nasiona marihuany

Spalone końcówki lisci

Wyszukiwarka Forumowa:

Wildhells

New member
Rejestracja
Cze 4, 2021
Postów
3
Buchów
0
Witam.
Przedewszystkim chciałbym się przywitać ze wszystkimi domorosłymi ogrodnikami.
W tym roku wziąłem się za zbicie boxa i podjąłem próbę wyhodowania czegoś swojego. Wszystko wydaje mi się narazie ok, roślinki siedzą w boxie z szafy, obity folia do boxa, 2x żarówka LED o mocy 30W (w sumie 60), box mniej więcej wymiary 80x60x110cm, wentylator to jeden wiatrak z allegro o średnicy 20-25cm.
Problem polega na tym, że dolne liście oraz niektóre końcówki "pala się", usychają.
Używam nawozow od Biobizz (ten zestaw 3 topmax bloom i xxxx) 1,5ml każdego na litr wody.
Jakieś rady? Pierwsze plony mają być z tego chociaż żeby gram się udał
Najbardziej mnie przestarszylo bo przedtem tylko pierwsze liście, teraz widzę, że jedna chycilo od góry (ostatnie zdjęcie) i chce za wczasu coś zdziałać.
IMG_20210604_090657.jpg

IMG_20210604_090707.jpg

IMG_20210604_091727.jpg
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Ziomek jak dobrze widzę dolne liście naturalnie żółkną i opadają, trochę słabe zdjęcie albo twoje pytanie było banalne
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Jak często podlewasz? Te 2 żarówki obawiam się że będzie za mało..
 

Wildhells

New member
Rejestracja
Cze 4, 2021
Postów
3
Buchów
0
Zgadza się opadają ale nie w takim stadium rozwoju..
Właśnie też myślałem, że to naturalne ale ten żółty co się pojawił na ostatnim zdjęciu mnie przejął bo roślinka najlepiej wyglądała ze wsyztskich trzech, a tu takie coś.
Temperatura w okolicach 28-29 stopni w nocy spada do 25, więc te dwie żarówki za mało dalej?
Może to banalne pytania, ale jak mówię jestem bardzo początkujący.
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
No cóż swoje na początku trzeba z***ać. Analizuj i wyciągaj wnioski z błędów bo na tym etapie już sporo z***ane.
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Właśnie też myślałem, że to naturalne ale ten żółty co się pojawił na ostatnim zdjęciu mnie przejął bo roślinka najlepiej wyglądała ze wsyztskich trzech, a tu takie coś.
Temperatura w okolicach 28-29 stopni w nocy spada do 25, więc te dwie żarówki za mało dalej?
Może to banalne pytania, ale jak mówię jestem bardzo początkujący.
Na wstępie. Przeczytaj całe haszyszowe Wiki.
1 jak często podlewasz?
2. Co to za lampy. 30w/szt to za mało informacji.
3. Co to za odmiany.
4.Jaka ziemia
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 79633

Guest
1. Za mało światła powinno być 120-150w w tych żyrandolach
2. Czemu lejesz nawozy? Myślę że dużo za wcześnie, do tego ziemia na starcie ma swoje nawozy i wychodzi sodoma.
3. Jak często podlewasz?
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
nie rozumiem po co ktos leje tak mlodej roslinie nawozy .... tyle sie juz o tym klepie
nie wiem jak bardzo jałowa gleba musiala by być zeby na tak wczesnym etapie juz cos lac
słabe foty ale łodyga chyba chuda a długa = pewnie marne oswietenie to juz spory box 80x60 zerknij w kalkulator forumowy pokazuje od 19200-24000 lumena gdzie widze po uprawach ze raczej te 24000 trzeba sie trzymac a nawet 25000 lumena na taka powierzchnie
te twoje zarówki ile to nawet jesli to faktyczna moc ze sciany to conajmniej połowe za słabe ze 150W trzeba by miec ze sciany z dobra ilocia lumena bo wiedziałem juz takie ze mocy niby sporo a lumenów nie wiele ....
oglnie pewnie ja przenawoziles
ph jakie gleby i wody ktora podlewasz?
 

Wildhells

New member
Rejestracja
Cze 4, 2021
Postów
3
Buchów
0
Dobra ,poczytałem dokładnie forum i wydaje mi się, że już lepiej z roślinkami.
Podelwanie było dosyć nieregularne 1-3 dni, zależy jak leży, przenosiłem je dosyć często dlatego też tak wyglądały jak wyglądały.
Po przeczytaniu j waszych radach roślinki odżyły, liście przestały obumierać.
Podlewam teraz co 48h, co drugi raz sama woda. Woda kranowa 24h odstana wcześniej, pH wody w granicach 5,5-6 mierzone przed każdym podlaniem.

Teraz mnie zaczęło zastanawiać czy to przypadkiem nie hermafrodyta... Ciężko mi uchwycić




 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
WItaj , chciałbym ci powiedzieć ze masz meska rosline wiec nadaje sie ona tylko na pyłek albo do smietnika . pozdro Yo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół