nasiona marihuany

sklep thc-sklep.nl

Wyszukiwarka Forumowa:

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
Odniose się do kupowania suszu, ciasteczek i innych substancji zakazanych przez zwykłego neta... W 90% są to scamy i zawsze Ci powiedzą że pewnie paczka zajumana przez pieski, to tak jak z prawkiem z ukrainy...
Gorzej jak traficie na jakąś zorganizowaną akcje policji i paczka dotrze... tylko jak odbierzecie z paczkomatu lub od kuriera zapukają mili panowie i postawią zarzuty posiadania + nie daj boże znajdą twoją hodowle w domku (jezeli robisz indoor).
Zreszta w deepwebie i darknecie takie akcje też się niestety dzieją. Fejkowe strony tworzone przez keyminalnych, nie polskich, więc w tym wypadku chyba nic ci nie grozi (nie licząc straty kasy). Możesz też trafić na oszusta ktory weźmie zapłate w bitcoinie i tyle go widziałeś, no bo co mu zrobisz? Pójdziesz na policje że Cie oszukali?
Najlepiej kupować ze sprawdzonych źródeł lub od znajomych ludzi.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
@Indoorosław tylko że kupując w darknecie transakcje są ESCROW i sprzedający nie otrzyma kasy jeżeli ty nie otrzymasz towaru :)

PS. Znam ludzi którzy kupują zioło przez Instagrama z Kali i nic się nie dzieje z paczkami ;)
 

Indoorosław

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2020
Postów
122
Buchów
67
@Indoorosław tylko że kupując w darknecie transakcje są ESCROW i sprzedający nie otrzyma kasy jeżeli ty nie otrzymasz towaru :)

PS. Znam ludzi którzy kupują zioło przez Instagrama z Kali i nic się nie dzieje z paczkami ;)
Co do instagrama to kupujesz z polecenia lub sprawdzonej osoby... sam kupuje przez insta jak nie mam swojego.
Co do escrow... mi chodzilo o osoby ktore nie znaja sie na darku i pozwola sobie przetransferowac btc bezposrednio na konto oszusta, a nie w sposob należyty.

Miałem na myśli to że jeżeli ktoś nie ma totalnie pojęcia o tym, to żeby uważał, a nie wstrzymywał się od zakupu. Źle odebrałeś mój post.
 

Daniel252

New member
Rejestracja
Paź 13, 2021
Postów
1
Buchów
0
To w takim razie jeżeli bym chciał zakupić z sieci to możecie dokładnie opisać gdzie i w jaki sposób? W prywatnej wiadomości lub gdzie indziej?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Sprzedaż substancji psychoaktywnych w internecie jak i po za nim jest zakazana i każda oferta, którą znajdziecie w internecie może być oszustem, albo i zapewne jest.
Jedna opcja to jest zamówienia z darknetu, sieć TOR, jak już tam traficie to i znajdziecie jak zamówić
Kolejna opcja jest to dołączenie do przychodni, wizyta online u lekarza i kupno suszu w aptece - podobno są braki na całej Polsce z powodu dostawy nie trzymających parametrów THC leków.
Ostatnia opcja to szukanie suszu u dilla na mieście.

Chyba że ktoś ma jakieś inne sposoby.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Żeby kupić zioło wystarczy popytać znajomych. Każdy ma znajomego, który ma znajomego - a jeśli nie ten to siostra kolegi znajomego ?
 
U

Usunięty 57104

Guest
Nie kminię po co zamawiać cuksy i jaranie z neta po prostu nigdy nie wiadomo co ci wyślą a jak wyślą to może być policyjny wał, najczęściej kończy się zabraniem hajsu z konta podejrzewam też że podałeś swoje dane gdzie mają ci wysłać sprzęt? :D ja pewnego dnia kupiłem jaranie od kumpla było dobre oraz było tam parę pestek miałem szafkę zasadziłem i czekam przynajmniej wiem co palę
Prawdziwy buch tylko od prawdziwych znajomych Pozdro
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Wiesz co palisz? To pochwał.sie nazwą odmiany, ile kwitnie, i ile ma %thc??
 

dr4g0n94

New member
Rejestracja
Lut 9, 2023
Postów
1
Buchów
0

thc-sklep.nl zmienił nazwę na thc-store.nl i dalej oszukują. Tak dla jasności wrzucam aby się nie nabierać.​

 

Zwykły człowiek

New member
Rejestracja
Lip 20, 2023
Postów
2
Buchów
0
Dal
Witam. Prawie 2 tyg zamowilem u nich troche roslin+cukierki z thc. Do dzisiaj zero kontaktu, czy macie informacje na temat tego sklepu??Sprzedaja podobno palenie z thc, siedziba rzekomo w Holandii. Opinie na stronie niby dobre, ale wiadomo ze latwo je samemu stworzyc. Ja ze swojej strony odradzam, chyba ze macie inne wrazenia z tym pseudo sklepem. Czlowiek nie pierwszy raz, uczy sie na bledach;€
Dalej oszukują ludzi i nawet podają numer telefonu do przelewu BLIK
 

Zwykły człowiek

New member
Rejestracja
Lip 20, 2023
Postów
2
Buchów
0
Dal

Dalej oszukują ludzi i nawet podają numer telefonu do przelewu BLIK
Nawet grożą w wiadomościach , banda oszustów , niby na paczkomat wysyłają i niby na granicy szlak trafił , lepiej załatwić sobie od kogoś znajomego niż od takich dudków co wyłudzają pieniądze od ludzi którzy naprawdę by chcieli coś dobrego zapalić a taka rura robi ludzi w bambuko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół