nasiona marihuany

spóźniona uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:
G

ghjghjhy

Guest
Witam.
W tym roku bardzo późno wziąłem się za uprawę. 26 czerwca dostałem 10 pestek regular passion #1 z cannabis.fr.pl. Tego samego dnia wrzuciłem je do wody, a następnie na chusteczki. Wszystkie ładnie wypuściły białe kiełki. W sobotę rano przesadziłem je do paperowych kubeczków. Wczoraj wieczorem wykiełkowała jedna roślinka, dzisiaj rano kolejne 4. Zastanawiam się jak długi czas trzymać je wszystkie po wykiełkowaniu pod dachem. Czy nie lepiej byłoby wszystkie wysadzić od razu na zewnątrz? Jest już bardzo ciepło, w nocy temeperatura również jest wysoka. Czekam na rady. Pozdrawiam
 
F

FredBaker

Guest
Ehh.. Trochę późno.. No ale cóż jak już wykiełkowały to amba Fatima..
 
G

ghjghjhy

Guest
No trochę późno, dlatego wybrałem passiona. Mam nadzieję, że uda mu się dojść.
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
tu nie chodzi o dojscie tylko o rozmiary, po prostu bedziesz mial mniej palenia, slonce nie bedzie swiecilo dla ciebie inaczej niz dla innych wiec twoje planty zaczna kwitnac tak samo jak reszta tylko beda po prosu mniejsze
 
G

ghjghjhy

Guest
A jak myslicie, jak wysokie mogą urosnąć, no i jaki może być z nich plon?
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
A jak myslicie, jak wysokie mogą urosnąć, no i jaki może być z nich plon?
jak myslisz, jakiej dlugosci zrobie jutro klocka?? ;)
nikt ci nie odpowie na to pytanie za duzo czynnikow mogacych zmienic przebieg uprawy, zobaczymy na czas zbiorow, czy dojda, czy nikt nie za***ie, czy nic nie zepsujesz
 
F

FredBaker

Guest
A jak myslicie, jak wysokie mogą urosnąć, no i jaki może być z nich plon?
jak myslisz, jakiej dlugosci zrobie jutro klocka?? nikt ci nie odpowie na to pytanie za duzo czynnikow mogacych zmienic przebieg uprawy, zobaczymy na czas zbiorow, czy dojda, czy nikt nie za***ie, czy nic nie zepsujesz

Dlaczego bez takich tekstów.. Ja np nie wiem jakiego on zrobi długiego klocka jutro czynawet dzis po południu.. Tego nikt nie wie.. Tak jak nikt nie wie czy Twoje roślinki osiągną nawet 10cm wzrostu czy chociaz w połowie zbliza sie do roślin innych uzytkowników.. Czynnikami wpływajacymi na to sa np:
1. Twoja wiedza..
2. Doświadczenie..
3. Podłoże uprawy..
4. Pogoda..
5. Nawożenie..
6. itd..
Tak wiec nie pytaj o głupoty tylko rób wszyskto zeby miały jak najlepiej a napewno cos z tego jeszce wyciągniesz..
 

lysy ziom

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2007
Postów
740
Buchów
19
Co to za fotorelacja skoro zdjeć nie ma? :zombi:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Lolekkkkk, bardzo obrazowo Ci przedstawił sytuację wzrostu Twoich roślin porównując ją do klocka. Nic w tym nie ma oburzającego. Bardzo inteligentny tekst.

Nie stosujesz się do regulaminu. Przeczytaj jak powinno się zakładać fotorelacje i popraw temat. Inaczej kasacja i warn.
 
S

SOLARR

Guest
czas start.masz 3 dni na wstawienie zdjęć...inaczej warn i kasacja lub kastracja lub odwrotnie


Edit: Biały Miś: Nie chodzi tylko o zdjęcia. Musisz zawrzeć wszystkie dane w jak najlepszej do przyjęcia formie. Tak żeby było czysto i przejrzyście.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół