• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Sour Kush

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
748
Buchów
550


Sour Kush
charakteryzuje się wysoką produktywnością, jest nieprzytłaczający oraz o silnych właściwościach terapeutycznych. Wśród 6 nasion jest łatwo wyselekcjonować roślinę matkę poza tym znakomicie się ukorzenia w przeciągu 8-10 dni. Jej wzrost jest szybki tak samo w górę jak i na boki tworząc wiele szczytów. Sour Kush wcześnie zaczyna produkować żywicę o bardzo przyjemnym aromacie czyniąc odmianę wyjątkowo atrakcyjną pod względem jakości oraz efektu. Nie rośnie tak wysoka jak Sour Diesel ani tak wyciągnięta jak O.G. Kush, nie jest też wybredna w pożywieniu. Posiada aromat paliwa oraz silny i długotrwały „high”.
Jej dym jest dobry na każdą chwile, nie nokautuje jak wiele ciężkich indyjek, jest odmianą uspokajającą uzyskaną dzięki krzyżówce klona O.G. Kush z klonem Sour Diesel.
 

Góra Dół