka odkrywa przed nami wspaniały świat, w którym to “martwe” kwiaty, drzewa i krzewy walczą o terytorium, tęsknią, szukają pożywienia, komunikują się, a przede wszystkim czują.

Posiadają poczucie wspólnoty

Suzanne Simard, profesor ekologii, w pewnym okresie swojego życia badała niezwykłe jodły. Odkryła, że te drzewa są w stanie rozpoznać swoich krewnych, gdy wyrosną gdzieś w pobliżu. Równie dobrze jodły identyfikowały obcych sobie sąsiadów, którzy osiedlili się w obrębie ich terenu. Drzewa również dzieliły się posiadanymi pokładami węgla podczas śmierci ze współlokatorami. Doskonale rozumieją, że nadchodzi czas odejścia. Ponadto żyjąc we wspólnocie wspomagają składnikami odżywczymi niezbędnymi do życia, słabszych osobników własnego gatunku.

Są zdolne do okazywania uczuć

Cleve Backster zaczął rejestrować reakcje emocjonalne roślin za pomocą wykrywacza kłamstw. Przeprowadzał eksperymenty na dracenach, kwiatach doniczkowych. Podłączał jedną roślinę do wykrywacza kłamstw, drugą natomiast delikatnie uszkodził „na oczach” kompana. Świadek tego incydentu podłączony do urządzenia, wykazał strach i panikę.
Są świadome otoczenia

Nie od dziś wiemy, że rośliny wyczuwają światło. Podążają za słońcem lub sztucznym światłem rosnąc i obracając się w jego kierunku. Również swoje korzenie przesuwają w kierunku wody, wyczuwając jej akustyczne wibracje. Dodatkowo są w stanie wyczuć substancje chemiczne uwalniane przez inne rośliny, tym samym odpowiadając na nie podobną reakcją.

Reagują na odgłosy natury, bronią się i swoje środowisko

Apple i Cocroft, dwóch badaczy przeprowadzając nietypowy eksperyment, odkryli, że rośliny reagują na odgłosy i dźwięki natury. Puszczali oni kwiatom nagrania z odgłosami gąsienic, które zajęte były jedzeniem. Dźwięk chrupania uruchomił reakcje obronną roślin w postaci chemicznej substancji, która osłoniła liście. Ponadto, niektóre rośliny słyszą i odczuwają nadlatujące owady, identyfikują je i są w stanie poinformować o tym kompanów.

Komunikują się

Wielu biologów uważa, że rośliny potrafią rozmawiać ze sobą, z grzybami, a nawet ze zwierzętami. Komunikują się za pomocą korzeni, gałęzi i liści uwalniając przy tym swoje chemikalia. Dodatkowo, nieliczne odmiany roślin wysyłają nasiona, które mają za zadanie dostarczyć informacji o terenie, warunkach i miejscu na zasiedlenie się.

Posiadają wspomnienia

Jeden z eksperymentów polegał na upuszczaniu rośliny, mimozy wstydliwej z niewielkiej wysokości. Początkowo, gdy upadała zwijała swoje liście w reakcji obronnej. Sytuacje powtórzono wiele razy, aż zrozumiała, że nic jej nie grozi i przestała się chować. Eksperyment ten pokazał, że rośliny mają wspomnienia i uczą się ze zdobytych doświadczeń. Zielone kwiaty potrafią również zapamiętać ludzi, którzy wyrządzili im krzywdę. Podczas badań wariografem, roślina doniczkowa nie reagowała na osobę neutralną lub taką, która pielęgnowała ją. Kiedy wchodził ktoś, kto wcześniej próbował zrobić jej krzywdę, maszyna pokazywała linię odpowiadającą przerażeniu.

Odróżniają słowa pozytywne od negatywnych

Doświadczenie przeprowadzono w pewnej szkole. Na korytarzu szkolnym wystawiono dwie draceny. Obie rośliny miały zapewnione identyczne warunki życiowe. Każdej puszczono nagranie, jedna wsłuchiwała się w pochwały, druga natomiast musiała słuchać negatywnych słów i obelg. Po miesiącu zaobserwowano, że roślina komplementowana rozwijała się prawidłowo, kwitła i rosła znakomicie. Natomiast ta, która była zastraszana, zaczynała usychać.

Odczuwają obecność opiekuna!!!

Rośliny, które mają bliską relację ze swoim opiekunem rosną zdecydowanie lepiej, cieszą się z jego obecności i obficiej kwitną. Pozostają w głębokim kontakcie uczuciowym z człowiekiem, który o nie dba, rozmawia z nimi i je kocha. Taki związek odczuwalny jest nawet na odległość. Rośliny, które brały udział w eksperymencie odczuwały lęk, kiedy ich właściciel udał się w podróż samolotem. Pozostawione samotnie w domu, reagowały panicznie w momencie startu i lądowania, co odnotowano na wykresie.

Gdzieś kiedyś czytałem jakiś artykuł iż każdy Grower,po kilku pokoleniach jest w stanie uzyskać rośliny zupełnie indywidualne.I COŚ W TYM NA PEWNO JEST.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Dlatego zawsze rozmawiam z moimi roślinkami na spotach,normalnie pogaduchy prowadzę jak mają rosnąć itd :headbanger:

Dodam jeszcze jedną ciekawostkę. Można przekazać całkowitą informację na temat naszego ciała i jego potrzeb na indywidualne składniki odżywcze które potrzebujemy. Żeby to zrobić trzeba wziąć nasionka każdej rośliny,gandzi,warzywka czy drzewka owocowego i trzymać pod językiem około 10 minut. W tym momencie następuję przekazanie informacji poprzez ślinę. Po 10 minutach wypluć na rękę i dać do ziemi nie podlewając przez 3 dni żeby informacja ze śliny nie została zmazana.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Ja bym polecił książkę "Sekretne życie drzew" Petera Wohllebena. Autor jest leśnikiem, prawie całe życie obcuje z naturą i w przystępny sposób przybliża czytelnikowi mało znane fakty z życia roślin. Po przeczytaniu tej pozycji inaczej patrzę na przyrodę, las, rośliny.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,365
Odznaki
1
Żeby to zrobić trzeba wziąć nasionka każdej rośliny,gandzi,warzywka czy drzewka owocowego i trzymać pod językiem około 10 minut. W tym momencie następuję przekazanie informacji poprzez ślinę. Po 10 minutach wypluć na rękę i dać do ziemi nie podlewając przez 3 dni żeby informacja ze śliny nie została zmazana.

Ale to tylko przy malych ilosciach. Przy wiekszych nalezy nasiona wlozyc z drugiej strony ukladu pokarmowego, a potem na spocie tylko spodnie w dol i kucamy nad wykopanym dolkiem napinajac sie lekko. Dodam, ze od razu dajemy nasionom naturalny nawoz na start.
 

Mąż i żona

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
24
Buchów
0
Witam deuter mógłbyś sprawdzić @ bo coś zamawiałem że stronki pisze @ i zero odezwu i trochę się martwię co z tą paczka?
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Witam deuter mógłbyś sprawdzić @ bo coś zamawiałem że stronki pisze @ i zero odezwu i trochę się martwię co z tą paczka

Spokojnie wszystko jest załatwiane jak najszybciej się da,a nie da się po opłaceniu w ten sam dzień dostarczyć paczki-Poczta zbyt powolna.
Zwykle trzeba poczekać dzień,dwa.W razie jakichkolwiek problemów pisać tutaj lub PW (nowi użytkownicy mają jakieś tam ograniczenia i
nie mogą pisać PW)
 

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
Hejos, po kilkunastu odmianach mogę napisać że widać że Ktoś w miare selekcjonuje te nasiona i w większości są bardzo ładne i duże czego nie mogę powiedzieć o renomowanych firmach choćby takich jak Dutch Passion gdzie nasiona są ja wiem 1,5mm wielkości itd.... oczywiście jeszcze nie wiem jak startują ale dam znać. Kule wyglądają konkret nabite i duże, reszta wyjdzie w praniu :)
 
Ostatnia edycja:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Siema kiedyś miałem od Ciebie bodajże special queen pol auto i wyszlo naprawde konkretne palenie. Co polecisz na ten rok komercyjnie?
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Siema kiedyś miałem od Ciebie bodajże special queen pol auto i wyszlo naprawde konkretne palenie. Co polecisz na ten rok komercyjnie?

Skoro special queen przypadło do gustu to polecił bym coś na bazie skunk:
Fast super skunk
Fast sensi skunk
Fast critical 2.0
Fast jack herrer
Fast black domina
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół