nasiona marihuany

skromny oucik by turi.

Wyszukiwarka Forumowa:

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Cześć,


na wstępnie chciałbym podziękować za wsparcie w postaci nasion:

[MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] - Skromy OUT OS - GGS rezerwy

[MENTION=1053]quakemind[/MENTION] - Outdoory feminizowane BioGenetic

[MENTION=12805]zielonamasa[/MENTION] - Masa open seed femi - tu należą się przeprosiny, niestety pech chciał, że trzy nasiona, które od Ciebie otrzymałem z przyczyn niezależnych ode mnie oddały swe życie :jprd:, szkoda, bo naprawdę byłem ciekawy co z nich wyrośnie.



Nasiona.


-
H'N'S Fruity #1 - (Maroc x New York City Diesel x Early Pearl) @deuter X (Purple Maroc x Serious 6) GGS
-Speedy Skunk FV -LSD Barney's Farm X Speedy Boom Auto Kannabia Seed Company X (Purple Maroc x Serious 6) GGS
-(Purple Maroc x Serious 6) S1 GGS
-Durban Poison x Passion BioGenetic
-Purple Maroc x Passion BioGenetic
-Guerilla Gold x Passion BioGenetic
-Serious 6 x Passion BioGenetic
-Easy Sativa x Passion BioGenetic
-Cold Thunder Sumo Seeds
-Maya Gold Sumo Seeds
-Masterkush Homegrown Fantaseeds
-Serious 6 Serious Seeds
-Green Poison FV Sweet Seeds



Spot.


Ten sam od ładnych paru lat, jednakże tym razem panny rosną w wkopanych workach typu big bag (ok. 100 l na roślinę), napełnionych ziemią (warstwa próchnicza zebrana opodal), wzbogaconą o spore ilości batguano, dolomit, hydrożel, trochę perlitu i martwego drewna.

Tak się to prezentowało w połowie kwietnia:













Desant.


Panny wegowane w boxie pod CFL, ostatni tydzień maja trafiły do miejsc docelowych.










Pierwsze odwiedziny.


Po jakiś trzech tygodniach przyszedł czas na pierwsze odwiedziny - przyciąłem sąsiadującą roślinność, obciąłem stożki wzrostu, zrobiłem oprysk (asahi, tytanit, karate).

Panny idą równo, żadnych strat. Progres całkiem przyzwoity.



Na ten moment to by było na tyle, kolejny up za jakieś trzy tygodnie, pozdrawiam całą załogę #.com ;)
 
Ostatnia edycja:

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Drugie odwiedziny.

Minęły dwa tygodnie, szybka akcja żeby zaaplikować hukinol (stosuję od tamtego roku - ani śladu zwierzyny).


Tylko kilka przykładowych panien, powoli do przodu ;)


i pierwsze włosy - (Purple Maroc x Serious 6) S1 :scratch:


Do następnego :salut:
 
Ostatnia edycja:

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Trzecie odwiedziny.​

Minęły trzy tygodnie, najwyższa pora zobaczyć co słychać u dziewczyn.

Wszystko idzie w miarę stabilnie, ale jak to na oucie bywa nie obeszło się bez strat - jedną pannę coś połamało :freak2: (hukinol zwietrzał i jakiś ciekawski zwierz wpadł w odwiedziny).

Trzy panny wskoczyły na flo - Speedy Skunk FV, Guerilla Gold x Passion oraz wspominana w poprzednim poście (Purple Maroc x Serious 6) S1.

Najsłabiej idą Masterkush'e.


H'N'S Fruity #1 po przejściach




Speedy Skunk FV








Guerilla Gold x Passion






(Purple Maroc x Serious 6) S1








Masterkush'e






S6










Purple Maroc x Passion




Easy Sativa x Passion






S6 x Passion




Maya Gold








i grupowe




Pozdrawiam serdecznie i do następnego ;)
 
Ostatnia edycja:

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Bardzo mi się to podoba. Będę zaglądał bo widzę tu potencjał ?
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Czwarte odwiedziny.


Cześć, po dłuższej nieobecności (5 tygodni) przyszła pora zobaczyć, co słychać u "panien".

Celowo umieściłem cudzysłów, ponieważ dwie rośliny okazały się być męskie... mówi się trudno, będzie sporo nasion do rozdania w os, jednak nie tego się oczekuje wysadzając femki :(.

Jedna panna poszła pod nóż - Speedy Skunk FV (mogła postać z tydzień, max 2 dłużej, ale zauważyłem pierwsze ogniska pleśni uznałem, że już czas) - bardzo fajna roślina, mało liścia, dużo zbitego topa, bardzo szybka.

Tylko kilka fotek, trochę się zdenerwowałem i nie miałem ochoty na sesję zdjęciową.


Speedy Skunk FV




S6 białe feno




S6 różowe feno






Cold Thunder




Reszty nie pamiętam









Pozdrawiam serdecznie i do następnego ;)
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ładne rośliny panie Turi.

Z jednej strony przykra sprawa z tymi męskimi.. Moje kondolencje, znam to uczucie jak wbijasz na spota z pannami a okazuje się, że pojawił się tam jakiś transsex... *****e lgbt konopne.
Z drugiej strony zaś lekko ucieszylem się w duszy na myśl o Twoim openseedzie, pestki a w sumie to już rosliny...
Wiesz, te z przypadku - mix genów GGSa - u mnie idą wzorowo i szczerze mówiąc to troszkę żałuję, że nie bedzie ich u mnie na oucie w 2021 hehe.

Powodzonka do końca ziom. Yo!
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Ładne rośliny panie Turi. (...)

Cześć,

żadne z nich hermy, tylko 100% męskie :freak2:.

Co do os - na pewno będzie, jako nieliczny pokazałeś coś z moich nasion, więc pakiecik masz jak w banku ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
żadne z nich hermy, tylko 100% męskie :freak2:.

Co do os - na pewno będzie, jako nieliczny pokazałeś coś z moich nasion, więc pakiecik masz jak w banku ;)

Z dwojga złego lepszy men niz hermafrodyta, oczywiście mowa o niekontrolowanym zapyleniu calej ferajny na miejscówie.

Szanuje! Na bank w lecą w relację w 2021.
Także coś podeślę, popełniłem crossa pod pl out. Regularne ziarno także tego.. Uważać będzie trzeba hehe. Pozdro kumpel, byle do kosy. Yo!
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Bardzo ładnie! Przykład że za często nie ma co odwiedzać. Myślałem że sppedy skunk biogenetic i się zaopatrze w niego a tu klops
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Piąte odwiedziny.


Cześć, minęły kolejne dwa tygodnie, deszczowa pogoda zmotywowała mnie, żeby zrobić oprysk przeciwko pleśni.

Jestem średnio zadowolony z tego sezonu, niestety największym minusem tego projektu okazały się nasiona.

Jak wspominałem w poprzednim upie, dwie "panny" okazały się facetami... były to: H'N'S Fruity #1 oraz (Purple Maroc x Serious 6) S1, szkoda bo rzadko odwiedzam spota, zdążyły zapylić resztę ferajny :freak: , mówi się trudno.

Sezony od BioGenetic - niestety późne, szczerze wątpię, że dojdą w pełni, jedynie Guerilla Gold x Passion szybko wskoczyła na flo (ale końca nie widać)

Cold Thunder i Maya Gold od Sumo Seeds - jak wyżej.

Masterkush Homegrown Fantaseeds totalna pomyłka jeżeli chodzi outdoor - nie polecam.


Jestem za to zadowolony z S6 od Serious Seeds- na nie najbardziej liczę w tym sezonie, zarówno różowy jak i biały fenotyp, na ten moment najbardziej zaawansowane flo.

Speedy Skunk FV - bardzo fajna panna, za***iste palonko, [MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] masz tego więcej :mrgreen: ?


S6










Easy Sativa x Passion



Reszta w podobnym stadium jak pani wyżej... oby pogoda dopisała, jak nie to pójdą na hasz :)

Do następnego.


ps. sorry za jakość zdjęć.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Speedy Skunk FV - bardzo fajna panna, za***iste palonko, [MENTION=88011]Buzz Astral[/MENTION] masz tego więcej :mrgreen: ?

Rzucę okiem :)

Edit: Nie mam ;/ Wszystko rozdałem ;/
 
Ostatnia edycja:

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Szóste odwiedziny.


Cześć,

pogoda dopisuje, część może dojdzie, nasion mnóstwo...





Rośliny nigdy niepodlewane, nie dawałem żadnych nawozów (poza tym co jest w ziemi), dostały tylko oprysk
- tytanit i karate jakoś na początku, no i teraz coś na pleśń.

Rzucę okiem :)

Edit: Nie mam ;/ Wszystko rozdałem ;/

Wielka szkoda, naprawdę zależałoby mi na takich nasionach, szybkie, fajna struktura i moc
- przydałoby się zrobić z tego S1 ;)


Oby za rok bez facetów ;) pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
IMG_20200920_102504.jpg


O cie pierdziuuuu.. Niech mnie kule biją! Co za bydlak.

Turi, który to już sezon na tym spocie, że gleba taka bogata, że nie trza dokarmiać z uwagi na niedobory... ?
Klawa sprawa taki biotabs bez biotabsa i większych deficytów..
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
O cie pierdziuuuu.. Niech mnie kule biją! Co za bydlak.

Co z tego, że bydlak jak raczej nie dojdzie :crazy:, do tego jak dla mnie za dużo liści, wole bardziej zbite kwiatostany ;)

Turi, który to już sezon na tym spocie, że gleba taka bogata, że nie trza dokarmiać z uwagi na niedobory... ?
Klawa sprawa taki biotabs bez biotabsa i większych deficytów..

pierwszy post :):

Ten sam od ładnych paru lat, jednakże tym razem panny rosną w wkopanych workach typu big bag (ok. 100 l na roślinę), napełnionych ziemią (warstwa próchnicza zebrana opodal), wzbogaconą o spore ilości batguano, dolomit, hydrożel, trochę perlitu i martwego drewna.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Co z tego, że bydlak jak raczej nie dojdzie :crazy:, do tego jak dla mnie za dużo liści, wole bardziej zbite kwiatostany ;)

No, no. Wiadoma sprawa... Chyba nie znam nikogo kto lubi jak mu krzaki nie dochodzą a topsy są liściaste i luźne haha.
Mimo wszystko bydle robi wrażenie gabarytem, no i mimo, że czopoliście to w tym kadrze serio wyglądają nieźle, cień korzystnie pada hehe.

Wybacz lenistwo i niedoczytanie, pozdro kumpel. Oby do harvestu, i jeszcze raz moje kondolencje odnośnie pestek hehe. Yo. :odlot:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół