nasiona marihuany

Sour Kush [0,18][DWC]f2 od BOOM-a

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyczesze z tej uprawy?

  • poniżej 60g

    Głosów: 4 57.1%
  • powyżej 60g

    Głosów: 1 14.3%
  • ok 80g

    Głosów: 2 28.6%

  • Łącznie głosujących
    7

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dobra nie ma co tego dalej ciągnąć. Nie będę się rozpisywał co, jak, ile wyszło bo widzę że małe zainteresowanie a nie wiem gdzie mam aparat. Rezultatu się naprawdę niespodziewałem jeśli chodzi o ilość a do jakości się przyzwyczajam bo było w więkrzości w WC.

Proszę o przeniesienie do zakończonych. Następna fotorelacja będzie niebawem z racji tego że Deuter będzie egzekwował odznaki :)

No i wielkie dzięki [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] za nasiona. Zioło znacznie różni się od tego co oferuje ulica, nie mówiąc już o BHO. Pozdrawiam
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Nie ma zdjęc ze ścinki, wagi, czegokolwiek. Ja tam bym przeniósł do niedokończonych. :p
Zainteresowanie było, co można zobaczyć przy liczbie wyświetleń.
Z przyjemnością oglądało mi się Twoją fotorelkę, nie miałem się o co przyj***ć, więc milczałem.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A podpowiedzieć to się już nie chciało na proste pytania co ? Taki z Ciebie Mentor jak z...:freak2: Zresztą wagą niechciałem tu budzić kontrowersJi bo nie wiem czy by mi ktokolwiek uwierzył że amator wyciągnoł z tego prawie 100 + jakiesz 20 to bite z podbieranek. I to z tej jednej tytułowej bo przypominam że przewineły się tu jeszcze dwie rośliny.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Chłopaki, proszę nie wjeżdżać tutaj sobie na ambicje :D

niestety Zulisco ma rację, [MENTION=87004]emceero[/MENTION] wstaw jakąś fotkę suszu, może masz jakąś fotkę ze ścinki i wtedy fotorelacja trafi do zakończonych. W innym przypadku zostanie przeniesiona do niedokończonych.

"Zakończenie fotorelacji:
Jako zakończoną fotorelacje uznajemy taką, w której znajdują się zdjęcia ŚCIĘTEJ ROŚLINY lub ewentualnie - fotki wyniku zbiorów"

nie ma żadnych odstępstw od tego punktu ani specjalnego traktowania userów.

pozdro!


edit: widzę, że ktoś już zdążył przenieść zanim napisałem posta, czyli jednak przymykamy oko :p
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
A podpowiedzieć to się już nie chciało na proste pytania co ? Taki z Ciebie Mentor jak z...:freak2: Zresztą wagą niechciałem tu budzić kontrowersJi bo nie wiem czy by mi ktokolwiek uwierzył że amator wyciągnoł z tego prawie 100 + jakiesz 20 to bite z podbieranek. I to z tej jednej tytułowej bo przypominam że przewineły się tu jeszcze dwie rośliny.

W ch**u mam wagę, to nie są zawody, chciałem tylko popatrzeć na boby. :afroweed:
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
"Zakończenie fotorelacji:
Jako zakończoną fotorelacje uznajemy taką, w której znajdują się zdjęcia ŚCIĘTEJ ROŚLINY lub ewentualnie - fotki wyniku zbiorów"

nie ma żadnych odstępstw od tego punktu ani specjalnego traktowania userów.


Tego to nie wiedziałem, wieczorem postaram się coś zoorganizować

Zulisco- bez urazy
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Wracam bo coś Wam jestem winien. Dodaję foty jakie udało mi się dziś poczynić z wieczora leniwie popalając sprawcę dzisiejszej "awantury":sunny: -to jest to co zostało. Bo jakiś porządek musi ku**a być chyba co?
Zaczynając od początku nie zdawałem sobie sprawy z trudu suszenia, byłem zupełnie nie przygotowany. Część zioła poszła do słoja po wstępnym suszeniu który zostawiłem na 3 może 4 godziny w piwnicy. Miałem świadomość czyhających wszędzie bakterii grzybów i pleśni - a jednak zostawiłem bez przykrycia i temat nabrał tego jakże za***istego zapachu i smaku piwniczanej stęchlizny.
Reszta byłą trzymana w wodzie ozonowanej i wymienianej codziennie. Jednak po siedmiu dniach moczenia aura nie była najlepszego gatunku a i suszuć nie było miejsca. Gdy znalazłem miejsce nie mogłem z powrotem zawinąć tematu i trochę się przesuszył.
Z każdym bongiem przekonuję się do tego WC. Palenie jest lekkie, łagodne ( choć na początku można było wyczuć koci mocz:pl:) w smaku, nie gryzie. Joint z czystego to naprawdę sama przyjemność- ogólnie można palić trochę więcej i nie wypluć płuc. Czapla w głowie żywa, człowiek ma ochotę coś robić, osobiście czasem jeżdżę rowerem po nocach jak zapalę co mi się nigdy nie zdażało. Także jeszcze raz kolejne dzięki za nasiona Panie [MENTION=57187]BOOM[/MENTION].


A teraz Zulisko coś dla Ciebie jak masz ochotę jeszcze "popatrzeć" <lol>( szkoda że tylko <piwofuck>możesz popatrzeć)









i co? podaobają się bimbałki?:freak:

I jeszcze jedna sprawa którą przemyślałem dogłębnie a mianowicie chodzi o to że niepotrzebnie się sadziłem a sam prowadziłem fotorelacie chaotycznie, dane raz były raz ich nie było, nie wszystko opisane jak potrzeba ogółem od***ałem trochę chujnie za co bardzo przepraszam forumowiczów i obiecuję poprawę:pl:W ramach skruchy, wielkiego odkupienia winy i chęci poprawy zapraszam wszystkich na nową fotorelację którą obiecuję prowadzić w miarę mieszczących się kanonach tego forum.
Zapraszam do ożywionej i bezwzględnej na słowa dyskusji, gdzie każdy bedzie mógł wyrazić swoje zdanie fotorelacji:


https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?137087-Great-White-Shark-AF-Hempy-Bucket-0-18m
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
A teraz Zulisko coś dla Ciebie jak masz ochotę jeszcze "popatrzeć" ( szkoda że tylko możesz popatrzeć)
Jejejejejeje, dzięki, o to mi chodziło. Nie szkoda, z pewnością wykiełkuję SK, odwdzięczę się fotami. ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół