nasiona marihuany

Spadki energii co pomoże

Wyszukiwarka Forumowa:

deczek

Active member
Rejestracja
Paź 19, 2020
Postów
27
Buchów
0
Mam od jakiegoś czasu problem ze spadkami energii, zastanawiam się co może pomóc? Normalnie po pracy przychodzę do domu i zamiast coś robić to mam ochotę połozyć się do łożka i spac.
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Ograniczenie cukru na rzecz tłuszczy. Mi pomogło ale wytrzymałem tylko 3msc
 

zwanka

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
14
Buchów
1
A jaką masz pracę? U mnie zdarzały się takie trudniejsze okresy czy rodzaj wypalenia kiedy byłam przepracowana, brałam na siebie za dużo, np. praca + dodatkowe kursy + dużo treningów. Oprócz tego inne rady np. dotyczące sprawdzenia poziomu witaminy D wydają się rozsądne, myślę że warto pogadać z lekarzem rodzinnym.
Poza tym moze warto jest wypróbować jakieś zioła na pobudzenie?
Na stronie jest opisane, które pomoga.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Mam od jakiegoś czasu problem ze spadkami energii, zastanawiam się co może pomóc? Normalnie po pracy przychodzę do domu i zamiast coś robić to mam ochotę połozyć się do łożka i spac.
Powodów jak i rozwiązań może być milion, temat rzeka. Idź do lekarza, porób sobie badania. Zrób to jak należy, a nie szukasz porad na forum konopnym.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,722
Odznaki
10
Są tu ciągle zjarani i aktywni cały dzień ludzie, więc może szuka przyzwolenia i porady typu - jaraj cały dzień sativy xD

Nie chcesz mieć zjazdów, nie opieraj diety na cukrach, mogą powodować takie zjazdy. Zejście z kawy też jest wskazane, 12h utrzymuje się w organizmie, więc późno wypita wpłynie na sen. Unormuj czas chodzenia spać i wstawania tak, żebyś miał min. 6h dobrego. Ćwicz i dobrze się odżywiaj. Weź grzyby, żeby poprawić stan mentalny. Jaraj cały dzień xD U mnie działa :odlot:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół