nasiona marihuany

skunk special, white widow,grapefruit czy Northern Light

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
chce niedługo kupić żeńskie nasionka na cannabis.fr.pl tylko zastanawiam jaką omane wybrać z tych czterech SS raczej odpada bo będzie ***ało ganją w całym bloku :D G też bo podobno pachnie jak kocie siuśki :D więc niewiem czy WW czy NL głównie chdzi mi o high WW ma high bardziej w strone sativy a NL w strone indici ja raczej wole taki high typu niewiem co się dzieje i wydaje mi się że latam z uśmiechem na tważy czy coś takiego więc co lepsze?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
WHITE WIDOW !! nie wachaj sie tylko WW kupuj
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
która z tych odmian ma najwięcej thc?
 
S

Sed

Guest
joincik napisał:
która z tych odmian ma najwięcej thc?

Chodzi ci o WW i NL ??? Obydwie są za***iste mózgo***y i trudno o kreślić która jaest mocniejsza.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
NL slynie z tego co wyczytalem na og, ze prawie wogole nie wydziela zapachu. Moz ma pewnie slabsza od WW. White Window to jest klasyka.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
WW to jest jak to sie moowi legenda coffeshopów thc dochodzi do 20% ma fajny dymek i niesamowity haj :D
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
mam pomysł zrobie boxa 105x80x140 zasile go hps'em 400w i zasadze 4 żeńskie WW i 4 żeńskie NL najpierw w torfowych doniczkach 7x7x7 z hemp.pl a później w 10l 26cm też z hemp.pl i będe miał i takie i takie :D jeszcze zaciemnie 48h przed zbiorami i będą za***iste mózgo***y! :D
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Haha dupa NL również wali ładnie WW to samo :] Grapefruit wcale tak nie ***ie strasznie a Specjal Skunk to specjalnie dla zapachu hodowany to odpada :D NL a WW to wiesz NL wcale nie jest taki slaby i moze sie równac z WW na pewno (co by tu nie powiedziec jest juz sporo mocniejszych odmian od WW) tyle ze jak juz sam wspomniales high inny jak bardziej na strone sativa to WW ale tez sa minusy-WW daje niskie zbiory, jest dosc trudna do podcinania i klonowania...
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
skąd masz takiego fazowego avatara?to twoje kruliki?
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
nie gdzieś na netcie znalazłem :p haha ale jakbym mial króliki to pewnie tezby od czasu do czasu fazowały :D
 

spelth

Active member
Rejestracja
Wrz 19, 2006
Postów
32
Buchów
0
ja bym bral skuniacza tego producenta, mialem sposobnosc testowac - aromat, high sa niesamowite, wiadomo jednak zapach skunka ponoc przeszywa sciany i sufit :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół