nasiona marihuany

Spiryt + liscie samosiej= ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Marcisz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
47
Buchów
0
A tak przedchwila naszlo mnie zeby do rozrobionego spirytu wzucic liscie samosieji. czy ktos porobowal zrobic takie cos ?
 
R

Raz

Guest
wg mnie szkoda czasu, spiryt może zmieni troche kolor i tyle, smaku i tak nie poczujesz
liścmi samosieji można sobie du*e wytrzeć i chyba nic poza tym
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Raz napisał:
liśćmi samosieji można sobie du*e wytrzeć i chyba nic poza tym
przemyslowki chyba nie samosieji. Mylisz pojecia. Samosiejka moze kopac.
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
my kiedys w***alismy resztki z imprezki (ok 1g samosiejki) do cwiartki spirytu :geek: po tygodniu bylo fajne zielone,smakowalo fajnie i kumpel jak zlapal zawiasa przy plocie to polecial razem z plotem :thumleft:
 

Marcisz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
47
Buchów
0
a ja wiem czy to techniczna :p w polbiskiej wiosce rosnie jeszcze nawet na oczy niewidzialem :D
Raz napisał:
liścmi samosieji można sobie du*e wytrzeć i chyba nic poza tym
sa samosieje kotre kopia .....
 
R

Raz

Guest
wybaczcie mi panowie do tej pory myślałem że to jedno i to samo
 
C

chrom

Guest
ja slyszalem juz od kilku osob nie wiem czy to jest prawda.... :scratch: mowili mi zeby zawinac liscie w sreberko i zamoczyc to sreberko w spirytusie na jakis czas a nastepnie wyjac i polozyc gdzies do szafki zeby swiatlo nie dochodzilo na jakies 3-4 tygodniea pozniej spalic ;]. nie wiem czy to dziala jak myslicie?? mam zamiar wyprubowac ten sposob bo podobno niezle kopie. a gdzie eter mozna dostac?? :thumleft:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
eter to nie amoniak i strasznie ryje umysł i dusze , jak popularnie wiadomo THC rozpuszcza się w wodzie więc kup spiryt i do butelki ze spirytem wrzuć stuff , potem wyciągnij i w*** nowy i tak pare razy . jak zrobisz tak z 5 razy to może będzie kopać potem wystaw ten płyn w misce na powietrze , alko odparuje i zostanie czyste thc no prawie czyste tylko malo tego bedzie
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
yoyy, a jakby zrobic 50/50 no bo % i thc musi byc za***iste
(i znow bym sie scigal z wiaterm :D)
 

w3ga

Member
Rejestracja
Wrz 12, 2006
Postów
18
Buchów
0
@yoyy

thc NIE rozpuszcze sie w wodzie tylko w tluszczach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Komentarz dodany przez: urban: 2006-10-05, 14:00 ]
I w alkoholu.
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
Ja wsadziłem około 3 gramów sieji do wódki.Siedzialo to sobie tam koło 1,5 tygodnia.Wódke wypiłem....faza jak po wódce tylko tyle ze było zielone.Moze jakos da sie połączyć właściwośći vodki i MJ.Szczeże mówiąc nie nam sie na chemi ale jeśli w***ać dorodnego topa do spirytu polezało by 2 tygodnie...co jakis czas trząsać tym.Przedestylować jescze raz (topa zjarac oczywiśćie:D) to mzoe by coś wyszło!? Nie znam sie na tym wiec powiedzcie co o tym sadzicie.Peace!
 

kkrriiss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2006
Postów
46
Buchów
0
Jak wsadzisz topa do spirytusu to thc z niego rozpusc sie w alko i nic ci nie bedzie po spaleniu tego topa. Mozesz wypic wodke i cie kopnie baką albo odparowac alkohol i miec żywicy troche.
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
kkrriiss napisał:
Jak wsadzisz topa do spirytusu to thc z niego rozpusc sie w alko i nic ci nie bedzie po spaleniu tego topa. Mozesz wypic wodke i cie kopnie baką albo odparowac alkohol i miec żywicy troche.


ciekawe czym ty byś odparował ten alkochol bo jak ogniem to gratulacje :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół