nasiona marihuany

Sklepy w Hiszpanii, czyli co gdzie kupić?

Wyszukiwarka Forumowa:

gosu

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2016
Postów
46
Buchów
0
Jak ktoś mieszka na kontynencie to polecam growshop Yerva Guena.

Szybka wysyłka (od 40 e gratis), super ceny, prezenty, gazetki, materiały promocyjne itd. Mam od nich grindery, koszulki, saszetki, i milion innych gówien :D Oprócz tego nasiona i jakieś tam różne promocje w zależności od epoki.

Paczki przychodzą ładnie zapakowane, żadnych oznaczeń zdradzających zawartość jakby ktoś pękał, a nadawca figuruje jako "Plantas y Flores".
 
3

3one

Guest
Sory ze tak jeden post pod drugim ale nikt mi nie odpisal. Prosze pomozcie mi bo juz od 2tygodni nic nie palilem :( napiszcie mi tylko kogo pytac i jakby ktos mogl to niech napisze jak sie zapytac bo slabo u mnie z hiszpańskim. Pozdrawiam:jaraczz:

"busco choco" - szukam haszu
"busco maria" - szukam zielska
filozofia wielka nie jest. Na plazach czy w nocy w czesci dyskotekowej kazdy ci skreci. Albo idz do jakiegos parku - zlookaj jakas grupke chlopow i podbijaj do nich - hiszpanie pomocni ludzie - napewno skreca :)

P.S. Tam na giblartarze przeciez wszyscy po eng zawijaja o_O
 

Konnopny

fu*k SYSTEM
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
103
Buchów
0
Przeglądałem oferty conajmnie kilkudziesieciu growshopow ( pierwsze 10 stron google ) a zupełnie przypadkiem trafiłem na to :) http://www.servovendi.com/
Cenny co najmniej 10 - 30% tańsze niż w innych ( niektóre produkty nawet 50% ) a do tego można płacić i odbierać towar tagże osobiscie w San Pedro ( Andalucia )
 
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
10siatki razy kupowalem u nich zawsze spoko polecam
 

Grasownik

New member
Rejestracja
Sty 22, 2015
Postów
1
Buchów
0
Naprawdę w Hiszpani nie trzeba znać nawet angielskiego o 12 w nocy przy plaży lub, centum miasta ogarnąć coś. Wystarczy wyjść do najbliższego punktu gdzie ludzi wuchta, mówisz prawdę Polen & Espanol Viva ktoś na pewno Cię zaczepi :D I masz palenie albo co chcesz ;) Człowieku w Hiszpani jest wszystko tylko, trzeba znaleźć. A jak nie umiesz, to odpuść chwilę :) Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół