nasiona marihuany

SoftSecrets poszukuje pisarzy!

Wyszukiwarka Forumowa:
B

Beria

Guest
Biorąc pod uwagę twoje za***iste problemy ze zrozumieniem najprostszego tekstu i perfidne błędy w co drugim słowie, powinieneś się spodziewać co najwyżej paczki fajek za artykuł.

Biorąc pod uwagę twój niedorozwój emocjonalny i problemy z dzieciństwa mógłbyś wypie****ać łaskawie z tematu zawistny pajacu.

Zawistny? Czy to, że wk***ia mnie zarozumiały półgłówek można nazwać zawiścią? Masz kolejne słowo, którego znaczenie musisz zaczerpnąć z wikipedii.

buehehe, zapie****asz cały czas zawiścią i pretensją, tak jak pisałem masz do mnie uraz z dzieciństwa(wczesne etapy forum) i teraz przy każde okazji pie****isz byle pier***ić, oczywiście tym nie zabłyśniesz... I nie offój, bo robisz to świetnie, umiesz wciągać.

Pozdrawiam i ssij.
 
Ostatnia edycja:

Paparazzo

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2010
Postów
73
Buchów
0
Zawistny? Czy to, że wk***ia mnie zarozumiały półgłówek można nazwać zawiścią? Masz kolejne słowo, którego znaczenie musisz zaczerpnąć z wikipedii.
 

krecik

Active member
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
41
Buchów
0
Moim zdaniem nie Berii sprawa ile Biały Miś za artykuły zgarnął... Czy to było 50zyli czy 30, albo może i tylko 1PLN... Nie Twoja sprawa!!! Zresztą dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają... Troszeczkę taktu.

Za***iście Biały Misiu, że odzyskałeś kasę, a pan redaktor szanowny za zwłokę powinien zapłacić z nawiązką, tzn. z ustawowymi odsetkami...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół