nasiona marihuany

Skromny out GGS/BEBOOK/CHOCI

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
Co ci tu napisać...Nie widzę żadnych niedoborów czy innych problemów,zielono i przejrzyście.O nawet widzę pniaka gdzie można sobie usiąść i popatrzeć na roślinki,fajna sprawa:thumright:podsumowując wszystko zmierza w dobrą stronę,tylko czekać jak zaczną ostro kwitnąć.Pozdro<peace>
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Słonko jak słonko... Woda w studni się skończyła,oby przyszły dobre opady heh
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Dziś kolejne opryski na spocie na1. Następny oprysk już pójdzie chyba burzą kwiatów i tytanitem bo sporo kwitnie. Rozrzut duży ale i tak cieszy oko. Najlepszy wariat to hk x db od ggsa... Ma już ~1,7m a dalej weguje :)







I najmniejszy jaki znalazłem auto od beeboka ale kwitnie jak nakręcony hehe,w koszyczku część auto chociego dziś ostatnie 30 poszło na spoty zobaczymy jak pójdą



Jak się podoba to zostawiajcie buchy :) pozdro
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
To szybki up. Tylko jeden spot,bo z czasem kiepsko a pogoda i tak nie rozpieszcza. Nawóz zapodany do gleby gdyż obawiałem się że będzie padać. Prócz kilku (5-6) ggs-ow które dalej weguja, wszystko kwitnie (aczkolwiek reszta ggs pokazuje dopiero pojedyncze włoski).
Łapcie kilka fot.i niedługo może znajdę czas na upa z kolejnego spota pozdro :)








 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Lubię takie spoty, jeden podobny do mojego <peace>
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Siema! Jest kolejny up. Panny dostały obfity oprysk, weguja już tylko chocixy i kilka pojedynczych ggs-ow cała reszta już kwitnie :) wariat od gg-sa (hk x db) rozpierdziela system...2m już strzeliły, ale wysypało go Włoskami,więc może troszkę przystopuje. Ogólnie niedoborów nie widzę,rośliny idą w dobrą stronę. Troszkę żałuję, że nie strzeliłem lst,ale co roku zawsze jest coś do poprawki. Kilka fotek dla oka.Komentujcie coś,bo straszna tu cisza hehe.Pozdro i do kolejnego up-a.











Kilka chocixow

 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Super idą i jakie już topy widać aż Ci zazdroszcze
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Największy to ten hk x db ponad 2 m. Sporo 1,3-1,7m z 20-cia koło 1m ale jest też kilka maluszków 50 cm.rozrzut duży ale i tak oko cieszy.

Co do topów to jeszcze nic nie widać hehe najlepsze przed nimi
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Zazdroszcze tobie tego diesla. Chciałem miec te geny u siebie, ale niestety f2 ich nie miało. Zobaczymy co u mnie będzie z whitenaster i critical.
Zycze wielkich plonów jol:harvest:
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Te hkxdb u każdego idą potężne. Coś czuję, że w tym roku te ggsy będą na pudle w konkursie monster :)
 
C

Convictus

Guest
Niektórzy się cieszą, inni płaczą :D
U mnie rośnie 20 ponad pestek od Grzesia, ale wysadzane końcówka maja-mają teraz dwie około 30cm, reszta 15-20cm. Jak mi na dniach zaczną kwitnąć to nic tylko sobie żyły ciąć :D bo w tym sezonie mam tylko stajnie Grzesia :D liczę na to, że do końca lipca chociaż porosną. Jestem dobrej myśli, bo jak w zeszłym roku red purpsy ludziom kwitły, to moje wskoczyły około pół, do miesiąca później więc może się wszystko ułoży :D
pozdrawiam, deus
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
Pany upa w tym tyg.nie będzie gdyż nagle trafiłem pod nóż. Jak tylko dojdę do siebie to zbiorę się i zajrzę na spoty.pozdro
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół