nasiona marihuany

Special quenn od RQS ile jeszcze trzymac?

Wyszukiwarka Forumowa:

Gman420

Member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
21
Buchów
0
Witam.
Chcialbym prosic o opinie bardziej doswiadczonych. Zostaly mi 2 feminizowane planty na dworzu. Pogoda jest bardzo slaba, wilgotno bez slonca. Ile jeszcze trzymac? Pewnie na dniach zacznie plesn atakowac bo na pobliskim drzewie wszystkie zolte liscie sa pokryte brunatnym grzybem. Ile czekac na kose?:harvest:
 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
Ale czego ty oczekujesz? Pomocy? Jakiej pomocy? .. ... Co ty myślisz że my wiemy jak wygląda twoja roślina..? Napisałeś że na pobliskim drzewie są żółte liście.. i co na podstawie tego drzewa mamy ci powiedzieć czy jest gotowa do ścinki , czy jak?
Wstaw zdjęcie planta, a jak nie planta to chociaż tego pobliskiego drzewa.
 

Gman420

Member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
21
Buchów
0


---------- Post Zaktualizowany 16:49 ---------- Data pierwszego postu 16:48 ----------

Prosze bardzo
 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
No teraz lepiej.
Ty chcesz to ścinać? Człowieku do listopada musisz trzymać minimum.
 

Gman420

Member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
21
Buchów
0




Jeszcze 2 foty. Mam juz poobcinac wszystkie wiatraki?
Nawozic jeszcze, czy juz nic nie lac?

---------- Post Zaktualizowany 17:48 ---------- Data pierwszego postu 17:47 ----------

 

Pikar

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2017
Postów
110
Buchów
0
Żadnych liści nie obcinaj' 'Jakąś odżywke możesz jej dać, tylko pamięaj żeby 3 tygodnie przed kosą podlewać samą wodą.
I rób opryski przeciw pleśni,
 

Gman420

Member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
21
Buchów
0
Zrobie tak, jak piszesz Pikar. Czas mnie goni bo liscie z drzew zaczynaja leciec przez co rosliny staja sie widoczne. Sadzilem pierwszy raz u siebie, mialem dookola pomidory i papryke, ktore ladnie wszystko zakrywaly lecz zostaly zjedzone przez szara plesn. Zmuszony bylem wszystko wyciac i odslonic, zeby sie nie zarazily.
A czy ktos sie spotkal z opryskiem przeciw plesni zrobionym z mleka i czosnku?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół