nasiona marihuany

Sposób na ślimaka

Wyszukiwarka Forumowa:
G

greenlife

Guest
przeciez ta chemia wogole nie odzialowywuje na rosliny (mowie tu o slimakolu) to sa jakies smeiszne stale grudki czegos co slimaki jedza i zdychaja zreszta juz o tym pisalem a wy dalej ze to szkodzi roslina, czy wy wszystko co ma w sobie nazwe chemiczne uwazacie za szkodliwe ???
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
no wlasnoeie mow tyu ludziom ze ta chemia nie szkodzi, a oni dalej sie trzymaja swoich starodawnych poganskich zwyczajow L:)
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
wiadomo bezposrednio na liscie moze zaszkodzic ale ten preparat na slimaki napewno nie :) czytałem gdzies ze psy po tym zdychaja :):) ludziska chodza na spacery pies lata gdzie chce i je co chce a pozniej ma nieptzyjemnosci zołądkowe :pale:
 
G

greenlife

Guest
tak bede nawracal mieczem i ogniem a zaczne od Ciebie misiu niewierna istoto :twisted: :twisted: :twisted: heheheh dobra to byl ostatnio post w stylu off topic

a zeby calkiem ni ebyl off to biedne te piski jedza ta chemie al eto znaczy ze to naprawd em akopa skoro pies pada a jest duzy to pomyslec co biedny slimak przezywa meczarnie i death
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
na slimaka napewno działa to szybciej bo wiadomo pies ma duzo większa mase i albo go powali albo nie :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
niekoniecznie, bo przy experymentach z LSD slonia zabila kilkukrotnie nizsza dawka niz myszke laboratoryjna, a np. ukaszenie takiego atraxa robustusa (smiertelnie jadowity pajak z australii) jest dla czlowieka zabojcze, a dla kotkow i pieskow zupelnie obojetne :) tu nie musi chodzic o mase tylko oto ze ten preparat zostal stworzony pod katem slimakow i slimaki padaja od malej dawki, ale gdyby byl zrobiony z mysla o psach to i pies zdechl by od malutkiej dawki
ps. misiu miej sie na bacznosci, bo jako propagator poganskich rytualow, nie mozesz nigdzie czuc sie bezpieczny, chemiczna inkwizycja czuwa :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
na fazie cieklawsza :) greenlife moge przenisc posty do innego dzialu
misiu nasi ludzie w policji sa przewszkoleni lepiej niz grom, kazda proba ich wyeliminowania zakonczy sie fiaskiem 8)
 
S

sidewalk surfer

Guest
A wracajac do slimakow. Wykminilem ze mozna zrobic naokolo rosliny cos w rodzaju fosy. :wink: Wykopac rowek glebokosci 10cm i wylozyc folia. Pomyslalem ze fose zamiast woda mozna wypelnic moczem co by odstraszalo takze zwierzyne. Nie wiem jak ten pomysl sie bedzie sprawowal w praktyce , ale sprawdze w nastepnym roku. :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Smrod brod sztynks... co najwyzej mozesz posypac tam troche soli ale tak zeby do ziemi sie nie dostala. Mocz bedzie parowal na roslinke. Niewiem czy to moze szkodzic... psi mocz tak ale ludzi to niewiem.
 
S

samsung

Guest
A ja slyszalem zeby wokol roslinki wysypac trociny! Podobno slimak jak na nie wejdzie to sie przykleia i zdycha! Moze to ktos potwierdzic?
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Tak, jest to raczej najlepszy sposób na ślimaki.
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ja polecam kupic slimakol 11zl w ogrodniczym, wabi i zabija slimaki, istny Katyń kolo sadzonek :p:p:p nie wiem jak dzialaja trociny...
....wogole mrowki moga cos zrobic ganji bo czasem mam ich pelno kolo sadzonki?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół