nasiona marihuany

Sklep shroomkit.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

tanj

Active member
Buchów
11
Witam zamowilem kita GT z https://shroomkit.pl z 2 tyg temu wszystko jest oplacone ale najpierw pisali ze za zimno zeby ja wyslac i ze ja wysla gdy bedzie pow. 0 stopni no i nie dawno lekko na plusie było i od 4 dni próbuje się z nimi zkontaktować i wogóle nie odpisuja na emailu rowniez na ich stronie i powiedzcie mi co mam robic czy czekac bo w dni robocze nikt nie odpisuje widzialem tu na forum ze ktos zamawial i odrazu dotarlo a ja tu prawie 3 tyg się męcze brak słów …

TommyChong

Nate Higgers.
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
2,239
Odznaki
6
Porę na zakup grzybni wybrałeś słabą. Jeszcze nie wiadomo czy oszuści czy nie. W ogóle nie lepiej było kupić od 2 zaufanych sklepów? Dycha taniej a teraz problem.

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Buchów
974
Odznaki
3
U ciebie może jest na plusie a 200km dalej -15 do tego pogoda się zmienia z dnia na dzień. U mnie w jedną noc z 0 zrobiło się -25 w zalewie kilkanaście godzin. Druga sprawa to że paczka może iść nawet kilka dni z różnych przyczyn. A tu cyk za 2 dni -20 i będzie płacz po co wysłali

tanj

Active member
Buchów
11
Słuchajxie :) odpisali mi na email i paczka wysłana będzie w poniedziałek tak wybrałem bo w ten dzień jest powyżej 5 stopni a w noc ok. 3 więc wątek można zamknąć

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,649
Odznaki
1
Mroz przypie****i -10, wiem co mowie...

Ż**l

Ye
Buchów
20,562
Słuchajxie :) odpisali mi na email i paczka wysłana będzie w poniedziałek tak wybrałem bo w ten dzień jest powyżej 5 stopni a w noc ok. 3 więc wątek można zamknąć
I jak tam? Doszło?

zimn

New member
Buchów
0
Ja podłączę się pod temat sklepu https://shroomkit.pl. Niestety dałem się skusić na duży growbox ale po opłacie kontakt się ***ał. Od tygodnia zamówienie jest "w trakcie realizacji". Milczy ich strona, fejsbuk i poczta. Nawet jeśli to się okaże wypadek przy pracy to poważny dostawca się tak nie zachowuje.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół