nasiona marihuany

Sour Kush [0,18][DWC]f2 od BOOM-a

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyczesze z tej uprawy?

  • poniżej 60g

    Głosów: 4 57.1%
  • powyżej 60g

    Głosów: 1 14.3%
  • ok 80g

    Głosów: 2 28.6%

  • Łącznie głosujących
    7

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Pestki od BOOM-a a dokładniej Sour Kush f2 już opadły na dno



Warunki :


Box:44x41x100

Światło:6x żarówka Led 18w 2050lm + dioda led cob 30w 2500lm (zwykłą) zimna i czeka jeszcze ciepła 50w 4500lm
= 14800lm + (czeka na odpalenie)4500

świecone 12/12



Bubbler: 8,2l napełniony gdzieś do 7L pompka to AQUAEL Oxyboost 200L/H + Hailea 360L/H



Nawozy: na początek





Celem będzie wyciągnąć z 6 dych
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No to mam dylemat bo w ręce wpadło mi takie coś



Raczej zostanę przy kushu ale mam pytanie czy sadził to ktoś i czy nie będzie za trudne na początek?
 
A

Ayho

Guest
No to mam dylemat bo w ręce wpadło mi takie coś



Raczej zostanę przy kushu ale mam pytanie czy sadził to ktoś i czy nie będzie za trudne na początek?

Ja mam go teraz w namiocie, co prawda na razie mały i dopiero czekam na indukcję, ale rośnie fajnie i bez najmniejszych problemów. A odmiana w świecie bardzo dobrze oceniana.
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Zobacz u mnie jak wygląda sour kush od booma bardzo ładnie rośnie i będę zadowolony na koniec :)

Będę zaglądał
Pozdrawiam
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Nie kombinuj tylko zostań przy czym jesteś. Wyprosiles pestke to zrób z niej użytek. Pozdro!
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No rośnie elegancko. Tylko ty masz s1 a ja mam f2, mógłbyś w skrócie opisać różnicę miedzy nimi?
Jednak poleci SK, od wczoraj w kokosie i jak tylko wystawi łeb to leci do wody

P.S tego baner bruca trochę się boję i nie chcę zmarnować sionka
 
Ostatnia edycja:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
No to mam dylemat bo w ręce wpadło mi takie coś



Raczej zostanę przy kushu ale mam pytanie czy sadził to ktoś i czy nie będzie za trudne na początek?

Miałem 3 pechy z f2seeds, fajna odmiana! pachnie bardzo ładnie! żywicy tez duzo,trudna to nie była lałem canne veg i na flo canne flores, z bloombastic atam, no i PH i szła ładnie bez zastrzeżeń.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Dzięki za odpowiedzi, sionka już prawie się przebiły na powierzchnię.

"nie rozumiem Twoich obaw. "- chodzi o to że SK mam 4 nasionka potem 4 z orient express a BB tylko jedno. W tamtym grow eksperymentalnym to odstawiałem co chciałem bo mi nie zależało, lałem kalafonie, syrop dla dzieci z wapnem i takie tam cuda a teraz jadę na poważnie i chcę wydusić w moim pudle z 60g.

Ile byście pocisnęli na takim secie jak mój bo nie wiem na ile ustawiać poprzeczkę?

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie.
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Ile byście pocisnęli na takim secie jak mój bo nie wiem na ile ustawiać poprzeczkę?

Ogólnie przyjęło się że wynik ok 1 g/W jest bardzo dobry i do tego trzeba dążyć.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No to wyskoczyły z kokosa, teraz niech zapuszczą dłuższy korzeń i jedna leci do dwc.

Z tym gramofonem na wat to by było miło bo mam zamiar świecić na flo 160w. Może zgarne swoje




---------- Post Zaktualizowany 16:00 ---------- Data pierwszego postu 12:40 ----------

Łyknołem nowy pH metr na ali za 71 zeta. Robi 3 pomiary od kopa pH, EC, temp. Ma ktoś taki sprzęt może?

 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Lece praktycznie równolegle z tymi samymi pestakim ;), będę zaglądał.

Co do tego pH metru, mam nadzieję, że pokażesz porównania odczytów. Za takie pieniądze też bym sobie taki sprawił.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
1g/w to przy hps, przy swietlowkach nie podejdziesz do takiego wyniku. Szczerze to przy tej powierzchni nie nastawialbym sie na zakladane 60g, ale czas pokaze ile zbierzesz ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To wypływam, na pokładzie DWC Sour Kush od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION]-a na Pierwszej Oficjalnej Fotorelacji ( już bez lania cięzkich wynalazków) .
Aparat robi ciemne zdjęcia, ale na początku nic ciekawego. Następne obiecuję lepsze

Liczę jako dzień pierwszy ponieważ były w ciemni w celu lekkiego wyciągnięcia
Po ciężkich obliczeniach udało mi się jakoś wysterować z nawozami by było w miarę ok


Warunki :


Box:44x41x100

Światło:6x żarówka Led 18w 2050lm + dioda led cob 30w 2500lm (zwykłą) zimna i czeka jeszcze ciepła 50w 4500lm
= 14800lm + (czeka na odpalenie)4500

świecone 12/12 lub 12/1 co polecacie? 3 pierwsze doby 24/0



Bubbler: 6l , pompka to AQUAEL Oxyboost 200L/H + Hailea 360L/H




Cal-mag 2ml ( bubbler ma jednak 6L)

grow 1,5ml

micro 1,5ml

bloom 1,5ml


Co daje :

ppm - 280

pH -5,9 kręcone Plagronem pH - Woda kranówka dlatego może nie objawiła się formuła pH Perfect :)

temp. - nad plantem 25C

temp. pożywki 20C

Fotki nie najlepsze, ale obiecuję lepsze









[MENTION=85529]Honza[/MENTION] Ponoć z tych żarówkowych ledów ludzie czeszą ten 1 gramofon na wat(icemag), tu mam jeszcze DWC może pomoże daj Boże i pyknę 60:)

Tak czy siak zabawa już dla mnie jest w dechę a to też się dla mnie dużo liczy, w ogóle odkąd sadzę to mniej palę
w ch*j. Było 1g na dzień a teraz raz na 4 dni fifka mnie zadowala i tak zamiata że zamiast pukać do zioma do drzwi na 3 piętrze pukałem do drzwi wejściowych od klatki schodowej i stałem z pół minuty:)
Pozdro i na fali
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół